вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про відкладення розгляду справи
"25" березня 2026 р. Справа№ 910/591/26
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Андрієнка В.В.
суддів: Шапрана В.В.
Буравльова С.І.
секретар судового засідання - Король Д.А.
учасники справи: не з'явились
Розглянувши у судовому засіданні апеляційну скаргу Приватного підприємства "ТАЙКУН"
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 26.01.2026
у справі № 910/591/26 (суддя Щербаков С.О.)
за позовом Приватного підприємства "ТАЙКУН"
до 1) ОСОБА_1
2) Товариства з обмеженою відповідальністю "ПОЛІБАРВА"
про визнання договору недійсним
У провадженні Північного апеляційного господарського суду у складі колегії суддів: головуючий суддя - Андрієнко В.В., судді Шапран В.В., Буравльов С.І. знаходиться апеляційна скарга Приватного підприємства "ТАЙКУН" на ухвалу Господарського суду міста Києва від 26.01.2026 у справі № 910/591/26 розгляд якої призначено на 25.03.2026.
25.03.2026 від позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
У судове засідання, яке відбулось 25.03.2026 представники сторін не з'явились. Про дату та час проведення судового засідання були повідомленні належним чином.
Розглянувши в судовому засіданні зазначене клопотання, колегія суддів дійшла висновку, що клопотання підлягає задоволенню, а наведені обставини та докази визнано судом поважними.
Суд при здійсненні правосуддя має виходити з необхідності дотримання основних засад господарського судочинства, зазначених в статтях 2, 4 Господарського процесуального кодексу України стосовно забезпечення дотримання справедливого, неупередженого та своєчасного вирішення судом спорів з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб.
Згідно з частиною 1 статті 216 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 202 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстав першої неявки в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
За положенням ч. 2 ст. 281 Господарського процесуального кодексу України, процедурні питання, пов'язані з рухом справи, клопотання та заяви учасників справи, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення провадження у справі, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом апеляційної інстанції шляхом постановлення ухвал в порядку, визначеному цим Кодексом для постановлення ухвал суду першої інстанції.
Враховуючи викладене, керуючись статями 202, 216, 234, 270, 281 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд,-
1. Клопотання Приватного підприємства "ТАЙКУН" про відкладення розгляду справи - задовольнити.
2. Відкласти розгляд справи № 910/591/26 на 08.04.2026 о 12:30. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1А, зал судових засідань №15.
3. Заяви, клопотання і заперечення подаються до Північного апеляційного господарського суду виключно в електронній формі з застосуванням електронного цифрового підпису на електрону адресу суду або за допомогою підсистеми "Електронний суд" або у письмовій формі через канцелярію суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя В.В. Андрієнко
Судді В.В. Шапран
С.І. Буравльов