Ухвала від 17.01.2011 по справі 6/32-29/47

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

17.01.11 Справа№ 6/32-29/47

За заявою кредитора: Товариства з обмеженою відповідальністю “Кроно-Україна”, м. Кам'янка-Бузька,

про банкрутство: порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Фірма “Континент”, м. Львів.

Суддя М. Синчук

Представники сторін не викликались.

На розгляд Господарського суду Львівської області подано заяву товариства з обмеженою відповідальністю “Кроно-Україна” про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Фірма “Континент” в порядку, передбаченому ст. 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Ухвалою від 27.02.2006 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, розгляд справи призначено на 27.03.2006 р., введено процедуру розпорядження майном, розпорядником майна призначено Липського С.І. Розгляд справи відкладено на 10.04.2006 р.

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 10.04.2006 р., розпорядника майна зобов'язано скласти і подати на розгляд суду реєстр вимог кредиторів, заявника зобов'язано подати до офіційних друкованих органів оголошення про порушення справи про банкрутство, попереднє засідання суду призначено на 10.07.2006 р. Оголошення про порушення справи про банкрутство опубліковано в газеті “Урядовий кур'єр” від 20.05.2006 р. №93.

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 10.07.2006 р. затверджено реєстр вимог кредиторів, розпорядника майна зобов'язано провести перші збори кредиторів, надати суду протокол зборів кредиторів, комітету кредиторів, судове засідання призначено на 24.07.2006 р.

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 24.07.2006 р. зупинено провадження у справі №6/32-29/47 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Фірма “Континент”. В порядку ст. 90 ГПК України судом 24.07.2006 р. надіслано повідомлення про проведення перевірки відповідно до ст. 97 КПК України.

Постановою о/у СДСБЕЗ Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Л/о від 17.01.2008 р. відмовлено в порушенні кримінальної справи в порядку п. 2 ст. 6 КПК України у зв'язку з відсутністю в діях Філіппова Андрія Юрійовича складу злочину, передбаченого ст. 190 КК України.

У судовому засіданні 17.03.2008 р. представником ТОВ "Кроно-Україна" подано клопотання про зупинення провадження у справі у зв'язку з оскарженням постанови про відмову в порушенні кримінальної справи до Личаківського районного суду м. Львова. Вказане рішенням підтримано комітетом кредиторів, засідання якого відбулося 25.02.2008 р. Розпорядник майна подане клопотання підтримав.

Ухвалою суду від 17.03.2008 р. провадження у справі зупинити до вирішення справи Личаківським районним судом м. Львова про скасування постанови про відмову в порушенні кримінальної справи.

30.12.2010 р. представником позивача, через канцелярію суду подано лист, яким повідомлено, що скарга ТОВ "Кроно-Україна" залишена без задоволення у зв'язку із скасуванням прокурором постанови про відмову у порушенні кримінальної справи в порядку нагляду в позасудовому порядку, просить поновити провадження у справі.

Крім того, 30.12.2010 р. представником позивача подано клопотання, згідно якого ТОВ "Кроно-Україна" відликає свою заяву про порушення справи про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Фірма “Континент”, просить суд винести ухвалу про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 79, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Провадження у справі поновити.

2. Розгляд справи призначити на 22.02.2011 р. на 10 год. 00 хв.

3. Зобов'язати арбітражного керуючого:

3.1. Надати суду документально обґрунтований звіт про виконану роботу.

3.2. Надати суду документально обґрунтований відзив на заяву про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство.

4. Зобов'язати кредитора 1 - Товариство з обмеженою відповідальністю “Кроно-Україна”:

4.1. Надати суду обґрунтування поданої заяви про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство, з посиланням на докази та нормативні акти.

4.2. Надіслати кредитору 2 - Товариству з обмеженою відповідальністю “РОСТ” копію заяви про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство з додатками, докази надсилання -надати суду.

5. Зобов'язати кредитора 2 - Товариство з обмеженою відповідальністю “РОСТ”:

5.1. Надати суду документально обґрунтований відзив на заяву ініціюючого кредитора - ТОВ "Кроно-Україна" про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство.

6. Участь арбітражного керуючого, повноважних представників кредиторів, боржника в судовому засіданні визнати обов'язковою.

7. Довести до відома сторін, що згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суддя

Попередній документ
13495476
Наступний документ
13495478
Інформація про рішення:
№ рішення: 13495477
№ справи: 6/32-29/47
Дата рішення: 17.01.2011
Дата публікації: 26.01.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство