Єдиний унікальний номер справи: 766/8552/25
про призначенн апеляційного розгляду в режимі відеоконференції
24.03.2026 м. Херсон
Суддя Херсонського апеляційного суду ОСОБА_1 , розглянувши питання про проведення розгляду апеляційної скарги обвинуваченої ОСОБА_2 на ухвалу Херсонського міського суду Херсонської області від 12.02.2026 року про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою
Розгляд справи призначено на 31.03.2026 на 11:45 год.
Відповідно п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Враховуючи, що обвинувачена утримується в ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» для забезпечення швидкого та ефективного здійснення правосуддя та недопущення порушення розумних строків апеляційного розгляду, вважаю, що розгляд апеляційної скарги обвинуваченої ОСОБА_2 на ухвалу Херсонського міського суду Херсонської області від 12.02.2026 року про продовження запобіжного заходу у виді тримання під вартою, необхідно провести в режимі відеоконференції.
Керуючись статтею 336 КПК України, суддя-доповідач,-
Апеляційний розгляд, який призначено на 31.03.2026 о 11:45 годині провести в режимі відеоконференції між ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» та Херсонським апеляційним судом, повідомивши про це сторони.
Доручити відповідальній особі ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» здійснити організацію проведення дистанційного судового провадження у режимі відеоконференції з Херсонським апеляційним судом за участю обвинуваченої ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Копію ухвали направити до ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор», E-mail: si@mk.kvs.gov.ua - для організації проведення відеоконференції, відповідно до вимог ст. 336 КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Херсонського
апеляційного суду ОСОБА_1