Ухвала від 23.03.2026 по справі 2-2249/11

Справа № 2-2249/11

Провадження № 6/727/24/26

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

23 березня 2026 року Шевченківський районний суд м. Чернівці в складі:

Головуючого судді - Слободян Г.М.

секретар судових засідань - Мадей Е.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.чернівці заяву представника заінтересованої особи: АТ «КБ «ПриватБанк», Ніколаєнко О.М., про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ); заінтересовані особи: Акціонерне товариство «Комерційний банк «ПриватБанк» (код ЄДРПОУ: 14360570, адреса: м.Київ, вул. М. Грушевського, 1 «Д»; м.Дніпро, Набережна Перемоги, 50); Перший відділ державної виконавчої служби у м.Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України ( код ЄДРПОУ: 41659926, адреса: м.Чернівці, вул. Дергача Леоніда, 25-27) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Шевченківського районного суду м.Чернівці перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_1 ; заінтересовані особи: Акціонерне товариство «Комерційний банк «ПриватБанк»; Перший відділ державної виконавчої служби у м.Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції Українипро визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню.

Представник заінтересованої особи: АТ «КБ «ПриватБанк», Ніколаєнко О.М., скерувала на електронну адресу суду заяву про участь у судовому засіданні призначеному на 14:00 год. 25.03.2026 року, у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд, вивчивши доводи заяви, вважає, що заява ґрунтується на законі і є такою, що підлягає до задоволення зважаючи на наступне.

Положеннями ст. 212 ЦПК України передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Відповідно до ч. 3, 4 ст. 212 ЦПК України зазначено про можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему; учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр" та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, або Державною судовою адміністрацією України.

Наказом Державної судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду.

У пунктах 1-4 розділу ІІІ цього Порядку визначено, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі відеоконференцзв'язку (комплекс технічних засобів та програмного забезпечення (за посиланням на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua) або інші доступні суду та учасникам судового процесу засоби, що забезпечують проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв'язку та відповідають вимогам законодавства) та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції Системою.

За змістом п. 7 розділу ІІІ зазначеного Порядку, головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час).

Враховуючи викладене та зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, а також з урахуванням того, що представник заінтересованої особи: АТ «КБ «ПриватБанк», Ніколаєнко О.М., ознайомлена з вимогами Порядку роботи з технічними засобами відеоконференції, з метою забезпечення оперативності судового розгляду, суд вважає, що заяву необхідно задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника заінтересованої особи: АТ «КБ «ПриватБанк», Ніколаєнко О.М., про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

Судове засідання, призначене на 25 березня 2026 року о 14 год. 00 хв., по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 ); заінтересовані особи: Акціонерне товариство «Комерційний банк «ПриватБанк» (код ЄДРПОУ: 14360570, адреса: м.Київ, вул. М. Грушевського, 1 «Д»; м.Дніпро, Набережна Перемоги, 50); Перший відділ державної виконавчої служби у м.Чернівці Івано-Франківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України ( код ЄДРПОУ: 41659926, адреса: м.Чернівці, вул. Дергача Леоніда, 25-27) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню,провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» на офіційному веб-порталі https://vkz.court.gov.ua/ електронна адреса користувача: ІНФОРМАЦІЯ_2

Особою, яка буде приймати участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку «ВКЗ» є представник заінтересованої особи: АТ «КБ «ПриватБанк», Ніколаєнко О.М.

Попередити, що відповідно до ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Копію ухвали суду направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Слободян Г.М.

Попередній документ
135040195
Наступний документ
135040197
Інформація про рішення:
№ рішення: 135040196
№ справи: 2-2249/11
Дата рішення: 23.03.2026
Дата публікації: 24.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд м. Чернівців
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші процесуальні питання
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (28.05.2026)
Дата надходження: 16.02.2026
Розклад засідань:
07.10.2020 12:00 Богунський районний суд м. Житомира
01.12.2020 15:30 Богунський районний суд м. Житомира
22.02.2021 09:00 Богунський районний суд м. Житомира
03.03.2026 14:00 Шевченківський районний суд м. Чернівців
25.03.2026 14:00 Шевченківський районний суд м. Чернівців
15.04.2026 11:30 Шевченківський районний суд м. Чернівців
12.05.2026 11:30 Шевченківський районний суд м. Чернівців
28.05.2026 12:00 Шевченківський районний суд м. Чернівців
20.07.2026 14:00 Шевченківський районний суд м. Чернівців
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОРОВІКОВА АЛЛА ІВАНІВНА
ВОЛОШИН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГАЛУЩЕНКО ЮЛІЯ АНДРІЇВНА
ГУЛКЕВИЧ ОРЕСТ ВАСИЛЬОВИЧ
ДОВГОТЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
ОВЧАРЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
ПЕТРОВА О Ф
ПРІНЬ ІННА ПАВЛІВНА
СЛОБОДЯН ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
ТКАЧЕНКО НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
ТРУШИНА ОЛЬГА ІВАНІВНА
ЧІШМАН ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
ВОЛОШИН СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ГАЛУЩЕНКО ЮЛІЯ АНДРІЇВНА
ГУЛКЕВИЧ ОРЕСТ ВАСИЛЬОВИЧ
ДОВГОТЬКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
ОВЧАРЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
ПЕТРОВА О Ф
СЛОБОДЯН ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
ТРУШИНА ОЛЬГА ІВАНІВНА
ЧІШМАН ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
відповідач:
Бірюков Володимир Іванович
ВАТ КБ "Надра"
Галкін Ігор Анатолійович
Курмалєєва Любов Олександрівна
Лебедь Оксана Володимирівна
Лук*янов Артур Іванович
Осташко Владислав Ростиславович
Пірус Володимир Миколайович
СГІРФО Богунського РВ УМВС України в Житомирській області
Трофименко Павло Володимирович
Франчук Лариса Євтихівна
позивач:
Веременко Наталя Анатоліївна
Відкрите акціонерне товариство "Запоріжжяобленерго" в особі Східного району Запорізьких міських електричних мереж
Дмитрієв Юрій Андрійович
Осташко Тетяна Анатоліївна
ПАТ " Дельта Банк"
ПАТ КБ " Приват Банк "
ПАТ КБ «ПриватБанк»
Пірус Ольга Романівна
Ткаченко Катерина Вікторівна
Царьов Костянтин Олександрович
Царьова Тетяна Павлівна
заінтересована особа:
1-Й ВДВС У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МЮУ
Акціонерне товариство комерційний банк "Приватбанк"
заявник:
Лук*янова Лариса Володимирівна
Царьов Олег Олександрович
представник заявника:
Ніколаєнко Олена Миколаївна
представник позивача:
Романченко Алла Станіславівна
третя особа:
Приватне підприємство "КВЖРЕП "8