Справа № 638/5745/26
Провадження № 1-кп/638/1491/26
Іменем України
23 березня 2026 року м. Харків
Суддя Шевченківського районного суду міста Харкова ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні № 12026226240000118 від 20 лютого 2026 року щодо ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за обвинуваченням у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 3 ст. 389 КК України,
20 березня 2026 до Шевченківського районного суду міста Харкова надійшли матеріали кримінального провадження № 12026226240000118 від 20 лютого 2026 року з обвинувальним актом щодо ОСОБА_2 за обвинуваченням у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 3 ст. 389 КК України, до якого додані реєстр матеріалів досудового розслідування, розписки обвинуваченої та її захисника ОСОБА_3 про отримання копії обвинувального акту і реєстру матеріалів досудового розслідування, заява обвинуваченої та її захисника про надання згоди на проведення розгляду обвинувального акта у спрощеному провадженні без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутністю учасників судового провадження, а також матеріали досудового розслідування, та документи, які засвідчують беззаперечне визнання обвинуваченою своєї винуватості.
Відповідно до частин першої, другої статті 381 КПК України суд, після отримання обвинувального акта щодо вчинення кримінального проступку, у п'ятиденний строк, а у разі затримання особи - у порядку, передбаченому частиною четвертою статті 298-2 цього Кодексу, невідкладно призначає судовий розгляд.
Суд розглядає обвинувальний акт щодо вчинення кримінального проступку без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження, якщо обвинувачений не оспорює встановлені під час дізнання обставини і згоден з розглядом обвинувального акта.
Враховуючи наведене, суд вважає, що наявні всі підстави для призначення обвинувального акта щодо ОСОБА_2 про вчинення кримінального проступку за ч. 3 ст. 389 КПК України до судового розгляду без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутності учасників судового провадження.
Керуючись ст. 381, 382 КПК України,
Кримінальне провадження № 12026226240000118 від 20 лютого 2026 року з обвинувальним актом щодо ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за обвинуваченням у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 3 ст. 389 КК України, призначити до судового розгляду у спрощеному порядку без проведення судового розгляду в судовому засіданні за відсутністю учасників судового провадження на 25 березня 2026 року о 14:00 год. в приміщенні Шевченківського районного суду міста Харкова, за адресою: м. Харків, пр-т. Перемоги, 52В.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1