Справа № 309/883/26
Провадження № 2/309/440/26
про прийняття до розгляду
та відкриття провадження у справі
13 березня 2026 року м. Хуст
Суддя Хустського районного суду Довжанин М.М. вивчивши матеріали справи за позовною заявою органу опіки та піклування виконавчого комітету Хустської міської ради до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав,
В позовній заяві позивач просить суд ухвалити рішення, яким позбавити відповідача батьківських прав.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Підстав для повернення або відмови у відкритті провадження в цивільній справі немає.
Дана справа підсудна Хустському районному суду.
В справі братимуть участь позивач, відповідач.
Відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України розгляд даної справи слід здійснювати за правилами загального позовного провадження з викликом сторін.
Керуючись ст. ст. 128, 184, 187, 274 ЦПК України, суддя -
Прийняти до розгляду позовну заяву органу опіки та піклування виконавчого комітету Хустської міської ради до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав.
Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою органу опіки та піклування виконавчого комітету Хустської міської ради до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав та призначити дану справу до підготовчого судового засідання на 09 год. 50 хв. «11» травня 2026 року у відкритому судовому засіданні у Хустському районному суді.
Запропонувати відповідачу подати в строк, який суд визначає в 15 днів з дня отримання (вручення) ухвали про відкриття провадження у справі, відзив на позовну заяву. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи одночасно з надісланням відзиву до суду. В свою чергу, позивач має право до дня початку розгляду справи по суті подати відповідь на відзив, в якій викладає свої пояснення, міркування та аргументи щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень та мотиви їх визнання або відхилення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Хустського
районного суду: Довжанин М. М.