Рішення від 24.03.2026 по справі 160/29235/25

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 березня 2026 рокуСправа №160/29235/25

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Рищенко А. Ю.

розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за позовною заявою Керівника Павлоградської окружної прокуратури Кузьменка Анатолія Сергійовича до Юр'ївської селищної ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,-

УСТАНОВИВ:

09.10.2025 до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Керівника Павлоградської окружної прокуратури Кузьменка Анатолія Сергійовича до Юр'ївської селищної ради, в якому просить:

- Визнати протиправною бездіяльність Юр'ївської селищної ради (код ЄДРПОУ 41815107, адреса: вул. Центральна, 67/1, с-ще. Юр'ївка, Павлоградський район, Дніпропетровська область) щодо не звернення до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, з заявою про взяття на облік безхазяйних нерухомих речей, а саме: гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі - суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового - плити залізобетонні, низового задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал - збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м., які розташовані на земельній ділянці водного фонду комунальної форми власності, кадастровий номер, 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, що знаходиться на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області;

- Зобов'язати Юр'ївську селищну раду (код ЄДРПОУ 41815107, адреса: вул. Центральна, 67/1, с-ще. Юр'ївка, Павлоградський район, Дніпропетровська область) вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на безхазяйне майно шляхом звернення до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, із заявою про взяття на облік безхазяйних нерухомих речей, а саме: гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі - суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового - плити залізобетонні, низового - задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал - збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м., які розташовані на земельній ділянці водного фонду комунальної форми власності, кадастровий номер, 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, що знаходиться на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області;

В обргунтування позовних вимог зазначено, що Павлоградською окружною прокуратурою встановлено, що на земельній ділянці водного комунальної форми власності, кадастровий номер 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, яка розташована на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області, наявні гідротехнічні споруду - гребля та водоскидна споруда. Відповідно до паспорту водного об'єкта, гідротехнічні споруди мають наступний опис:- гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового плити залізобетонні, низового - задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м.; Відповідно до листа виконавчого комітету Юр'ївської селищної ради №726/0/2-25 від 24.04.2025, гідротехнічні споруди, як окрема складова земель водного фонду, в переліку комунального майна Юріївської селищної ради не обліковується. З метою з'ясування приналежності гідротехнічної споруди, відділом архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Юр'ївської селищної ради надіслано запити щодо права власності на гідротехнічну споруду до: Регіонального офісу водних ресурсів У Дніпропетровській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запоріжській та Кіровоградській областях, КП «Павлоградське МБТІ», Державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Юріївської селищної ради, Управління каналу Дніпро-Донбас, Павлоградського міжрайонного управління водного господарства, Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області. За опрацюванням інформації з отриманих відповідей - власника гідротехнічної споруди не встановлено. Спірні гідротехнічні споруди на обліку Юр'ївської селищної ради як безхазяйне майно, не перебувають. Юр'ївською селищною радою не вжито заходів щодо взяття на баланс вказаних вище гідротехнічних споруд, що свідчить про протиправну бездіяльність органу місцевого самоврядування, що і стало підставою для звернення до суду з цим позовом.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 14.10.2025 року відкрито провадження в адміністративній справі; справу призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Цією ж ухвалою відповідачу було надано строк для подання письмового відзиву на позовну заяву - протягом 15 днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Копія ухвали від 14.10.2025 отримана відповідачем в системі «Електронний суд» 17.10.2025, що підтверджується долученою до матеріалів справи довідкою про доставку електронного листа.

Відповідно до ч. 7 ст. 18 Кодексу адміністративного судочинства України особам, які зареєстрували офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, суд вручає будь-які документи у справах, в яких такі особи беруть участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення на офіційні електронні адреси таких осіб, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.

З аналізу наведених норм законодавства встановлено, що у випадку реєстрації учасника судового процесу в системі «Електронний суд», суд повідомляє, вручає будь-які документи у справах, в яких такі особи беруть участь, виключно в електронній формі.

Суд вважає відповідача належним чином повідомленим про можливість подання відзиву у зазначені строки та належним чином повідомленим про судовий розгляд справи.

Відповідачем, на виконання ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України, не надіслано до суду відзиву на адміністративний позов та не повідомлено про поважність причин ненадання відзиву.

Відповідно до ч. 6 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Згідно з ч.ч. 5, 8 ст. 262 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. При розгляді справи за правилами спрощеного позовного провадження суд досліджує докази і письмові пояснення, викладені у заявах по суті справи.

Розглянувши справу в порядку спрощеного (письмового) провадження, суд установив такі обставини та дійшов до таких висновків.

На земельній ділянці водного комунальної форми власності, кадастровий номер 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, яка розташована на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області, наявні гідротехнічні споруду - гребля та водоскидна споруда..

З матеріалів справи встановлено, що дана гідротехнічна споруда не перебуває у комунальній власності та балансі селищної ради, право комунальної власності на гідротехнічну споруду не зареєстровано; земельна ділянка з кадастровим номером 1225982500:01:003:0108 площею 52,6690 га перебуває у користуванні ТОВ «ЛАН», код ЄДРПОУ: 30155244 на підставі договору оренди земельної ділянки з 28.03.2025

Вважаючи, що відповідачем допущено тривалу бездіяльність, а вчинені дії за своєю суттю не спрямовані на усунення існуючого порушення, прокурор звернувся до суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з такого.

Відповідно до частин третьої-четвертої статті 53 КАС України у визначених законом випадках прокурор звертається до суду з позовною заявою, бере участь у розгляді справ за його позовами, вступає за своєю ініціативою у справу, провадження у якій відкрито за позовом іншої особи, до початку розгляду справи по суті, подає апеляційну, касаційну скаргу, заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами.

Прокурор, який звертається до суду в інтересах держави, в позовній чи іншій заяві, скарзі обґрунтовує, в чому полягає порушення інтересів держави, необхідність їх захисту, визначені законом підстави для звернення до суду прокурора, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 1311 Конституції України прокуратура здійснює представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Згідно із абзацом 1 частини третьої статті 23 Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 № 1697-VII прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.

Прокурор зазначив, що саме відповідач є уповноваженим органом для вжиття заходів щодо взяття на баланс безхазяйного майна, а саме: гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі - суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового - плити залізобетонні, низового задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал - збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м., які розташовані на земельній ділянці водного фонду комунальної форми власності, кадастровий номер, 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га,

Систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування визначає Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21.05.1997 №280/97-ВР /надалі Закон №280/97-ВР/, частиною другою статті 2 якого визначено, що місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами сіл, селищ, міст як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Відповідно до частин третьої та п'ятої статті 16 Закону №280/97-ВР матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.

Від імені та в інтересах територіальних громад права суб'єкта комунальної власності здійснюють відповідні ради.

Частинами першою, другою та п'ятою статті 60 Закону №280/97-ВР визначено, що територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.

Підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальним громадам безоплатно державою, іншими суб'єктами права власності, а також майнових прав, створення, придбання майна органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом.

Органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правоможності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, укладати договори в рамках державно-приватного партнерства, у тому числі концесійні договори, здавати їх в оренду, продавати і купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання та фінансування об'єктів, що приватизуються та передаються у користування і оренду.

Відповідно до частини восьмої статті 60 Закону №280/97-ВР право комунальної власності територіальної громади захищається законом на рівних умовах з правами власності інших суб'єктів. Об'єкти права комунальної власності не можуть бути вилучені у територіальних громад і передані іншим суб'єктам права власності без згоди безпосередньо територіальної громади або відповідного рішення ради чи уповноваженого нею органу, за винятком випадків, передбачених законом.

Згідно із частиною першою статті 328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.

Юридична особа публічного права набуває право власності на майно, передане їй у власність, та на майно, набуте нею у власність на підставах, не заборонених законом /стаття 329 ЦК України/.

Згідно із статтею 335 ЦК України безхазяйною є річ, яка не має власника або власник якої невідомий.

Безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації.

Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

Відповідно до статті 327 ЦК України у комунальній власності є майно, яке належить територіальній громаді. Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.

Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" від 01.07.2004 № 1952-IV /надалі Закон № 1952-IV/ регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав.

За визначеннями, наведеними у статті 2 Закон № 1952-IV, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі - державна реєстрація прав) - офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) - єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження; заявник, зокрема, орган місцевого самоврядування - у разі взяття на облік безхазяйного нерухомого майна; реєстраційна дія - державна реєстрація прав, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а також інші дії, що здійснюються державним реєстратором у Державному реєстрі прав, крім надання інформації з цього реєстру.

Таким чином, орган місцевого самоврядування є заявником реєстрації речових прав у разі взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.

Частиною чотирнадцятою статті 18 Закону № 1952-IV передбачено, що взяття на облік безхазяйного нерухомого майна проводиться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пунктами 82, 84, 85 "Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 /надалі Порядок № 1127/, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна здійснюється за заявою заявника шляхом звернення до суб'єкта державної реєстрації прав або нотаріуса в установленому для державної реєстрації прав порядку з урахуванням особливостей, визначених пунктами 83 - 88 цього Порядку.

За результатом розгляду заяви, а також за наявності відомостей про технічні характеристики відповідного безхазяйного нерухомого майна, отриманих з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, чи відомостей про земельну ділянку, сформовану за рахунок невитребуваної земельної частки (паю), отриманих з Державного земельного кадастру, державний реєстратор приймає рішення щодо взяття на облік безхазяйного нерухомого майна або рішення щодо відмови у взятті на такий облік.

Державний реєстратор за результатом прийнятого рішення щодо взяття на облік безхазяйного нерухомого майна вносить до спеціального розділу Державного реєстру прав відповідні відомості.

З огляду на вищевикладене правове регулювання, законодавство визначає поетапну процедуру передання у комунальну власність безхазяйного нерухомого майна, яка включає звернення до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, із заявою про взяття на облік безхазяйної нерухомої речі, а після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі, звернення органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, до суду за переданням нерухомого майна за рішенням суду у комунальну власність.

Отже, саме відповідач є уповноваженим органом для вжиття заходів щодо взяття на баланс безхазяйних гідротехнічних споруд на території громади та подальшого оформлення права комунальної власності на них.

Таким чином, за наявності підстав та відповідних повноважень, відповідач, як суб'єкт права комунальної власності, що здійснює від імені та в інтересах територіальних громад відповідні права щодо володіння та розпорядження комунальним майном, упродовж тривалого часу фактично не здійснила жодних юридично значимих обов'язкових дій щодо оформлення та державної реєстрації права власності на спірну гідротехнічну споруду.

Суд погоджується з доводами позивача про те, що зволікання з прийняттям на баланс та проведенням ремонтних робіт, приведенням у відповідний до експлуатації стан, може загрожувати збереженню водного об'єкту для загального та спеціального водокористування, сприятиме виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з водним фактором, забезпечивши збереження та надійну експлуатацію гідротехнічних споруд.

Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд доходить висновку про те, що позовні вимоги підлягають задоволенню

Така позиція суду узгоджується з правовими висновками, викладеними у постанові Верховного суду від 21.06.2024 по справі № 420/19870/21.

Таким чином, адміністративний позов обґрунтований та підлягає задоволенню.

Відповідно до частини другої статті 139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Підстави для розподілу судових витрат відсутні.

Керуючись ст. 132, 139, 242-246, 255, 293, 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Керівника Павлоградської окружної прокуратури Кузьменка Анатолія Сергійовича до Юр'ївської селищної ради про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Юр'ївської селищної ради (код ЄДРПОУ 41815107, адреса: вул. Центральна, 67/1, с-ще. Юр'ївка, Павлоградський район, Дніпропетровська область) щодо не звернення до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, з заявою про взяття на облік безхазяйних нерухомих речей, а саме: гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі - суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового - плити залізобетонні, низового задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал - збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м., які розташовані на земельній ділянці водного фонду комунальної форми власності, кадастровий номер, 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, що знаходиться на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області;

Зобов'язати Юр'ївську селищну раду (код ЄДРПОУ 41815107, адреса: вул. Центральна, 67/1, с-ще. Юр'ївка, Павлоградський район, Дніпропетровська область) вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на безхазяйне майно шляхом звернення до органу, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, із заявою про взяття на облік безхазяйних нерухомих речей, а саме: гребля: земляна, гравітаційна, відкосного профілю, проїзна. Матеріал тіла греблі - суглинок. Ширина по гребню 7…8 м., довжина 340 м., максимальна висота 6,8 м. Закладання укосів: верхового - 1:3, низового 1:2,5. Кріплення укосів: верхового - плити залізобетонні, низового - задернований. Проїздна частина по гребню 3м. (польова дорога). - водоскидна споруда: шахтна з донним водовипуском, матеріал - збірний та монолітний залізобетон. Вхідний оголовок: шахта - прямокутна в плані розміром 4х5,2 м., висота (глибина) - 7,2 м, товщина стін - 0,6 м., водопровідна частина - 41,4 м, двохвічкова галерея перерізом 2х2 м., вхідний оголовок - не регульований (автоматичний скид води при підвищенні рівня вище НПР). Пропускна здатність 42м3/с, донний водовипуск - сталева труба діаметом 400 мм та довжиною 12м., які розташовані на земельній ділянці водного фонду комунальної форми власності, кадастровий номер, 1225982500:01:003:0108, площею 52,6690 га, що знаходиться на території Юр'ївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області;

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя А. Ю. Рищенко