Справа № 420/1111/26
20 березня 2026 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді ТанцюриК.О., розглянувши у порядку письмового провадження у м.Одесі справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про визнання протиправними дії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України щодо відмови ОСОБА_1 у зарахуванні вислуги років у пільговому обчисленні, сформованої за періоди служби у підрозділах боротьби з організованою злочинністю органів внутрішніх справ з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року, з розрахунку один місяць служби за півтора місяця, до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії; зобов'язання Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України зарахувати ОСОБА_1 вислугу років у пільговому обчисленні, сформовану за період з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року до його календарної вислуги, яка дає право на призначення пенсії, та здійснити перерахунок стажу, із врахуванням зазначеного пільгового стажу.
Ухвалою суду від 19.01.2026 відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
В обґрунтування позовних вимог позивач у позовній заяві зазначав, що 11 грудня 2025 року ОСОБА_1 звернувся з рапортом до начальника Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в якому просив зарахувати вислугу років у період його служби з 21.06.2008 по 09.04.2015 на пільгових умовах до календарної вислуги років та до стажу служби в поліції. Однак 17.12.2025 Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України надав позивачу лист-відповідь «Про розгляд звернення» в якому повідомило про відсутність підстав для зарахування до календарної вислуги років та стажу служби в поліції, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, вислугу років на пільгових умовах за період проходження ОСОБА_1 служби з 21.06.2008 до 09.04.2015 в Департаменті, з підстав, що Закон №2262 та постанова №393 не містять жодної норми, що передбачає призначення пенсії за вислугу років, обчисленої на пільгових умовах, та зарахування пільгової вислуги до календарної, натомість положеннями, зазначеними в нормах законодавства, чітко передбачено призначення пенсії за вислугу років особам, які на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше. Позивач, посилаючись на норми діючого законодавства України та практику Верховного Суду зазначив, що передбачена постановою КМУ №393 можливість пільгового зарахування окремих видів служби спрямована на реалізацію Закону №2262-ХІІ та положенням цього Закону не суперечить та до вислуги років для призначення пенсії особам, зазначеним в постанові №393, відповідні періоди проходження ними служби зараховується на пільгових умовах, у тому числі періоди проходження служби до 27.07.2011 на посадах, передбачених Постановою №393 до внесення до неї змін Постановою № 780. Отже, як вказав позивач, відповідач протиправно відмовив ОСОБА_1 у зарахуванні пільгової вислуги років до календарної вислуги років, сформованої за період з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року виходячи з розрахунку один місяць служби за півтора місяця.
29.01.2026 до суду від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого відповідач вказав, що відповідно до вимог законодавства календарна вислуга років, яка дає право на призначення позивачам пенсії за вислугу років, зазначається в наказах про звільнення зі служби в поліції, а у даній справі позивач перебуває у трудових відносинах з Департаментом, у зв'язку з чим йому не встановлювалася і не могла бути встановлена календарна вислуга років, яка дає право на призначення пенсії за вислугу років, а відтак у відповідача відсутні правові підстави для обрахунку і встановлення календарної та пільгової вислуги років позивачу. Закон № 2262-XII та Постанова № 393 не містять жодної норми, що передбачає право поліцейського на призначення пенсії за вислугу років, обчисленої на пільгових умовах шляхом зарахування пільгової вислуги до календарної, натомість положеннями зазначеними у нормах вищевказаного законодавства чітко передбачено призначення пенсії за вислугу років особам, які на день звільнення мають певну вислугу виключно календарних років. Також відповідач вказав, що при вирішенні питання щодо обчислення стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки, слід застосовувати приписи частини другої статті 78 Закону № 580-VIII, якою встановлено вичерпний перелік складових (посад, періодів служби) такого стажу служби в поліції. При цьому делегування частиною четвертою статті 78 Закону № 580-VIII Кабінету Міністрів України встановлення порядку обчислення вислуги років у поліції не надає останньому права визначати додаткові складові стажу служби в поліції, які не передбачені частиною другою статті 78 Закону № 580-VIII. Таким чином, зарахування до стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки вислуги на пільгових умовах, ні Законом № 580-VIII, ні будь-яким іншим нормативно-правовим актом не передбачено. Статтею 17 Закону № 2262-XII передбачено, що Порядок обчислення вислуги років для призначення пенсії відповідно до цього Закону, зокрема, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, визначається Кабінетом Міністрів України. Зважаючи на викладене вище, Постанова № 393 не може бути застосована при вирішенні питання щодо обчислення стажу служби в поліції, який дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, в порядку статті 78 Закону № 580-VIII, оскільки Постанова № 393 прийнята на виконання Закону № 2262-XII та може бути застосована для визначення вислуги років виключно у випадку призначення пенсії за вислугу років після звільнення та визначення розміру такої пенсії.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
З 30.08.2004 ОСОБА_1 проходив службу в органах Міністерства внутрішніх справ України, зокрема наказом Київського юридичного інституту МВС України №506 від 30.08.2004 ОСОБА_1 надано звання рядового міліції, що вбачається з копії послужного списку останнього.
Також, з вказаного послужного списку ОСОБА_1 №М-211285 вбачається, що в період з 21.06.2008 по 12.06.2015 він перебував на відповідних посадах в органах МВС України.
11 грудня 2025 року ОСОБА_1 звернувся з рапортом до начальника Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, в якому просив зарахувати вислугу років у період його служби з 21.06.2008 по 09.04.2015 на пільгових умовах до календарної вислуги років та до стажу служби в поліції(а.с.8).
17.12.2025 Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України надав позивачу відповідь, в якій повідомило про відсутність підстав для зарахування до календарної вислуги років та стажу служби в поліції, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років та надання додаткової оплачуваної відпустки, вислугу років на пільгових умовах за період проходження ОСОБА_1 служби з 21.06.2008 до 09.04.2015 в Департаменті, з підстав, що Закон №2262 та постанова №393 не містять жодної норми, що передбачає призначення пенсії за вислугу років, обчисленої на пільгових умовах, та зарахування пільгової вислуги до календарної, натомість положеннями, зазначеними в нормах законодавства, чітко передбачено призначення пенсії за вислугу років особам, які на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше.
Частиною 2 ст.19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 59, ст. 78 Закону України «Про Національну поліцію» від 2 липня 2015 року № 580-VIII служба в поліції є державною службою особливого характеру, яка є професійною діяльністю поліцейських з виконання покладених на поліцію повноважень.
Час проходження служби в поліції зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Стаж служби в поліції дає право на встановлення поліцейському надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки.
До стажу служби в поліції зараховуються: служба в поліції на посадах, що заміщуються поліцейськими, з дня призначення на відповідну посаду; військова служба в Збройних Силах України, Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Управлінні державної охорони, Цивільній обороні України, внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до закону, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки, Державній спеціальній службі транспорту; служба в органах внутрішніх справ України на посадах начальницького і рядового складу з дня призначення на відповідну посаду; час роботи у Верховній Раді України, місцевих радах, центральних і місцевих органах виконавчої влади із залишенням на військовій службі, на службі в органах внутрішніх справ України або на службі в поліції; час роботи в органах прокуратури і суді осіб, які працювали на посадах суддів, прокурорів, слідчих, а також служба у Службі судової охорони; дійсна військова служба в Радянській Армії та Військово-Морському Флоті, прикордонних, внутрішніх, залізничних військах, в органах державної безпеки та інших військових формуваннях колишнього СРСР, а також служба в органах внутрішніх справ колишнього СРСР.
Під час обчислення стажу служби в поліції враховуються тільки повні роки вислуги років без округлення фактичного розміру вислуги років у бік збільшення.
Порядок обчислення вислуги років у поліції встановлює Кабінет Міністрів України.
Відповідно до ч. 1 ст. 102 Закону № 580-VIII пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Відповідно до ст. 1, 12, 17 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», особи з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особи, які мають право на пенсію за цим Законом при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Державному бюро розслідувань та на службі на посадах начальницького складу в Національному антикорупційному бюро України, Службі судової охорони і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.
Пенсія за вислугу років призначається: а) особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, іншим особам, зазначеним у пунктах “б»-“д», “ж», “з» статті 1-2 цього Закону (крім осіб, зазначених у частині третій статті 5 цього Закону), незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби: по 30 вересня 2011 року і на день звільнення мають вислугу 20 років і більше; з 1 жовтня 2011 року по 30 вересня 2012 року і на день звільнення мають вислугу 20 календарних років та 6 місяців і більше; з 1 жовтня 2012 року по 30 вересня 2013 року і на день звільнення мають вислугу 21 календарний рік і більше; з 1 жовтня 2013 року по 30 вересня 2014 року і на день звільнення мають вислугу 21 календарний рік та 6 місяців і більше; з 1 жовтня 2014 року по 30 вересня 2015 року і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки і більше; з 1 жовтня 2015 року по 30 вересня 2016 року і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки та 6 місяців і більше; з 1 жовтня 2016 року по 30 вересня 2017 року і на день звільнення мають вислугу 23 календарних роки і більше; з 1 жовтня 2017 року по 30 вересня 2018 року і на день звільнення мають вислугу 23 календарних роки та 6 місяців і більше; з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки і більше; з 1 жовтня 2019 року по 30 вересня 2020 року і на день звільнення мають вислугу 24 календарних роки та 6 місяців і більше; з 1 жовтня 2020 року або після цієї дати і на день звільнення мають вислугу 25 календарних років і більше.
До календарної вислуги років зараховується також період, зазначений у частині другій статті 17 цього Закону.
Види служби та періоди часу, які зараховуються до вислуги років для призначення пенсії, регламентовані ст. 17 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», серед яких: служба в органах внутрішніх справ, поліції, Державному бюро розслідувань, Національному антикорупційному бюро України, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції, Бюро економічної безпеки України, Державній кримінально-виконавчій службі України на посадах начальницького і рядового складу з дня призначення на відповідну посаду.
Отже, Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» визначено умови призначення пенсії за вислугою років та види служби і періоди часу, які зараховуються до вислуги років для призначення пенсії.
Відповідно до ст. 17-1 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» порядок обчислення вислуги років та визначення пільгових умов призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до абз. 3 п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393 “Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особам, зазначеним у пунктах “б» - “д», “ж» і“з» статті 1-2 такого Закону, до вислуги років зараховуються служба в органах внутрішніх справ, державній пожежній охороні, органах і підрозділах цивільного захисту, Державній кримінально-виконавчій службі, податковій міліції на посадах начальницького і рядового складу, в Службі судової охорони на посадах молодшого, середнього і вищого складу, в Національному антикорупційному бюро, Бюро економічної безпеки на посадах начальницького складу, Державному бюро розслідувань на посадах рядового і начальницького складу з дня призначення на відповідну посаду.
З матеріалів справи вбачається, що наказом Департаменту від 29.09.2023 № 590 о/с «По особовому складу» ОСОБА_1 призначено в порядку переведення з Головного управління Національної поліції України в Одеській області начальником управління стратегічних розслідувань в Київській області. Наказом Департаменту від 04.10.2023 № 605 о/с позивачу встановлено стаж служби в поліції, який дає право на встановлення надбавки за вислугу років, надання додаткової оплачуваної відпустки станом на 02.10.2023 - 17 років 09 місяців 26 днів
Суд враховує, що Кабінетом Міністрів України не визначено іншого порядку обчислення вислуги років у поліції, в тому числі і під час проходження служби, окрім того, що передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393.
Таким чином, норми Порядку №393 підлягають застосуванню не лише при обчисленні вислуги років після звільнення особи зі служби в поліції, але й під час проходження такої служби, з метою встановлення права на пенсію за вислугу років. При цьому, таке обчислення вислуги років відповідно до Порядку №393 проводиться лише з метою подальшого призначення пенсії.
Крім того, суд враховує правові висновки об'єднаної палати Касаційного адміністративного суду, викладені у постанові від 03.03.2021 року у справі №805/3923/18-а, відповідно до яких - при встановленні наявності в особи права на пенсію за нормами Закону №2262, обрахунок вислуги років такої слід здійснювати з урахуванням пільгового зарахування періодів служби, визначених Порядком №393.
Також, згідно висновків Верховного Суду у постанові від 16.03.2021 року у справі № 826/16811/18 до актів правового регулювання умов і порядку призначення пенсій за вислугу років належать і ті правові акти, які передбачають пільгове (кратне) обчислення періоду проходження служби для зарахування його до стажу роботи еквівалентно, що дає право на призначення й отримання різних видів пенсій та соціального забезпечення.
Вказана позиція була також підтримана у постанові Судової палати з розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 14 квітня 2021 року у справі №480/4241/18.
У вищезазначеній постанові Судова палата зазначила, що для призначення пенсій за вислугу років за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга років може бути зарахована на пільгових умовах відповідно до постанови №393.
Суд також враховує, що у справі №805/3923/18-а Верховний Суд дійшов висновку, що для набуття права на призначення пенсії за вислугу років на підставі Закону № 2262-XII, враховується як календарна, так і пільгова вислуга років в сукупності.
Такий висновок викладений Верховним Судом у постанові від 27.06.2018 року у справі №750/9775/16-а, де зазначено, що до актів правового регулювання умов і порядку призначення пенсій за вислугу років належать і ті правові акти, які передбачають пільгове (кратне) обчислення періоду проходження військової служби для зарахування його до стажу роботи, що дає право на призначення й отримання різних видів пенсій та соціального забезпечення.
Ця позиція поширюється як на працюючих поліцейських для цілей обрахунку вислуги років, яка дає право на призначення пенсії згідно Закону № 2262-XII, враховуючи пільгове нарахування стажу, так і на звільнених зі служби в поліції з цією ж метою (п. п. 56-58 постанови Верховного Суду від 22.02.2023 року у справі № 320/12166/20).
Згідно з п. п. “в» п. 3 Порядку №393 (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин), до вислуги років для призначення пенсій особам, зазначеним в абзаці першому пункту 1 цієї постанови, зараховується на пільгових умовах, один місяць служби за півтора місяці: час проходження служби особами начальницького складу органів внутрішніх справ у підрозділах боротьби з економічною злочинністю за переліком посад і на умовах, що визначаються Міністерством внутрішніх справ.
Пунктом 1 наказу Міністерства внутрішніх справи України від 20 липня 2006 року №722 “Про затвердження Переліку посад начальницького складу підрозділів боротьби з економічною злочинністю органів внутрішніх справ, за якими зараховується час проходження служби на пільгових умовах з розрахунку один місяць служби за півтора місяця» затверджено Перелік посад начальницького складу підрозділів боротьби з економічною злочинністю органів внутрішніх справ, за якими зараховується час проходження служби на пільгових умовах з розрахунку один місяць служби за півтора місяця.
Відповідно до зазначеного Переліку, до посад начальницького складу підрозділів боротьби з економічною злочинністю органів внутрішніх справ стаж роботи яких обчислюється з розрахунку 1,5 року за кожен рік служби віднесено посади, зокрема оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого.
З послужного списку ОСОБА_1 вбачається, що він, у спірний період перебував на таких посадах в органах МВС України: - з 21.06.2008 по 20.07.2010 на посаді оперуповноваженого відділення аналітичної розвідки розвідувально-аналітичного центру управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області; з 20.07.2010 по 31.08.2010 на посаді оперуповноваженого відділення аналітичної розвідки центру кримінальної розвідки управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області; з 31.08.2010. по 05.05.2012 на посаді оперуповноваженого в особливо важливих справах відділу тактичної та стратегічної розвідки управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Таким чином, згідно зі ст. 17 Закону №2262 та положеннями Порядку №393, позивач має право на зарахування вислугу років у пільговому обчисленні, сформовану за період з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року до його календарної вислуги, яка дає право на призначення пенсії.
Водночас, суд зазначає, що в цілях Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга - це вислуга, яка складається з повної кількості календарних днів відповідного періоду (календарний рік - 365 календарних днів, календарний місяць - 30 календарних днів).
Для призначення пенсій за вислугу років за Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» календарна вислуга років може бути зарахована на пільгових умовах відповідно до Порядку № 393.
При цьому, таке зарахування не є самостійним видом вислуги і не конкурує з її календарним обчисленням, а є лише пільговим зарахуванням уже наявної вислуги. Фактична тривалість вислуги при такому зарахуванні не змінюється, а лише зараховується на пільгових (кратних) умовах.
З урахуванням викладеного, суд приходить висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог позивача про визнання протиправними дії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України щодо відмови ОСОБА_1 у зарахуванні вислуги років у пільговому обчисленні, сформованої за періоди служби у підрозділах боротьби з організованою злочинністю органів внутрішніх справ з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року, з розрахунку один місяць служби за півтора місяця, до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії; зобов'язання Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України зарахувати ОСОБА_1 вислугу років у пільговому обчисленні, сформовану за період з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року до його календарної вислуги, яка дає право на призначення пенсії, та здійснити перерахунок стажу, із врахуванням зазначеного пільгового стажу.
Решта доводів та заперечень висновків суду по суті заявлених позовних вимог не спростовують. Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі “Серявін та інші проти України» від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п. 58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються.
Відповідно до статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи викладене, суд вважає, що адміністративний позов позивача підлягає задоволенню.
Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Враховуючи те, що суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог позивача та оскільки вимозі про зобов'язання відповідача вчинити певні дії передує вимога про встановлення порушення прав, свобод та інтересів позивача, судовий збір за другу(похідну) вимогу позивача не стягувався, суд дійшов висновку про наявність підстав для стягнення з відповідача за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивача судового збору у розмірі 1331,20 грн.
Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
Адміністративний позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Визнати протиправними дії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України щодо відмови ОСОБА_1 у зарахуванні вислуги років у пільговому обчисленні, сформованої за періоди служби у підрозділах боротьби з організованою злочинністю органів внутрішніх справ з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року, з розрахунку один місяць служби за півтора місяця, до календарної вислуги років, яка дає право на призначення пенсії.
Зобов'язати Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України зарахувати ОСОБА_1 вислугу років у пільговому обчисленні, сформовану за період з 21 червня 2008 року по 27 липня 2011 року до його календарної вислуги, яка дає право на призначення пенсії, та здійснити перерахунок стажу, із врахуванням зазначеного пільгового стажу.
Стягнути з Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України (код ЄДРПОУ 43305056, вул. Богомольця 10, м.Київ) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) судовий збір у розмірі 1331,20 грн (одна тисяча триста тридцять одна гривня двадцять копійок).
Рішення набирає законної сили згідно ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст. 293, 295 та п. 15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя К.О. Танцюра