Справа № 136/1913/24
провадження № 1-кп/136/71/24
іменем України
26.03.2026 м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області ОСОБА_1 , розглянувши клопотання захисника ОСОБА_2 про проведення судового засідання в режимі відео конференції у кримінальному провадженні №136/1913/24,
Захисник ОСОБА_2 звернувся до суду із зазначеним клопотанням.
Суд, вивчивши та дослідивши дане клопотання, встановив, що воно грунтується на положеннях ст.336 КПК України, захисник вже приймав участь у судовому засіданні, відтак суд виконав вимоги КПК України щодо вручення йому пам'ятки, отож з метою забезпечення належної реалізації прав особи стосовно якої розглядається клопотання про застосування заходів медичного характеру, забезпечення обов'язкової участі захисника в судовому засіданні, оперативності й ефективності кримінального провадження, вважаю за можливе забезпечити участь захисника у судовому засіданні поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Керуючись ст. ст. 336, 372 КПК України, суд,
Клопотання, - задовольнити.
Забезпечити участь захисника ОСОБА_2 при розгляді клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру у кримінальному провадженні, яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024020060000057 від 15.02.2024 за ознаками суспільно - небезпечного діяння передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України, відносно ОСОБА_3 , яке призначене на 30.03.2026 о 15:30 год., дистанційно в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду через кабінет Електронного суду.
Роз'яснити, що застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_4