Дата документу 23.03.2026Справа № 554/6596/24
Провадження № 2-п/554/64/2026
23.03.2026 року м. Полтава
Суддя Шевченківського районного суду міста Полтави Материнко М.О., перевіривши заяву представника відповідача адвоката Зіненко Анастасії Олександрівни в інтересах ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення, -
У березні 2026 року відповідач звернулася до суду з заявою про перегляд заочного рішення суду м. Полтави від 11.06.2025 у справі №554/6596/24 (провадження №2/554/661/2025), в якій прохає переглянути та скасувати заочне рішення.
Відповідно до ст. 284 ЦПК України заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
Заява про перегляд заочного рішення відповідає вимогам ст. 285 ЦПК України, підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Виходячи із вищенаведеного, вважаю, що слід прийняти заяву про перегляд заочного рішення у справі до розгляду, призначивши її розгляд в судовому засіданні.
Керуючись ст.ст.284,285 ЦПК України, суддя,-
п о с т а н о в и в:.
Заяву представника відповідача адвоката Зіненко Анастасії Олександрівни в інтересах ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення прийняти до розгляду та призначити судове засідання на 15 квітня 2026 року о 13 год. 30 хв., у приміщенні Шевченківського районного суду міста Полтави.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копію ухвали про прийняття до провадження, а також матеріали заяви про перегляд заочного рішення.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.О. Материнко