Справа № 766/14227/25
н/п 2/766/5713/26
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду
30 березня 2026 року місто Херсон
Херсонський міський суд Херсонської області у складі:
головуючого - судді Скрипнік Л. А.,
за участю: секретаря судового засідання - Бажанової В. М.,
розглянувши в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Родіонова Вікторія Євгенівна, треті особи: Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медикгруп» про зобов'язання вчинити певні дії,-
встановив:
12.09.2025 року до Херсонського міського суду Херсонської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Родіонова Вікторія Євгенівна, треті особи: Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медикгруп» про зобов'язання вчинити певні дії.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12.09.2025 року, справу передано на розгляд судді Скрипнік Л. А.
12.09.2025 року ухвалою Херсонського міського Херсонської області відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження із викликом сторін.
Ухвалою судді Херсонського міського суду Херсонської області від 02 грудня 2025 року здійснено перехід з розгляду в порядку спрощеного провадження з викликом сторін цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Родіонова Вікторія Євгенівна, треті особи: Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медикгруп» про зобов'язання вчинити певні дії - до розгляду справи за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче судове засідання.
Позивач та її представник в судове засідання не з'явились, разом з цим представник позиача Радіонова Вікторія Євгенівна 24.11.2025 року надала на адресу
суду заяву про участь в судовому засіданні у режимі відеоконференції, в якій просила суд у разі відсутності зв'язку провести розгляд справи за відсутності сторони позивача і зазначила, що підтримує позовні вимоги у повному обсязі.
Представник відповідача ТОВ "МЕДИКГРУП" адвокат Загребельна Олександра Григорівна в підготовче судове засідання не з'явилась, надала свої повноваження та клопотання про відкладення підготовчого судового засідання.
Представник третьої особи Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Гребнева Юлія Костянтинівна надала на адресу суду пояснення щодо позовних вимог в яких зазначила що при вирішенні питання викладеного у позовній заяві та прийнятті рішення покладається на всебічне, повне, об'єктивне та безпосереднє дослідження судом усіх наявних у справі доказів.
Представник третьої особи Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі у судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, разом з цим, про дату та час судового засідання був повідомлений належним чином та своєчасно.
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Підстав для залишення заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає.
В підготовчому судовому засіданні виконані вимоги, ч. 2ст. 197 ЦПК України. Згідно з п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, тому підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197, 200 ЦПК України суд,-
ухвалив:
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Родіонова Вікторія Євгенівна, треті особи: Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головне управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Медикгруп» про зобов'язання вчинити певні дії.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 18.08.2026 року о 09.00 год. у приміщенні Херсонського міського суду Херсонської області (м. Херсон, вул. В.Примаченка 6\29, каб. 410).
Про дату, час та місце проведення судового засідання у справі повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяЛ. А. Скрипнік