Справа №583/1102/24 Головуючий у суді у 1 інстанції - Сидоренко Р. В.
Номер провадження 22-ц/816/172/26 Суддя-доповідач - Собина О. І.
Категорія - 23
24 березня 2026 року м.Суми
Сумський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Собини О. І. (суддя-доповідач), Сізова Д. В., Щербаченко М. В.
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ» на додаткове рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 27 лютого 2025 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ», третя особа: Приватне акціонерне товариство «Райз-Максимко», про розірвання договорів оренди землі та стягнення заборгованості по орендній платі,
По справі проведені необхідні підготовчі дії, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи, виконані вимоги ст. 365 ЦПК України, підстави для проведення додаткових підготовчих дій відсутні.
Керуючись ст. ст. 365, 366, 369 ЦПК України,
Призначити справу за апеляційною Товариства з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ» на додаткове рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 27 лютого 2025 рокудо судового розгляду в суді апеляційної інстанції в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами з урахуванням завантаженості суду на 21 травня 2026 року без повідомлення учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач - О. І. Собина
Судді: Д. В. Сізов
М. В. Щербаченко