Єдиний унікальний номер 741/1147/25
Провадження № 2/741/147/26
м. Носівка 24 березня 2026 року
Носівський районний суд Чернігівської області у складі:
головуючого - судді Киреєва О.В.,
з участю секретаря судового засідання Герасимчук Н.Ю.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
встановив:
30 червня 2025 року позивач звернувся до суду з цим позовом.
Ухвалою суду від 21 січня 2026 року підготовче судове засідання по справі було відкладено до 15 години 24 березня 2026 року.
У судове засідання представник позивача не з'явився, подав до суду заяву, в якій зазначив, що позовні вимоги підтримує у повному обсязі, просив розгляд справи проводити без його участі.
У судове засідання відповідач не з'явилася, подала до суду заяву, в якій просила розгляд справи відкласти для отримання правової допомоги.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України суд проводить підготовче судове засідання без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Пунктом 1 ч. 2 ст. 198 ЦПК України встановлено, що суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, визначених частиною другою статті 223 цього Кодексу.
Ураховуючи наявність клопотання відповідача, суд приходить до висновку про необхідність відкладення підготовчого засідання.
Керуючись ст.ст. 196, 198, 223, 258-260, 261 ЦПК України,
постановив:
Задовольнити клопотання відповідача.
Відкласти підготовче засідання по цивільній справі за позовом акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором до 10 години 03 червня 2026 року.
Здійснити виклик учасників справи в судове засідання відповідно до вимог ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Киреєв