Справа № 712/3591/26
Провадження № 2/712/2899/26
24 березня 2026 року м. Черкаси
Суддя Соснівського районного суду міста Черкас Пересунько Я.В., розглянувши матеріали позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
17 березня 2026 року до Соснівського районного суду м. Черкас надійшла позовна заява ТОВ «Споживчий центр», в якому позивач просить стягнути з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» заборгованість за кредитним договором № 16.06.2025-100001218 від 17 червня 2025 у розмірі 17070 гривень.
Разом з тим, у провадженні судді Соснівського районного суду м. Черкас Стеценко О.С. вже перебуває справа № 712/3592/26 щодо спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, провадження в якій відкрито 19 березня 2026 року.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 186 ЦПК України суд відмовляє у відкритті провадження, якщо у провадженні цього чи іншого суду є справа зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
З огляду на викладене, у відкритті провадження у справі необхідно відмовити відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 186 ЦПК України.
Керуючись ст. 186 ЦПК України, -
Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Ухвала набирає законної сили з дня її підписання суддею та може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя Я.В. Пересунько