Ухвала від 24.03.2026 по справі 697/3161/25

Справа № 697/3161/25

провадження № 2/697/226/2026

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

24 березня 2026 року м. Канів

Суддя Канівського міськрайонного суду Черкаської області Скирда Б.К., розглянувши клопотання представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про участь у судовому засіданні учасника судового процесу в режимі відеоконференції по справі № 697/3161/25 за позовом ОСОБА_1 в інтересах якого діє адвокат Перебийніс Світлана Василівна до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про позбавлення батьківських прав, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Канівського міськрайонного суду перебуває на розгляді цивільна справа за позовом ОСОБА_1 в інтересах якого діє адвокат Перебийніс Світлана Василівна до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про позбавлення батьківських прав.

До суду надійшло клопотання представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про участь особи у судовому засіданні, призначеному на 10:00 год. 25 березня 2026 року в режимі відеоконференції з приміщення Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області.

Суддя, перевіривши доводи представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача, викладені у клопотанні про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, приходить до наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України, використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов'язки.

Зважаючи на клопотання третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради, з метою забезпечення своєчасного розгляду цивільної справи, наявні підстави для постановлення ухвали про участь представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради у судовому засіданні в режимі відеоконференції між Канівським міськрайонним судом Черкаської області та Корсунь-Шевченківським районним судом Черкаської області.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 212, 258, 259, 260 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про участь у судовому засіданні в режимі відеоконфереції - задовольнити.

Судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 в інтересах якого діє адвокат Перебийніс Світлана Василівна до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради про позбавлення батьківських прав, що призначене на 10:00 год. 25 березня 2026 року - проводити в режимі відеоконференції між Канівським міськрайонним судом Черкаської області та Корсунь-Шевченківським районним судом Черкаської області за участю представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача: Органу опіки та піклування виконавчого комітету Корсунь-Шевченківської міської ради.

Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового розгляду.

Копію ухвали направити до Корсунь-Шевченківського районного суду Черкаської області для організації її виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Б . К . Скирда

Попередній документ
135105665
Наступний документ
135105667
Інформація про рішення:
№ рішення: 135105666
№ справи: 697/3161/25
Дата рішення: 24.03.2026
Дата публікації: 26.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Канівський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (25.03.2026)
Дата надходження: 04.12.2025
Предмет позову: позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
03.02.2026 09:30 Канівський міськрайонний суд Черкаської області
02.03.2026 11:00 Канівський міськрайонний суд Черкаської області
25.03.2026 10:00 Канівський міськрайонний суд Черкаської області
27.04.2026 12:00 Канівський міськрайонний суд Черкаської області