Ухвала від 30.03.2026 по справі 732/454/26

справа №732/454/26

провадження №2/732/391/26

УХВАЛА

про прийняття позову до розгляду та

відкриття провадження у справі

30 березня 2026 року місто Городня

Суддя Городнянського районного суду Чернігівської області Бойко А. О., перевіривши позовну заяву Акціонерного товариства «ТАСКОМБАНК» (адреса: вул. Симона Петлюри, 30. м. Київ, 01032, ЄДРПОУ 09806443) до ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер платника податків - НОМЕР_1 ) про стягнення заборгованості за кредитними договорами,

УСТАНОВИЛА:

Акціонерне товариство «ТАСКОМБАНК» через свого представника - адвоката Ярошенка Сергія Миколайовича через систему «Електронний суд» звернулося до Городнянського районного суду Чернігівської області із позовом до ОСОБА_1 , в якому представник позивача просив стягнути з відповідачки на користь АТ «ТАСКОМБАНК» заборгованість у розмірі 66147,55 грн, з яких:

-заборгованість за кредитним договором №002/11545966-SP від 09.09.2021 - 65001,45 грн (в тому числі заборгованість по тілу кредиту (в тому числі прострочена) - 32061,06 грн та заборгованість по відсоткам ( в тому числі прострочені) - 32940,39 грн);

-заборгованість за кредитним договором №002/12338447-СК - SР від 01.11.2021 - 1146,10 грн (в тому числі заборгованість по тілу кредиту (в тому числі прострочена) - 1146,10 грн).

Крім цього, представник позивача просила стягнути із ОСОБА_1 . на користь АТ «ТАСКОМБАНК», понесені позивачем, судові витрати у сумі 2662,40 грн.

Позовна заява відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства щодо форми та змісту. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено.

Заява підсудна Городнянському районному суду Чернігівської області та підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Керуючись ст. 19, 187, 189, 274 ЦПК України,

ПОСТАНОВИЛА:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом Акціонерного товариства «ТАСКОМБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Призначити судове засідання на 05 травня 2026 року о 14 год 00 хв, яке відбудеться в приміщенні Городнянського районного суду Чернігівської області.

У судове засідання викликати сторони.

Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи.

Повідомити, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду. У Городнянському районному суді Чернігівської області наявна технічна можливість для проведення судових засідань у режимі відеоконференції. Заява про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межам приміщення суду подається учасником справи не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Роз'яснити представнику позивача, що докази подаються разом з позовною заявою. Позивач має право збільшити або зменшити розмір позовних вимог, змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви, а також надати суду докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву.

Роз'яснити відповідачці, у разі заперечення проти позову, право на подачу відзиву на позовну заяву протягом 15 (п'ятнадцяти днів) з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та в цей же строк право на подачу зустрічного позову, який має відповідати вимогам ст. 175, 177 ЦПК України. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог ч. 2, 3 ст. 178 ЦПК України та копія відзиву і доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачкою відзиву у встановлений строк, без поважних причин, розгляд справи буде здійснюватись за наявними матеріалами.

Вебадреса сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - https://gd.cn.court.gov.ua/sud2505/.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя А. О. Бойко

Попередній документ
135244799
Наступний документ
135244801
Інформація про рішення:
№ рішення: 135244800
№ справи: 732/454/26
Дата рішення: 30.03.2026
Дата публікації: 01.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Городнянський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.05.2026)
Дата надходження: 26.03.2026
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
05.05.2026 14:00 Городнянський районний суд Чернігівської області
26.05.2026 09:20 Городнянський районний суд Чернігівської області