Ухвала від 30.03.2026 по справі 2-5087/2010

Номер провадження: 22-ц/813/5968/26

Справа № 2-5087/2010

Головуючий у першій інстанції Гукаленко О.О.

Доповідач Сегеда С. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

30.03.2026 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Сегеди С.М., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Фаркаш Каріна Віталіївна, на рішення Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 23 вересня 2010 року по справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Білгород-Дністровської міської ради про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 23 вересня 2010 року позовну заяву ОСОБА_2 до Білгород-Дністровської міської ради про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно - задоволено.

Встановлено факт прийняття ОСОБА_2 спадщини у вигляді частини квартири АДРЕСА_1 .

Визнано за ОСОБА_2 право власності на частину квартири АДРЕСА_1 .

Не погодившись зі вказаним рішенням суду ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Фаркаш К.В., за допомогою підсистеми (модуля) «Електронний суд», звернулася до апеляційного суду з апеляційною скаргою.

Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Положеннями частини сьомої статті 43 ЦПК, передбачено у разі подання до суду документів в електронній формі учасник справи зобов'язаний надати доказ надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.

З апеляційною скаргою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Фаркаш К.В., звернулася за допомогою підсистеми (модуля) «Електронний суд», однак не надала докази надсилання копії апеляційної скарги листом з описом вкладення для ОСОБА_3 .

Частиною 2 ст. 357 ЦПК України передбачено, що до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 ЦПК України, застосовуються положення ст. 185 ЦПК України, яка передбачає залишення позовної заяви (апеляційної скарги) без руху з наданням строку для усунення виявлених судом недоліків.

На підставі наведеного, апеляційна скарга ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Фаркаш К.В., підлягає залишенню без руху із наданням заявнику строку для усунення недоліків апеляційної скарги щодо надання доказів надсилання стороні копії апеляційної скарги листом з описом вкладення.

Керуючись ст.ст. 356, 357 ЦПК України, суддя,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Фаркаш Каріна Віталіївна, на рішення Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 23 вересня 2010 року, залишити без руху, запропонувавши скаржнику усунути недоліки апеляційної скарги, зазначені в тексті ухвали, протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Витребувати з Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області матеріали цивільної справи №2-5087/10.

Роз'яснити скаржнику, що у разі не усунення недоліків апеляційної скарги протягом вказаного терміну апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.М. Сегеда

Попередній документ
135245654
Наступний документ
135245656
Інформація про рішення:
№ рішення: 135245655
№ справи: 2-5087/2010
Дата рішення: 30.03.2026
Дата публікації: 01.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Одеський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без руху (30.03.2026)
Дата надходження: 26.03.2026
Предмет позову: Романюк (Костюк) М.К. до Білгород-Дністровської міської ради про встановлення факту прийняття спадщини та визнання права власності на спадкове майно
Розклад засідань:
13.11.2020 12:00 Соснівський районний суд м.Черкас