Ухвала від 20.03.2026 по справі 521/93/14-ц

Номер провадження: 22-ц/813/1696/26

Справа № 521/93/14-ц

Головуючий у першій інстанції Ганошенко С. А.

Доповідач Сегеда С. М.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення відеоконференції

20.03.2026 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд, в особі судді-доповідача Сегеди С.М., розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Магировського Тараса Антоновича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за заявою Акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» про видачу дублікату виконавчого листа та поновлення строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання у цивільній справі № 521/93/14-ц за позовом ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за кредитним договором, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Малиновського районного суду м. Одеси від 13 лютого 2025 року,

встановив:

В провадженні Одеського апеляційного суду перебуває вищевказана цивільна справа.

Судове засідання призначено на 28.04.2026 року о 16 год.00 хв.

17.03.2026 року представник ОСОБА_1 - адвокат Магировський Т.А. звернувся до суду із заявою про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Заява підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Так, відповідно до ст. 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.

За правилами ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

У зв'язку із запровадженням на території України воєнного стану, проведення судових засідань поза межами приміщення суду передбачено за допомогою судової системи з посиланням на офіційному веб порталі «Судова влада України» vkz.court.gov.ua. Даною системою є ВКЗ (захищений відеоконференцзв'язок з судом).

Враховуючи наведене, та технічну можливість для проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ (захищений відеоконференцзв'язок з судом) за посиланням vkz.court.gov.ua., апеляційний суд вважає, що заяву слід задовольнити та надати адвокату Магировському Т.А. можливість приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, з використанням власних технічних засобів, за допомогою системи ВКЗ (захищений відеоконференцзв'язок з судом) за посиланням на vkz.court.gov.ua.

Керуючись ст. 212, 260, 261, 381, 389 ЦПК України, апеляційний суд,

ухвалив:

Заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Магировського Тараса Антоновича задовольнити.

Судове засідання, яке призначене на 28.04.2026 року о 16 год.00 хв. у справі за заявою Акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» про видачу дублікату виконавчого листа та поновлення строку для пред'явлення виконавчого листа до виконання у цивільній справі № 521/93/14-ц за позовом ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_1 про стягнення боргу за кредитним договором, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Малиновського районного суду м. Одеси від 13 лютого 2025 року, провести у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи ВКЗ (захищений відеоконференцзв'язок з судом) за посиланням на vkz.court.gov.ua.

Попередити учасників справи, що відповідно до частини 4 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду сторонам необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Попередити учасників справи про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Копію ухвали негайно надіслати учасникам справи для виконання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя Одеського апеляційного суду С.М.Сегеда

Попередній документ
135001497
Наступний документ
135001499
Інформація про рішення:
№ рішення: 135001498
№ справи: 521/93/14-ц
Дата рішення: 20.03.2026
Дата публікації: 23.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Одеський апеляційний суд
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (25.02.2026)
Дата надходження: 25.02.2025
Предмет позову: АТ«Державний експортно-імпортний банк України» , заява про видачу дублікату виконавчого листа та поновлення строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання по цивільній справі № 521/93/14-ц за позовом ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України»
Розклад засідань:
25.11.2022 11:00 Малиновський районний суд м.Одеси
12.12.2022 10:00 Малиновський районний суд м.Одеси
13.09.2023 12:00 Одеський апеляційний суд
23.11.2023 09:30 Малиновський районний суд м.Одеси
16.07.2024 10:30 Малиновський районний суд м.Одеси
19.11.2024 00:00 Одеський апеляційний суд
20.12.2024 13:00 Малиновський районний суд м.Одеси
13.01.2025 11:00 Малиновський районний суд м.Одеси
03.02.2025 13:50 Малиновський районний суд м.Одеси
13.02.2025 10:45 Малиновський районний суд м.Одеси
17.07.2025 10:20 Одеський апеляційний суд
02.09.2025 16:00 Одеський апеляційний суд
25.11.2025 15:00 Одеський апеляційний суд
17.02.2026 15:00 Одеський апеляційний суд
18.02.2026 09:30 Малиновський районний суд м.Одеси
28.04.2026 16:00 Одеський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
ГАНОШЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
ГРОМІК РУСЛАН ДМИТРОВИЧ
ДРИШЛЮК АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
ЛОЗКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
МАРКАРОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
МИХАЙЛЮК ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
МУРЗЕНКО МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПОЛІЩУК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
СЕГЕДА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
СЕГЕДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
СКЛЯРСЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-доповідач:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
ГАНОШЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
ГРОМІК РУСЛАН ДМИТРОВИЧ
ЛОЗКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
МАРКАРОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
МИХАЙЛЮК ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ
МУРЗЕНКО МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ОСІЯН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПОЛІЩУК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
СЕГЕДА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
СКЛЯРСЬКА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
позивач:
АТ "Державний експортно-імпортний банк України"
ПАТ "Державний експертно-імортний банк України"
ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України"
боржник:
Грем Роман Степанович
заінтересована особа:
Перший Малиновський відділ Державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
заявник:
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"
Державний виконавець Першого Малиновського відділу Державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Анісімова Анастасія Валеріївна
АТ "Державний експортно-імпортний банк України"
Державний виконавець Першого Малиновського ВДВС у м.Одесі ПМУМЮ Анісімова Анастасія Валеріївна
Малиновський ВДВС у м. Одесі ПМУ МЮ ( м. Одеса)
Малиновський відділ ДВС Одеського міського управління юстиції
ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України"
ТОВ"ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ"ФІНРАЙ"
інша особа:
Перший Малиновський ВДВС у м.Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)
представник відповідача:
Магировський Тарас Антонович
представник заявника:
Погорєлов Юрій Анатолійович
Чернолуцька Юлія Анатоліївна
Шандарівський Тарас Григорович
стягувач:
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"
ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України"
стягувач (заінтересована особа):
Акціонерне товариство "Державний експортно-імпортний банк України"
ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України"
суддя-учасник колегії:
ВАДОВСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
ВОРОНЦОВА ЛАРИСА ПЕТРІВНА
ДРАГОМЕРЕЦЬКИЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
ДРИШЛЮК АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
КОНОВАЛОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
НАЗАРОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА
СЕГЕДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
третя особа:
Перший Малиновський ВДВС м.Одеси ГТУЮ в Одеській області
Перший Малиновський відділ державної виконавчої служби у м. Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеси)
член колегії:
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
Білоконь Олена Валеріївна; член колегії
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
САКАРА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА