Дата документу 27.03.2026Справа № 554/13366/24
Провадження № 1-кп/554/56/2026
27 березня 2026 року м. Полтава
Шевченківський районний суд міста Полтави в складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
з участю: секретаря - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
обвинуваченої - ОСОБА_4 ,
захисника - ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції кримінальне провадження за обвинуваченням:
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Полтави, українки, громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , не судимої,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України,
встановив:
В провадженні Шевченківського районного суду міста Полтави на розгляді перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України.
Свідок ОСОБА_6 у судове засідання не з'явилася, будучи належним чином повідомленою про день та час слухання справи. Достовірні дані про поважність причин її неявки на час розгляду справи суду не надано.
Прокурор у судовому засіданні заявив клопотання про привід свідка ОСОБА_6 , яка не з'явилася, у наступне судове засідання.
Інші учасники не заперечували.
Заслухавши клопотання та дослідивши матеріали справи, з метою швидкого та об'єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне здійснити привід свідка для участі у наступному судовому засіданні.
Керуючись ст. 139, 140, 327 КПК України,
постановив:
Здійснити привід до Шевченківського районного суду міста Полтави (м. Полтава, вул. Навроцького, 5, каб. 12), для участі у розгляді кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 358 КК України, яке відбудеться об 11 годині 15 квітня 2026 року, свідка ОСОБА_6 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_2 , м.т. НОМЕР_1 .
Виконання ухвали доручити Полтавському РУП ГУНП в Полтавській області, про результати виконання повідомити суд письмово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_7