Постанова від 24.01.2011 по справі 3-94/2011

Справа № 3-94/2011р.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2011 року Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

у складі: головуючого судді Далматової Г.А.

при секретарі Філіпповій Ю.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний матеріал, який надійшов від ВДАІ з ОАТ м. Южноукраїнська УМВС України в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Ірікла Оренбургської області Російської Федерації, не працюючого, проживаючого в м. Южноукраїнську Миколаївської області АДРЕСА_1,

- за ч. 4 ст. 122 Кодексу України про Адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

29 грудня 2010 року о 13 год. 35 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем "ЗАЗ ДЕО" державний номерний знак НОМЕР_3, в м. Миколаєві по пр. Героїв Сталінграду у правій смузі руху в районі вул. Шкільна при перестроюванні у ліву смугу не надав перевагу русі транспортному засобу "Шевроле" державний номерний знак НОМЕР_2, який рухався в попутному напрямку по лівій смузі, в результаті чого водій автомобілю "Шевроле" ОСОБА_2 була вимушена різко гальмувати та подавати звукові сигнали, що призвело до створення аварійної ситуації. Своїми діями ОСОБА_1 порушив вимоги п. 10.3 Правил дорожнього руху України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав та пояснив, що 29 грудня 2010 року в м. Миколаєві при перестроюванні з правої смуги руху в ліву смугу не помітивши автомобіля, який рухався по лівій смузі руху, не надав йому перевагу у русі, та своїми діями створив аварійну ситуацію. У скоєному щиро кається.

Вина правопорушника у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення також підтверджується письмовими поясненнями ОСОБА_2

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 122 КпАП України, а саме п орушення, передбачене частиною другою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян .

При визначенні ОСОБА_1 виду і розміру адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого ним адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини та щире каяття - як пом'якшуючу відповідальність обставину.

На підставі вищевикладеного, вислухавши правопорушника та керуючись ст. ст. 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 340,00 (триста сорок) гривень на користь держави.

Постанова підлягає виконанню з моменту її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду Миколаївської області через Южноукраїнський міський суд Миколаївської області, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова підлягає виконанню протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови, перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту.

Суддя Южноукраїнського

міського суду Г.А.Далматова

Попередній документ
13507409
Наступний документ
13507411
Інформація про рішення:
№ рішення: 13507410
№ справи: 3-94/2011
Дата рішення: 24.01.2011
Дата публікації: 31.01.2011
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Південноукраїнський міський суд Миколаївської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (10.02.2011)
Дата надходження: 26.01.2011
Предмет позову: Керував автомобілем у стані алкогольного сп"яніння