Ухвала від 23.03.2026 по справі 916/144/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу

та закриття провадження у справі

"23" березня 2026 р.м. Одеса Справа № 916/144/25

Господарський суд Одеської області у складі судді Грабован Л.І.

за участі секретаря судового засідання Ліщук С.О.

дослідивши матеріали справи

за заявою кредитора: Головного управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; код ЄДРПОУ:44069166),

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532)

про визнання банкрутом,

у відкритому судовому засіданні за участі представників сторін та учасників:

від кредитора ГУ ДПС в Одеській області: не з'явився;

ліквідатор банкрута: не з'явився;

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 28.02.2025 відкрито провадження у справі №916/144/25 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ"; визнано вимоги Головного управління ДПС в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" в сумі 1 068 458,5 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" строком на 170 календарних днів до 20.08.2025 р.; розпорядником майна боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" призначено арбітражного керуючого Колмикову Тетяну Олександрівну.

Постановою Господарського суду Одеської області від 18.06.2025 Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" визнано банкрутом; відкрито відносно Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" ліквідаційну процедуру строком на 12 (дванадцять) місяців, а саме до "18" червня 2026 року; припинено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ"; ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" призначено арбітражного керуючого Колмикову Тетяну Олександрівну.

18.06.2025 на офіційному веб-порталі судової влади України опубліковано повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у справі №916/144/25 (публікація №76409).

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 21.01.2026 визнано грошові вимоги Головного управління ДПС в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532) в сумі 1 415 016,59 грн, із задоволенням у 6 (шосту) чергу вимог кредиторів. Решту вимог, які складаються з витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство в сумі 4 844,80 грн врахувати в 1 (першу) чергу вимог кредиторів.

Ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. подано до суду:

- звіт (вх. №23583/25 від 25.07.2025) за результатами проведення аналізу фінансово-господарського стану суб'єкта господарювання ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;

- звіт (вх. №25225/25 від 12.08.2025) за результатами проведення ліквідаційної процедури Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ", до якого надано копії: запитів до установ та організацій про надання інформації щодо майна та діяльності ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ"; відповідей за результатами розгляду запитів ліквідатора банкрута; відомості щодо проведення інвентаризації майна банкрута та ліквідаційний баланс банкрута;

- клопотання (вх. №3-789/25 від 03.09.2025) про затвердження звіту та ліквідаційного балансу Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ", до якого надано копії: протоколу зборів кредиторів від 07.08.2025 та протоколу зборів кредиторів від 29.08.2025;

- повідомлення (вх.№3874/26 від 02.02.2026) про проведення засідання комітету кредиторів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", шляхом опитування;

- уточнення до клопотання (вх.№3875/26 від 02.02.2026) про затвердження звіту про нараховану основну грошову винагороду арбітражного керуючого за час виконання повноважень ліквідатора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ";

- доповнення до звіту про результати проведення ліквідаційної процедури ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (вх.№3877/26 від 02.02.2026).

Ухвалами Господарського суду Одеської області від 08.09.2025 та від 15.10.2025 запропоновано Головному управлінню ДПС в Одеській області, у строк до 10.10.2025 р. та у строк до 07.11.2025, надати суду відзиви/письмові пояснення або заперечення на звіти/клопотання (вх. №25225/25 від 12.08.2025; вх. №3-789/25 від 03.09.2025; вх. №3-788/25 від 03.09.2025) арбітражного керуючого Колмикової Т.О. за результатами проведення ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

Станом на день проведення судового засідання 23.03.2026 відзиви/письмові пояснення або заперечення єдиного кредитора у справі - Головного управління ДПС в Одеській області на звіти/клопотання (вх. №25225/25 від 12.08.2025; вх. №3-789/25 від 03.09.2025; вх. №3-788/25 від 03.09.2025) арбітражного керуючого Колмикової Т.О. за результатами проведення ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" до суду не надходили.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 11.02.2026 відкладено розгляд справи № 916/144/25 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та розгляд звітів/клопотань (вх. №25225/25 від 12.08.2025; вх. №3-789/25 від 03.09.2025; вх. №3-788/25 від 03.09.2025) ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Колмикової Т.О. в засіданні суду до "23" березня 2026 о 14:30 год.

Про відкладення розгляду справи (звітів/клопотань ліквідатора банкрута), Головне управління ДПС в Одеській області; ліквідатор банкрута арбітражний керуючий Колмикова Т.О. були повідомлені шляхом надсилання вищезазначений копій ухвал до їх електронних кабінетів за допомогою підсистеми "Електронний суд", про що свідчить наявна у матеріалах справи довідка про доставку електронного документу.

П. 2 ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України визначено, що днем вручення судового рішення є день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення до електронного кабінету особи.

Таким чином, ухвала Господарського суду Одеської області від 11.02.2026 була надіслана у відповідності до вимог чинного процесуального законодавства, а тому вказані учасники справи були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду даної справи/заяви з грошовими вимогами.

П. 1 ч. 3 ст. 202 ГПК України передбачено, що якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

Враховуючи те, що жодних доказів, які унеможливлюють розгляд справи за відсутності учасників справи, які не з'явилися, суду не надано, суд дійшов висновку про можливість розгляду звітів/клопотань (вх. №25225/25 від 12.08.2025; вх. №3-789/25 від 03.09.2025; вх. №3-788/25 від 03.09.2025) з уточненнями та доповненнями ліквідатора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" за відсутністю таких учасників справи, за наявними матеріалами.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ", суд встановив:

Згідно звіту ліквідатора за підсумком процедури ліквідації, арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було направлені запити до відповідних установ та організацій про надання інформації щодо майна та діяльності ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", за результатами розгляду яких отримані наступні відповіді:

- лист (вих. № 19/19-02-04/14/1247 від 13.03.2025) Державної митної служби України, яким повідомлено, що ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" з 14.03.2017 є учасником відносин, що регулюється законодавством України з питань митної справи, даних щодо митного оформлення товарів за період з 01.01.2015 по 13.03.2025 не знайдено;

- лист (вих. № 31/30/15-4086-2025 від 13.03.2025) Регіонального сервісного центру МВС в Одеській області, повідомлено, що за TOB "КОНТЕСТ СІСТЕМ" транспортні засоби не зареєстровано;

- лист (вих. № 1324/03/18-25 від 13.03.2025) Державної інспекції архітектури та містобудування України про те, що згідно з даними Реєстру, відсутня інформація щодо реєстрації/видачі документів, що дають право на виконання будівельних робіт та підтверджують готовність об'єкта до експлуатації замовником будівництва - ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ";

- лист (вих. № 1573 -3.5 від 11.03.2025) Державного космічного агентства України, повідомлено, що зареєстрованих унікальних об'єктів космічної діяльності, космічної техніки у ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" немає;

- лист (вих. № 37539 від 24.03.2025) Хаджибейського ВДВС ГТУЮ в Одеській області, про те, що у Відділі на виконанні не перебували виконавчі провадження про стягнення з ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" грошових коштів;

- лист (вих. № 1940/3103-07-25 від 11.01.2024) УКРНОІВІ, яким повідомлено, що за результатами іменного інформаційного пошуку відомостей про об'єкти промислової власності, що зареєстровані за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" не виявлено;

- лист (вих. № 10-10-01316 від 28.03.2025) Регіонального відділення фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській області відповідно до якого відомостей стосовно перебування нерухомого майна на балансі ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", з метою внесення до Єдиного реєстру об'єктів державної власності суб'єктом управління не надавались. Інформація щодо перебування нерухомого майна на балансі ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" в Регіональному відділені відсутні;

- лист (вих. № 11607/6/15-53-06 від 18.03.2025) ГУ ДПС в Одеській області, повідомлено про відсутність правових підстав для надання інформації на запит розпорядника майна ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", додатково зазначено, що божник останній раз подавав податкову звітність за листопад 2017 року;

- лист (вих. № 3000/10/23 - 25 від 05.01.2024) ГУ Держпродспожив служби в Одеській області, яким повідомлено, що за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" не зареєстровані трактори та інша сільськогосподарська техніка;

- лист (вих. № 702/340-25 від 21.03.2024) Відділу №5 управління адміністративних послуг ТУ Держгеокадастру в Одеській області, про те, що на 31.12.2012 не зареєстровано державні акти та договори на земельні ділянки на території м. Одеси за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ";

- лист від 21.03.2025 ПАТ "НДУ" повідомлено, що запитувана інформація відсутня;

- лист від 12.03.2025 Філія ЕЮЦ АТ "Укрзалізниця", повідомлено, що відсутні відомості про зареєстровані локомотиви та вагони за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ";

- лист (4842/02-1/15-25 від 20.03.2025) Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, повідомлено, що відсутні відомості щодо зареєстрованих суден, власником або судновласником яких є/було ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ";

- лист (вих № 523/8-11 від 20.03.2025) ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» про те, що відсутня інформація про наявність тварин у ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", оскільки даний боржник не зареєстрований у Реєстрі тварин як власники;

- лист (вих. № вих. № 7.10-4/27.8.19/4003 від 12.03.2025) Одеська митниця Державна митна служба України про те, що згідно наявними базами даними Одеської митниці за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", фактів митного оформлення товарів не зареєстровано.

З метою виявлення майна, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. отримано витяги та відомості з відкритих джерел відносно ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", а саме:

• витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 11.03.2025 р., з якого вбачається, що ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" не значиться засновником суб'єктів господарювання;

• інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна "Реєстр нерухомості" щодо суб'єкта №438927090 від 11.08.2025 р., відповідно до якої за ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" не зареєстроване право власності на об'єкти нерухомого майна;

• здійснено пошук по відкритій спеціалізованій базі даних "Винаходи і корисні моделі в Україні", відкритій базі даних "Зареєстровані в Україні знаки для товарів і послуг", за результатами пошуку по вищенаведеним базам даних, що містять інформацію про права інтелектуальної власності - відсутні.

У звіті (вх. №23583/25 від 25.07.2025) за результатами проведеного аналізу фінансово-господарського стану ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. зазначено наступне:

- ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" перебуває у стані надкритичної неплатоспроможності, наявні ознаки неспроможності банкрута, Товариство не в змозі самостійно відновити свою платоспроможність;

- згідно даних реєстру кредиторів та співставлення обсягу пасиву та активу ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", відновлення платоспроможності неможливе;

- згідно даних правового аналізу ознаки фіктивного банкрутства - відсутні, встановити наявність ознак приховування банкрутства, доведення до банкрутства за приписами кримінального законодавства України, не вдається за можливе, у зв'язку з відсутністю фінансово-господарської документації, податкової звітності, інших бухгалтерських документів;

- згідно аналізу договорів укладених ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" за 3 роки, що передували порушенню провадження у справі про банкрутство (підозрілий період) шляхом здійснення аналізу банківських виписок за рахунками боржника не виявлено договорів, які мають ознаки фраудаторних правочинів.

На виконання приписів Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. надавались у справу проміжні звіти про проведену роботу в ліквідаційній процедурі з підтверджуючими документами.

Щодо інвентаризації майна Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

18.06.2025 ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. видано накази, а саме:

- наказ №3 "Про створення інвентаризаційної комісії ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", проведення якої заплановано у період з 07.07.2025 р. по 08.07.2025 р., головою інвентаризаційної комісіє визначено ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Колмикову Т.О.;

- наказ №4 "Щодо повідомлення про звільнення директора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", відповідно до якого ОСОБА_1 на підставі ч. 1 ст. 40 КЗпП України звільнено, починаючи з 18.06.2025 р. з посади директора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та зобов'язано негайно передати ліквідатору ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" ОСОБА_2 круглу печатку та штампи банкрута, оригінали засновницьких (статутних) документів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", бухгалтерську та фінансову документацію, рухоме та нерухоме майно та матеріальні цінності, які перебувають у власності ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" на дату відкриття ліквідаційної процедури.

Ліквідатором банкрута на підставі отриманих з Державних реєстрів/установ та організацій, що ведуть реєстри майнових прав (відкритих джерел), в період з 07.07.2025 р. по 08.07.2025 р. було проведено інвентаризацію майна банкрута, за результатами якої у ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" не виявлено будь-яких майнових активів, за рахунок яких можливо здійснити погашення вимог кредиторів в рамках справи про банкрутство, інвентаризаційні описи №01-05 від 08.07.2025, документи/докази проведення інвентаризації активів банкрута знаходяться в матеріалах справи.

У звіті ліквідатор банкрута зазначає, що з отриманих відповідей вбачається, що у боржника відсутнє будь-яке майно, яке може бути використане для задоволення вимог кредиторів, а також не виявлено інших активів боржника.

Щодо передачі бухгалтерської та іншої документації банкрута від директора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" ОСОБА_1 .

У звіті ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. зазначено, що з метою виконання покладених на неї обов'язків ліквідатора банкрута на адресу керівника/засновника боржника ОСОБА_1 було направлено запит (вих. №02-01/513 від 26.06.2025) щодо передачі круглої печатки, штампів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", оригіналів засновницьких (статутних) документів банкрута, бухгалтерської та фінансової документації, матеріальних цінностей банкрута, а також оригіналів документів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", необхідних для здійснення ліквідаційної процедури відносно банкрута.

Вказаний запит ліквідатора банкрута було направлено на юридичну адресу підприємства: 65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б та в подальшому залишений без відповіді.

Вжиті ліквідатором банкрута заходи, направлені на вилучення у керівника ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" ОСОБА_1 та передачі бухгалтерської та іншої документації банкрута, печатків і штампів, матеріальних та інших цінностей банкрута виявились безрезультатними.

Також, ліквідатор банкрута у своєму звіті повідомила суд, що оскільки колишнім керівником ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" гр. ОСОБА_1 не передано ліквідатору жодної документації Підприємства, ліквідатором не проводилась здача кадрової документації на архівне зберігання, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

Щодо закриття банківських рахунків ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

З метою закриття банківських рахунків банкрута, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було направлено запит (вих. №02-01/209 від 11.03.2025) до ГУ ДПС в Одеській області, стосовно надання інформації, про номери банківських рахунків ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та банківські установи в яких відкриті такі рахунки.

Згідно відповіді (вих. №11607/6/15-53-06 від 18.03.2025) ГУ ДПС в Одеській області, вбачається, що у боржника наявний рахунок у Казначействі України (ел. адм. подат.) МФО 899998, закриття електронного адміністрування рахунку ПДВ відбувається автоматично при анулюванні реєстрації платника ПДВ, тобто без участі платника податків, а залишок коштів на такому рахунку перераховується до бюджету.

Щодо вимог кредиторів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та даних про їх погашення.

Загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами, що підлягає включена до реєстру вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" становить 1 961 447,94 грн., яка складається з:

Вимоги першої черги:

- Головне управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; код ЄДРПОУ:44069166) - 108 336,00 грн.;

Вимоги другої черги:

- Головне управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; код ЄДРПОУ:44069166) - 845,50 грн.

Вимоги третьої черги:

- Головне управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; код ЄДРПОУ:44069166) - 1 067 613,00 грн.

Вимоги шостої черги:

Головне управління ДПС в Одеській області (65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5; код ЄДРПОУ:44069166) - 2 205 726,03 грн.

Згідно наданого ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. реєстру вимог кредиторів, вимоги єдиного кредитора у справі - Головного управління ДПС в Одеській області не задоволені, у зв'язку з недостатністю майна Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" на підставі п. 7 ст. 64 КУзПБ. Кредитори з вимогами, які забезпечені заставним майном, вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян у боржника відсутні.

Ліквідатором ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" надано суду ліквідаційний баланс станом на 11.08.2025 р., у якому зазначено:

- активи (код рядка 1300), баланс яких станом на початок звітного періоду становить - , станом на кінець звітного періоду - :

• необоротні активи (код рядка 1095), станом на початок звітного періоду - , станом на кінець звітного періоду -;

• оборотні активи (код рядка 1195), станом на початок звітного періоду -, станом на кінець звітного періоду -;

- пасиви (код рядка 1900), баланс яких станом на початок звітного періоду становить 3 382,52; станом на кінець звітного періоду - 3 382,52:

• власний капітал (код рядка 1495), станом на початок звітного періоду (-), станом на кінець звітного періоду - (-);

• поточні зобов'язання (код рядка 1695), станом на початок звітного періоду 3 382,52 (поточна кредиторська заборгованість за розрахунками з бюджетом), станом на кінець звітного періоду - 3 382,52.

Щодо організації та скликання зборів кредиторів ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

Ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було складено та направлено на адреси кредитора повідомлення про проведення засідання комітету кредиторів шляхом опитування, докази направлення на адресу Головного управління ДПС в Одеській області наявні у матеріалах справи.

Збори кредиторів 07.08.2025, проведені шляхом опитування у відповідності до п. 1-6 Перехідних та Прикінцевих та Перехідних положень КУзПБ та визнані такими, що відбулись.

До порядку денного, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було включено два питання, а саме:

- розгляд звіту ліквідатора TOB "КОНТЕСТ СІСТЕМ" про проведену роботу в ліквідаційній процедурі та ліквідаційний баланс банкрута;

- розгляд звіту ліквідатора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" арбітражного керуючого Колмикової Т.О. по нарахованій та не виплаченій грошовій винагороді та понесеним витратам в рамках справи про банкрутство ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

У голосуванні шляхом опитування прийняв участь єдиний кредитор Головне управління ДПС в Одеській області, що має 1 068 458,5 голосів.

За результатами голосування по першому питанню одноголосно вирішено схвалити звіт ліквідатора TOB "КОНТЕСТ СІСТЕМ" про проведені заходи в рамках ліквідаційної процедури TOB "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та ліквідаційний баланс банкрута.

По другому питанню, а саме розгляді звіту ліквідатора ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" арбітражного керуючого Колмикової Т.О. по нарахованій та не виплаченій грошовій винагороді та понесеним витратам в рамках справи про банкрутство ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", Головне управління ДПС в Одеській області утрималось від голосування по даному питанню.

При цьому, суд враховує, що на засідання комітету кредиторів від 07.08.2025, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. до порядку денного було включено ряд питань, зокрема щодо доцільності звернення ліквідатором банкрута до господарського суду із позовною заявою про покладання субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" у зв'язку з доведенням до банкрутства.

За результатами голосування по даному питанню, єдиним кредитором у справі - Головним управлінням ДПС в Одеській області, що має 1 068 458,5 голосів (100%) вирішено визнати не доцільним подання ліквідатором ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" позовної заяви про покладання субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ", у зв'язку з доведенням до банкрутства, вказане підтверджується протоколом засідання комітету кредиторів від 07.08.2025.

Ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було скликано та проведено 30.01.2026 засідання комітету кредиторів боржника.

До порядку денного, ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. було включено 2 (два) питання, а саме:

- розгляд доповнення до звіту ліквідатора ТОВ «КОНТЕСТ СІСТЕМ» про проведену роботу в ліквідаційній процедурі та ліквідаційний баланс банкрута;

- розгляд звіту ліквідатора ТОВ «КОНТЕСТ СІСТЕМ» арбітражної керуючої Колмикової Т.О. по нарахованій та не виплаченій грошовій винагороді та понесеним витратам в рамках справи про банкрутство ТОВ «КОНТЕСТ СІСТЕМ».

У голосуванні шляхом опитування прийняв участь єдиний кредитор Головне управління ДПС в Одеській області, що має 1 068 458,5 голосів.

Рішеннями засідання комітету кредиторів, що оформлені протоколом засідання комітету кредиторів одноголосно вирішено:

- схвалити доповнення до звіту про результати проведення ліквідаційної процедури ТОВ "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та ліквідаційний баланс банкрута.

По другому питанню, а саме схваленні звіту арбітражної керуючої Колмикової Т.О. по нарахованій основній грошовій винагороді за виконання повноважень ліквідатора ТОВ «КОНТЕСТ СІСТЕМ» з 18.06.2025 по 01.02.2026, яка становить 180 226,71 грн. та є неоплаченою, Головне управління ДПС в Одеській області утрималось від голосування.

Норми права, що підлягають застосуванню.

Відповідно до ч. 1 ст. 3 ГПК України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Кодексу України з процедур банкрутства, Закону України "Про міжнародне приватне право", а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Ч. 6 ст. 12 ГПК України передбачено, що господарські суди розглядають справи про банкрутство (неплатоспроможність) у порядку, передбаченому цим Кодексом для позовного провадження, з урахуванням особливостей, встановлених Кодексом України з процедур банкрутства.

Ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Частиною 8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого; надання згоди на продаж майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) та погодження умов продажу майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) у процедурі санації відповідно до плану санації або у процедурі ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Кодексом.

У роботі комітету мають право брати участь з правом дорадчого голосу арбітражний керуючий, представник працівників боржника, уповноважена особа засновників (учасників, акціонерів) боржника, забезпечений кредитор, у разі необхідності представник органу, уповноваженого управляти державним майном, і представник органу місцевого самоврядування.

Відповідно до ч. 9 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість голосів кредиторів, присутніх на зборах (комітеті) кредиторів.

Згідно ч. 1 ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає у своє відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та визначає початкову вартість майна банкрута; аналізує фінансовий стан банкрута, складає висновок про наявність або відсутність ознак доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій під час провадження у справі про банкрутство за результатом його проведення; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; формує ліквідаційну масу; заявляє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, які звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Кодексом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом; подає відомості (інформацію), необхідні для ведення Єдиного реєстру боржників, відносно яких відкрито провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства; у разі провадження банкрутом діяльності, пов'язаної з державною таємницею, вживає заходів з ліквідації режимно-секретного органу; веде реєстр вимог кредиторів; подає в установленому порядку та у випадках, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", інформацію до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення; здійснює дії щодо скасування реєстрації випуску акцій, передбачені законодавством, якщо організаційно-правовою формою юридичної особи - банкрута є акціонерне товариство; здійснює інші повноваження, передбачені цим Кодексом.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду (а в разі ліквідації страховика або кредитної спілки - також до Національного банку України) звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, видане Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів боргових цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів. Про час і місце судового засідання, в якому мають розглядатися звіт і ліквідаційний баланс, господарський суд повідомляє ліквідатора та кредиторів. Обов'язком ліквідатора є здійснення всієї повноти дій, спрямованих на виявлення та повернення активів боржника. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки кредиторів постановляє ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Ч. 2 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна або майно не виявлено чи відсутнє, господарський суд постановляє ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали надсилається державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - банкрута, а також власнику майна.

Згідно ч. 3 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати до господарського суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.

У відповідності з ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п. 7 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) у разі затвердження звіту ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Відповідно до ч. 3 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства про закриття провадження у справі про банкрутство постановляється ухвала.

Ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що у випадках, передбачених пунктами 5-8 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Ст. 73 Господарського процесуального кодексу України визначено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Ч.ч. 1, 3 ст. 74 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Згідно ч. 4 ст. 75 Господарського процесуального кодексу України обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Відповідно до ст. 76 Господарського процесуального кодексу України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Ст. 77 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Докази, одержані з порушенням закону, судом не приймаються.

Згідно ч. 1 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України учасники справи подають докази у справі безпосередньо до суду.

Ч.ч. 1, 2 ст. 91 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Ліквідація боржника - це припинення існування суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом. Ліквідаційна процедура, як стадія провадження у справі про банкрутство, є однією з найбільш ймовірних та прогнозованих процедур, які застосовуються до неплатоспроможного боржника та є механізмом виведення з ринку нерентабельних та неперспективних підприємств.

Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх необхідних заходів ліквідаційної процедури, вчинення адекватних дій щодо виявлення кредиторів та активів боржника, за результатами розгляду яких суд приймає ухвалу про ліквідацію боржника та закриття провадження у справі.

Отже, Кодексом України з процедур банкрутства передбачена певна сукупність дій, яку необхідно вчинити ліквідатору в ході ліквідаційної процедури та перелік додатків, які додаються до звіту ліквідатора і є предметом дослідження в судовому засіданні за підсумками ліквідаційної процедури, що проводиться за участю кредиторів (комітету кредиторів); подання звіту та ліквідаційного балансу здійснюється ліквідатором за наслідком всіх проведених ним дій в ході ліквідаційної процедури. Обов'язком ліквідатора є здійснення всієї повноти заходів спрямованих на виявлення активів боржника, при цьому ні у кого не повинен виникати обґрунтований сумнів, щодо їх належного здійснення.

На необхідності дотримання зазначеного принципу неодноразово зверталася увага Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду під час касаційного перегляду судових рішень, зокрема у постановах від 28.11.2019 у справі № 18/1971/12, від 27.02.2020 у справі № 910/21227/16, від 25.06.2020 у справі № 44/484-б, від 27.10.2020 у справі № 28/29-б-43/212-2012.

За змістом положень статей 61-65, 90 Кодексу України з процедур банкрутства, ухвала суду про затвердження звіту ліквідатора і ліквідаційного балансу є за своєю правовою природою судовим рішенням, яке підсумовує хід ліквідаційної процедури, в якому необхідно повно відобразити обставини, що мають значення для даної справи. Затверджуючи звіт ліквідатора, господарський суд повинен дати оцінку належності проведення ліквідатором всієї ліквідаційної процедури, дотримання ним черговості задоволення вимог кредиторів, відповідності законодавству про банкрутство всіх обов'язкових додатків до звіту ліквідатора, зокрема, оцінити повноту пошуку, виявлення майнових активів банкрута, для включення їх в ліквідаційну масу, дати оцінку діям ліквідатора щодо пошуку, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, надати оцінку повноті реалізації ліквідатором активів боржника, а також з'ясувати чи здійснювались ліквідатором заходи для виявлення та повернення дебіторської заборгованості банкрута. Висновки суду про встановлені обставини і їх правові наслідки повинні бути вичерпними, відповідати дійсності та підтверджуватися достовірними доказами, дослідженими в судовому засіданні. Розглядаючи ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора, в судовому засіданні господарський суд перевіряє обґрунтованість, правомірність та повноту дій ліквідатора, а також, достовірність змісту ліквідаційного балансу (висновки наведені у постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 08.08.2019 у справі № 922/2817/18, від 12.09.2019 у справі № 914/3812/15).

Під час ліквідаційної процедури, ліквідатор має здійснювати заходи спрямовані на пошук, виявлення і повернення майна, яке перебуває у третіх осіб. Крім того, ліквідатор має здійснювати обґрунтовані і логічні дії, а також здійснювати запити до відповідних органів, з врахуванням минулої діяльності банкрута. При цьому, кількість запитів не є критерієм якості роботи ліквідатора. Таким критерієм є наповнення ліквідаційної маси (висновки сформульовані у постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 31.10.2018 у справі № 903/975/14, від 27.02.2020 у справі № 910/21227/16, від 25.06.2020 у справі № 44/484-б).

Звіт та ліквідаційний баланс, як підсумковий документ, що подається ліквідатором господарському суду в зв'язку з закінченням ліквідаційної процедури, не може бути затверджений господарським судом у відсутності доказів аналізу ліквідатором первісної бухгалтерської документації боржника, а також, у відсутності аналізу судом дій ліквідатора щодо виявлення майна банкрута що підлягає включенню до ліквідаційної маси, а також, його дій щодо пошуку нерухомого, рухомого майна банкрута і дебіторської заборгованості (висновок викладений у постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 29.03.2018 у справі № Б-39/134-10, від 26.07.2018 у справі №904/9631/15, від 27.10.2020 у справі № 28/29-б-43/212-2012).

Разом з тим, принцип безсумнівної повноти дій ліквідатора встановлює критерій обґрунтованості сумнівів щодо повноти дій ліквідатора, з урахуванням чого покладає на кредитора або іншу особу, яка оспорює дотримання цього принципу, обов'язок обґрунтовувати, що саме не вчинив ліквідатор і як це вплинуло на результат формування ліквідаційної маси (див. подібні за змістом висновки сформовані у постановах Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 06.06.2018 у справі № 904/4863/13, від 28.11.2019 у справі № 904/6144/16, від 10.12.2020 у справі № 916/95/18).

Ліквідатор у звіті, в силу покладених на нього КУзПБ завдань у ліквідаційні процедурі, має довести, що його дії мали саме мету пошуку і виявлення майна банкрута. Під час ліквідаційної процедури, ліквідатор має здійснювати обґрунтовані і логічні дії, а також здійснювати запити до відповідних органів, з врахуванням минулої діяльності банкрута. При цьому, кількість запитів не є критерієм якості роботи ліквідатора. Таким критерієм є наповнення ліквідаційної маси.

Висновки суду.

За результатами ліквідаційної процедурі у справі №916/144/25, господарським судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" знаходиться в стані банкрутства; у боржника відсутні будь-які активи, за рахунок яких можна було б задовольнити вимоги кредиторів. Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" повністю припинило здійснення господарської діяльності, а також складання і подання передбаченої законодавством звітності. Фінансово-господарська документація, а також кадрова документація ліквідатору банкрута арбітражному керуючому Колмиковій Т.О. керівником/засновником не передавалася. З урахуванням відсутності у банкрута активів доцільно прийняти рішення про ліквідацію Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" та припинення ліквідаційної процедури у справі №916/144/25.

Суд враховує, що матеріали справи підтверджують використання ліквідатором в повному обсязі засобів для виявлення майна банкрута та проведення ліквідаційної процедури, майнових активів у банкрута не виявлено.

Суд зазначає, що положення Кодексу України з процедур банкрутства не вимагають обов'язкового розгляду звіту ліквідатора зборами/комітетом кредиторів, однак і не забороняють розгляд цього питання з метою дотримання прав кредиторів та надання можливості висловити позицію.

Судом встановлено, що наявні у матеріалах справи докази свідчать про вжиття ліквідатором банкрута арбітражним керуючим Колмиковою Т.О. усіх можливих заходів, передбачених чинним законодавством, а саме: заходів, спрямованих на пошук та виявлення майна банкрута шляхом надсилання до відповідних установ та організацій запитів з метою пошуку майна банкрута та встановлення факту його відсутності.

З огляду на зазначене, господарський суд дійшов висновку, що ліквідатором у повній мірі проведено ліквідаційні заходи, передбачені ст. ст. 61-67 Кодексу України з процедур банкрутства, що відображено у звіті ліквідатора та ліквідаційному балансі банкрута.

Господарський суд зазначає, що відзиви/письмові пояснення або заперечення єдиного кредитора у справі - Головного управління ДПС в Одеській області на звіти/клопотання (вх. №25225/25 від 12.08.2025; вх. №3-789/25 від 03.09.2025; вх. №3-788/25 від 03.09.2025), із врахуванням доповнень до звіту (вх.№3877/26 від 02.02.2026) арбітражного керуючого Колмикової Т.О. за результатами проведення ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" до суду не надходили.

Разом з тим, господарський суд приймає до уваги те, що під час проведення ліквідаційної процедури у справі №916/144/25 скарг на дії ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" арбітражного керуючого Колмикової Т.О. до Господарського суду Одеської області не надходило.

Враховуючи положення Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд, розглянув ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора, встановив обґрунтованість, правомірність та безсумнівну повноту дій ліквідатора, а також достовірність змісту ліквідаційного балансу, відповідність законодавству про банкрутство всіх обов'язкових додатків до звіту ліквідатора.

За таких обставин, суд затверджує звіт ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Колмикової Тетяни Олександрівни та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ".

Керуючись ст. ст. 61, 65, п. 7 ч.1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 234, 240 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт (вх. №3-789/25 від 03.09.2025), із врахуванням доповнень до звіту (вх.№3877/26 від 02.02.2026) ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532).

2. Затвердити ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532).

3. Вимоги кредиторів, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Припинити юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532).

5. Припинити повноваження ліквідатора Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532) арбітражного керуючого Колмикову Тетяну Олександрівну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №85 від 08.02.2013 р.

6. Провадження у справі №916/144/25 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНТЕСТ СІСТЕМ" (65005, м. Одеса, вул. Бугаївська; 43-Б; код ЄДРПОУ: 41011532) - закрити.

7. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений Кодексом України з процедур банкрутства строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

Ухвала набирає законної сили 23 березня 2026 року та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Південно-західного апеляційного господарського суду шляхом подачі апеляційної скарги.

Повну ухвалу складено та підписано 30 березня 2026.

Копію ухвали надіслати до електронного кабінету користувача підсистеми "Електронний суд": Головного управління ДПС в Одеській області; ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Колмикової Т.О.

Копію ухвали надіслати на електронну адресу: Управлінню державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради (udr@omr.gov.ua); відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради (legal_department@omr.gov.ua); Хаджибейського відділу державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (mal2dvs@gmail.com).

Суддя Л.І. Грабован