Справа № 932/209/25
Провадження № 1-кс/932/1640/26
27 березня 2026 року слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого відділення відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024042030000175 від 22 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України,
До Шевченківського районного суду міста Дніпра надійшло клопотання старшого слідчого відділення відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Центральної окружної прокуратури міста Дніпра ОСОБА_4 , про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024042030000175 від 22 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.
В обґрунтування клопотання слідчий зазначає, що виходячи зі змісту листа ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо проведення заходів державного фінансового контролю ІНФОРМАЦІЯ_1 на III квартал 2024 року, затвердженого наказом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 13.06.2024 року №71, проведеною плановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності ІНФОРМАЦІЯ_2 (далі - Департамент) за період з 01.03.2024 по 30.06.2024 рік, встановлено фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 7 824,69 тис. грн, які в ході ревізії не відшкодовані.
Згідно до висновку, порушення виникли внаслідок завищення вартості виконаних будівельно-монтажних робіт та завищення обсягів наданих послуг, які оплачені Департаментом в повному обсязі, а саме:
1) Ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на суму 183,99 тис. грн, внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначенні вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому, що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість, що є порушенням ч.1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;
2) Ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ ВТО « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на суму 1 965,78 тис. грн, внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначенні вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому, що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість, що є порушенням ч.1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;
3) Ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » на суму 963,83 тис. грн, внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначенні вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому, що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість, що є порушенням ч.1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;
4) Ревізією встановлено завищення обсягів наданих послуг ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » з доставки періодичного видання газети «Наше місто (з додатками) на загальну суму 4 738,09 тис. грн, які в повному обсязі оплачені Департаментом за рахунок бюджетних коштів, внаслідок не підтвердження первинними документами здійснення операцій з доставки періодичного видання газети « ІНФОРМАЦІЯ_6 », що є порушенням вимог п.1 ст. 193, п.2 ст.194, п.1 ст.197 Господарського кодексу України.
Східним офісом Держаудитслужби відповідно до пункту 1 Порядку проведення ІНФОРМАЦІЯ_7 , її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту місцевих бюджетів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 № 698, на виконання наказу ІНФОРМАЦІЯ_1 від 13.06.2024 № 71 проведено планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ІНФОРМАЦІЯ_2 (далі - Департамент) за період з 01.03.2024 по 30.06.2024 рік.
За результатами ревізії складено акт від 26.09.2024 № 040417-20/61, який підписаний Директором ІНФОРМАЦІЯ_8 та Начальником відділу головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності ІНФОРМАЦІЯ_9 із запереченнями, наданими листом від 26.09.2024 №040417-20/61 за період з 01.03.2021 по 30.06.2024. За результатами аналізу обґрунтувань, викладених у запереченнях (зауваженнях) до акта перевірки, листом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.10.2024 № 040417-15/6246-2024 направлено висновки на заперечення до акта перевірки. За результатами перевірки виявлено порушення законодавства, яке під час перевірки не усунуто.
На порушення вимог ч.1 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV, ревізією встановлено завищення вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку при тому що операції постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість, внаслідок зайвого включення сум ПДВ організаціями:
1)ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 (наразі змінена назва на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , а також змінена юридична адреса: АДРЕСА_2 ), в ході ревізії встановлено, що між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » в особі ОСОБА_5 , що діє на підставі довіреності, та ІНФОРМАЦІЯ_11 , в особі начальника управління ОСОБА_6 , укладено договір від 08.10.2021 №381 на виконання робіт по об'єкту капітального ремонту: «Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку за адресою: АДРЕСА_3 (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт).
Згідно звірки даних з сайту ІНФОРМАЦІЯ_12 за номером ID: ІНФОРМАЦІЯ_13 , під час перегляду договору від 08.10.2021 №381 на виконання робіт по об'єкту капітального ремонту: «Капітальний ремонт з утеплення фасаду, що становить складову частину житлового будинку за адресою: АДРЕСА_3 (ДК 021:2015: 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт), пунктом 2.1 договору визначено, що договірна ціна робіт визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору (Додаток №1), є твердою і складає 1 103 930, 40, у тому числі ПДВ - 183 988,40 грн.
Згідно вищезазначеного встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » на загальну суму 183 988,40 грн (2021 рік, СФ, КПКВК 1617310, КЕКВ 3131), внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначені вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість. Тож внаслідок виявлених порушень місцевому бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 183 988,40 гривень.
2)ТОВ ВТО « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , АДРЕСА_4 ) на суму 1 965,78 тис. грн (2023 рік, СФ, КПКВК 1616015, КЕКВ 3131) в ході ревізії встановлено, що за період з 01.03.2021 по 30.06.2024 між ІНФОРМАЦІЯ_2 та ТОВ ВТО « ІНФОРМАЦІЯ_4 » проводились розрахунки за 39 договорами, в т.ч.: по 24 договорами з усунення аварій житлового фонду та поточних ремонтів ліфтового обладнання на загальну суму 8 197 563,00 грн та 15 договорів від 26.05.2023: №371, №375, №365, №374, №364, №369, №370, №372, №367, які підписані з боку Замовника ОСОБА_7 , з боку підрядника - ОСОБА_8 , а також від 26.05.2023: №368, №356, №366, №363, №373, №362, які підписані з боку Замовника ОСОБА_7 , з боку підрядника - ОСОБА_8 , з капітальних ремонтів в житлових будинках ліфтового обладнання на загальну суму 11 794 692,00 гривень.
В ході ревізії встановлено, що між ТОВ ВТО « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в особі директора ІНФОРМАЦІЯ_14 , який діє на підставі Статуту та ІНФОРМАЦІЯ_2 , в особі директора ОСОБА_9 , укладено 15 договорів на виконання робіт по об'єктах капітальних ремонтів частин житлових будинків (ремонт ліфтового обладнання). Пунктом 2.1 договорів визначено, що договірна ціна робіт визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору є твердою і складає загальну суму з ПДВ. На виконання умов договорів з капітальних ремонтів, зазначених у реєстрі, до ревізії надано акти приймання виконаних робіт з капітальних ремонтів частин житлових будинків (ремонт ліфтового обладнання) на загальну суму 11 794 692,00 грн, в т.ч. ПДВ 1 965 781,92 грн, які оплачені Департаментом в повному обсязі. Згідно вищезазначеного встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ ВТО « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на загальну суму 1 965 781,92 грн ( 2023 рік, СФ, КПКВК 1616015, КЕКВ 3131), внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначені вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість. Тож внаслідок виявлених порушень місцевому бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 1 965 781,92 гривень.
3)ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_5 ) на загальну суму 936,83 тис. грн (2021 рік, СФ, КПКВК 1617310, КЕКВ 3131) в ході ревізії встановлено, що між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » в особі директора ОСОБА_10 , який діє на підставі Статуту та ІНФОРМАЦІЯ_11 , в особі начальника управління ОСОБА_6 , укладено 7 договорів на виконання робіт по об'єктах капітальних ремонтів з утеплення фасадів, що становить частину житлових будинків, а саме від 16.07.2021 №115, №114, №113, №112; від 30.06.2021 №77; від 12.08.2021 №208; від 22.07.2021 №139 договори є типовими. Пунктом 2.1 договорів визначено, що договірна ціна робіт визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору є твердою і складає загальну суму ПДВ. На виконання умов договорів зазначених у реєстрі до ревізії надано акти приймання виконаних будівельних на загальну суму 5 620 984,00 грн, в т.ч. ПДВ 936 830,65 грн, які оплачені Департаментом в повному обсязі. Згідно вищезазначеного встановлено завищення вартості виконаних робіт ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » на загальну суму 936 830,65 грн (2021 рік, СФ, КПКВК 1617310, КЕКВ 3131), внаслідок зайвого включення сум ПДВ при визначені вартості виконаних робіт з капітального ремонту житлового будинку, при тому що операції з постачання будівельно-монтажних робіт з будівництва доступного житла та житла, що будується за державні кошти звільнені від оподаткування податком на додану вартість. Тож внаслідок виявлених порушень місцевому бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 936 830,65 гривень.
Враховуючи вищеописане також було порушено вимогу ч.8 ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV де відповідальність за несвоєчасне складання первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку та недостовірність відображених у них даних несуть особи, які склали та підписали ці документи. А також ч.1 ст.3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 №996-XIV де метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої неупередженої інформації про фінансовий стан та результати діяльності підприємства.
Умисні дії посадових (службових) осіб спрямовані на приховування реального стану фінансово-господарської діяльності. Також встановлено завищення обсягів наданих послуг із доставки газети на суму 4 738,09 тис. грн. через відсутність підтверджуючих документів здійснення операцій з доставки періодичного видання ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_6 ) за період з 01.03.2021 по 30.06.2024 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » надано послуг з передплати періодичного видання - газети «Наше місто» та його доставки за договорами, укладеними з ІНФОРМАЦІЯ_2 на загальну суму 4 738 096,20 грн без ПДВ, за договорами:
-Від 11.01.2022 № 01 виконання на суму 1 497 463,20 грн без ПДВ;
-Від 11.01.2023 № 01 виконання на суму 1 499 841,00 грн без ПДВ;
-Від 28.02.2023 № 34 виконання на суму 417 792,00 грн без ПДВ;
-Від 09.01.2024 № 6 виконання на суму 1 323 000,00 грн без ПДВ.
Проте зустрічною звіркою встановлено, що на виконання умов вищезазначених договорів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » складались звіти про доставку періодичного видання, без зазначення за якими саме адресами здійснювалася доставка періодичного видання - газети «Наше місто». Згідно запитів ІНФОРМАЦІЯ_15 від 05.08.2024 №1 від 07.08.2024 №2 про надання первинних документів бухгалтерського обліку, що підтверджують здійснення доставки періодичного видання - газети «Наше місто» до зазначених адресів Замовника в м.Дніпро за адресами вказаними у Додатку №2, вищезазначених договорів.
У відповідь на запит, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » ОСОБА_11 в листі від 07.08.2024 зазначив, що на виконання умов вищезазначених договорів доставка здійснюється між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та АТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » укладено договір про надання поштових послуг (доставка періодичних видань). Тобто ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », як видавець уклав договір від 12.12.2018 №121218-44/1/23 РИ з АТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », як Розповсюджувачем, згідно договору АТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » зобов'язується надавати ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » послуги з продажу (передплаті) й доставки Медіа, але по факту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » передплату та доставку періодичного видання не виконувало, а залучило для виконання цих послуг АТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », так, визначеними термінами договору, а саме Розповсюдження Медіа за переплатою це приймання й доставка Медіа замовнику (передплатнику), а приймання передплати це оформлення передплатної документації з видачою замовнику (передплатнику) квитанції (касового чеку), бланку ф. П-1, або іншого документу який підтверджує факти передплати і містить у собі назву Медіа, кількість комплектів, вартість передплати, період протягом якого буде здійснюватися доставка та адресу замовника(передплатника). Форма бланку ф. П-1 є додатком №6 до договору №121218-44/1/23 РИ і є його невід'ємною частиною. Тож оформлення передплати повинно було виконуватися окремо на кожну адресу зазначеною Виконавцем, згідно адресів зазначених в додатках №2, товариством до відповіді не надано оформлені бланки за ф. П-1, які б підтверджували оформлення передплати за адресами, а саме: ЖЕКів, ОСББ та фізичних осіб.
Таким чином, встановлено завищення обсягів наданих послуг із доставки газети на суму 4 738 096,20 тис. грн (ЗФ, КПКВК 1616090, КЕКВ 2282, 2022 рік - 1 497 463,20 грн, 2023 рік - 1 917 633,00 грн, I півріччя 2024 року - 1 323 000,00 грн), які в повному обсязі оплачені ІНФОРМАЦІЯ_2 за рахунок бюджетних коштів, внаслідок не підтвердження первинними документами здійснення операцій з доставки періодичного видання Газети « ІНФОРМАЦІЯ_6 ». Внаслідок виявлених порушень місцевому бюджету завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 4 738 096,20 гривень.
На основі зібраної інформації та матеріалів встановлено, що вказані дії посадових (службових) осіб ІНФОРМАЦІЯ_2 вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 366 КК України, а саме складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів.
З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення а також з метою подальшого призначення й проведення судової економічної експертизи задля визначення суми збитків, завданих діями посадових (службових) осіб, у органу досудового розслідування наявна потреба в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, які знаходяться у володінні Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 , а саме завірених копій документів:
-Договору на виконання робіт по об'єкту, який був укладений між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ІНФОРМАЦІЯ_8 , за результатом проведення публічної закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_13 ;
-Документи конкурсної (тендерної пропозиції), додаткові угоди за вищевказаним договорами для здійснення робіт із усіма додатками;
- Акти виконаних робіт, наданих послуг, у тому числі за формою КБ-2в із усіма додатками (локальними кошторисами, відомостями ресурсів, відомостями про оплату праці, вартість матеріалів тощо) за вищевказаними договорами;
- Акти форми КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» із усіма додатками за вищевказаними договорами;
- Платіжні доручення щодо перерахування коштів за виконані роботи та надані послуги за вищевказаними договорами;
- Технічні вимоги щодо виконання робіт за вказаними договорами;
- Товаро - транспортні накладні, акти прийому передачі, видаткові накладні до договорів, відомості про балансоутримувача ігрових майданчиків за вищевказаними договорами;
- Документи підтверджуючі походження будівельних матеріалів в т.ч. покриття, металоконструкції, щебінь, відсів, пісок та інше;
- Інформацію щодо використання механізмів та техніки при виконанні робіт за вищевказаними договорами;
- Сертифікати якості на використані матеріали, товаро - транспортні накладні, довідка вартості використаних матеріалів по вказаним договорам, наявні додаткові угоди та договори підряду та/або субпідряду по вказаним договорам;
- Правовстановлюючі та інші обов'язкові документи, необхідні для виконання договірних зобов'язань;
- У разі залучення до надання послуг інших субпідрядних організацій надати договори субпідряду, кошториси (калькуляції вартості) наданих послуг, акти наданих послуг та платіжні доручення щодо оплати наданих послуг по процедурах виконання закупівель за договорами;
- Документи, що підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації з надання послуг, зазначених у договорах про закупівлю послуг (договори цивільно-правового характеру);
- Інші наявні документи, що стосуються проведених господарських операцій.
Вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та необхідно отримати доступ до вказаних документів для призначення та проведення судово-економічної експертизи для розрахунку збитку, спричиненого службовим підробленням документів невстановленими службовими особами.
У інший спосіб, окрім як проведення тимчасового доступу, отримати вказану інформацію та документи не надається можливим.
Оскільки слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей та документів, слідчий суддя дійшов висновку про можливість розгляду клопотання без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться, відповідно до вимог ч. 2 ст. 163 КПК України.
Слідчий, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду клопотання, в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд клопотання без його участі, вимоги підтримав у повному обсязі.
Прокурор, будучі належним чином повідомленим про день та час розгляду клопотання, в судове засідання не з'явився, заяв або клопотань не надав.
Враховуючи такі обставини, слідчим суддею визнано за можливе розглянути копання без участі слідчого та прокурора.
Дослідивши клопотання та додані до нього докази, слідчим суддею встановлено таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах, комп'ютерних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Так, в судовому засіданні встановлено, що СВ ВП №4 ДРУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області, за процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024042030000175 від 22 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.
Встановлено, що є достатні підстави вважати, щозапитувані документи, вказані у клопотанні, перебувають у володінні Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 .
Слідчимдоведено, що запитувані документи необхідні, в тому числі, для проведення судових експертиз, висновки яких, в свою чергу, матимуть суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, оскільки відомості, що містяться в них, можуть бути використані в порядку ст. ст. 84, 99 КПК України як докази події кримінального правопорушення, встановлення осіб, які його вчинили та інших обставин, що підлягають доказуванню під час досудового розслідування.
Враховуючи викладене, слідчий суддя вважає, що наявні достатні підстави вважати, що вказані у клопотанні документи мають істотне значення для подальшого розслідування вказаного кримінального провадження, а саме містять необхідну інформацію для об'єктивного та всебічного досудового розслідування, які необхідні для встановлення осіб які безпосередньо були причетні та можуть мати значення доказів у кримінальному провадженні, в зв'язку з чим клопотання слідчого є достатньо обґрунтованим.
Підсумовуючи викладене, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 131, 159-166 КПК України, -
Клопотання слідчого задовольнити.
Надати слідчим СВ ВП № 4 ДРУП № 1 ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 , ОСОБА_3 , ОСОБА_13 , а також прокурорам, що входять до складу групи прокурорів у кримінальному провадженні станом на день проведення тимчасового доступу, дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення належним чином завірених копій, а саме:
-Договору на виконання робіт по об'єкту, який був укладений між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ІНФОРМАЦІЯ_8 , за результатом проведення публічної закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_13 ;
-Документи конкурсної (тендерної пропозиції), додаткові угоди за вищевказаним договорами для здійснення робіт із усіма додатками;
- Акти виконаних робіт, наданих послуг, у тому числі за формою КБ-2в із усіма додатками (локальними кошторисами, відомостями ресурсів, відомостями про оплату праці, вартість матеріалів тощо) за вищевказаними договорами;
- Акти форми КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» із усіма додатками за вищевказаними договорами;
- Платіжні доручення щодо перерахування коштів за виконані роботи та надані послуги за вищевказаними договорами;
- Технічні вимоги щодо виконання робіт за вказаними договорами;
- Товаро - транспортні накладні, акти прийому передачі, видаткові накладні до договорів, відомості про балансоутримувача ігрових майданчиків за вищевказаними договорами;
- Документи підтверджуючі походження будівельних матеріалів в т.ч. покриття, металоконструкції, щебінь, відсів, пісок та інше;
- Інформацію щодо використання механізмів та техніки при виконанні робіт за вищевказаними договорами;
- Сертифікати якості на використані матеріали, товаро - транспортні накладні, довідка вартості використаних матеріалів по вказаним договорам, наявні додаткові угоди та договори підряду та/або субпідряду по вказаним договорам;
- Правовстановлюючі та інші обов'язкові документи, необхідні для виконання договірних зобов'язань;
- У разі залучення до надання послуг інших субпідрядних організацій надати договори субпідряду, кошториси (калькуляції вартості) наданих послуг, акти наданих послуг та платіжні доручення щодо оплати наданих послуг по процедурах виконання закупівель за договорами;
- Документи, що підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації з надання послуг, зазначених у договорах про закупівлю послуг (договори цивільно-правового характеру);
- Інші наявні документи, що стосуються проведених господарських операцій.
Строк дії ухвали - до 27 травня 2026 року.
Копію узвали направити слідчому ОСОБА_3 , прокурору ОСОБА_4 .
Зобов'язати осіб, зазначених у цій ухвалі, вручити копію ухвали представнику ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 ».
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1