8-й під'їзд, Держпром, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
"23" березня 2026 р.м. ХарківСправа № 922/3976/25
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Усатого В.О.
розглянувши справу
за заявоюОСОБА_1
про неплатоспроможність ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 09.12.2025 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , введено процедуру реструктуризації боргів боржника та мораторій на задоволення вимог кредиторів; керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 призначено арбітражну керуючу Рибкіну Н.В.; призначено попереднє засідання суду на 29.01.2026.
11.12.2025 здійснено офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 № 77912.
29.12.2025 до суду від Головного управління ДПС у Харківській області на виконання вимог ухвали суду від 09.12.2025 надійшла інформація (вх. № 30467).
31.12.2025 до суду від Головного центру обробки спеціальної інформації Держприкордонслужби України надійшла інформація (вх. № 30653) на виконання вимог ухвали суду від 09.12.2025.
05.01.2026 до суду від АТ "ПУМБ" на виконання вимог ухвали суду від 09.12.2025 надійшла інформація (вх. № 127), згідно з якою залишок коштів на рахунках боржниці - 0,00 грн.
09.01.2026 до суду від АТ КБ "ПриватБанк" на виконання вимог ухвали суду від 09.12.2025 надійшла інформація (вх. № 662), відповідно до якої залишок коштів на рахунках ОСОБА_1 - 0,00 грн.
20.01.2026 до суду від керуючої реструктуризацією надійшла низка документів: клопотання (вх. № 1502) про долучення до матеріалів справи документів, зокрема, звіту про перевірку декларації ОСОБА_1 ; клопотання (вх. № 1610) про долучення до матеріалів справи доказів проведення інвентаризації майна боржниці, зокрема, наказу від 16.01.2026 "Про організацію та проведення інвентаризації активів та зобов'язань фізичної особи ОСОБА_1 ", інвентаризаційних актів, описів, інвентаризаційної довідки, звіряльних відомостей і протоколу інвентаризації; клопотання (вх. № 1613) про продовження строку підготовки та подання до суду плану реструктуризації боргів боржника.
21.01.2026 до суду від боржниці надійшла заява (вх. № 1687) про долучення до матеріалів справи виправлених декларації про майновий стан боржника за 2022-2025 роки.
Ухвалою суду від 29.01.2026 у попередньому засіданні суду визначено грошові вимоги кредиторів, які підлягають включенню до реєстру вимог кредиторів фізичної особи ОСОБА_1 ; призначено судове засідання, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі на 17.03.2026.
16.02.2026 до суду від керуючої реструктуризацією надійшло клопотання (вх.№3746) про долучення до матеріалів справи низки документів, зокрема: повідомлення про проведення до 12.02.2026 (включно) шляхом опитування зборів кредиторів у справі № 922/3976/25 про неплатоспроможність ОСОБА_1 (вих. № 02-33/120 від 04.02.2026) з додатками та доказами направлення кредиторам та отриманими відповідями кредиторів, а також копії протоколу № 1 зборів кредиторів фізичної особи ОСОБА_1 від 12.02.2026 із прийнятим рішенням про затвердження плану реструктуризації боргів ОСОБА_1
16.03.2026 до суду від керуючої реструктуризацією надійшло клопотання (вх.№6159) про долучення до матеріалів справи реєстру вимог кредиторів станом на 13.03.2026.
Судове засідання, призначене на 17.03.2026, не відбулося у зв'язку з перебуванням судді Усатого В.О. у відпустці.
Враховуючи усунення обставин, які перешкоджали виконанню обов'язків судді, а саме після виходу судді з відпустки, суд вважає за необхідне призначити підсумкове засідання суду.
Керуючись ст. ст. 49, 113 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232-235 ГПК України, -
Призначити підсумкове засідання суду на "14" квітня 2026 р. о(об) 15:00.
Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Харківської області за адресою: 61022, Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-й під'їзд, зал № 111.
Роз'яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України.
Запропонувати учасникам справи подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст. 197 ГПК України.
Повідомити учасників справи, що відповідно до ч. 6 ст. 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов'язковому порядку. Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов'язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Повідомити учасників справи про можливість надсилання документів, що стосуються розгляду справи, без особистого прибуття до приміщення суду:
- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";
- у разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов'язковим підписанням усіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
Повідомити учасників справи про можливість отримання інформації про роботу суду та щодо розгляду конкретних судових справ на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot.
Ухвалу направити керуючій реструктуризацією, боржниці, кредиторам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя В.О. Усатий