Справа № 209/1154/26
Провадження № 3/209/283/26
17 березня 2026 року м. Кам'янське
Суддя Дніпровського районного суду м. Кам'янського Дніпропетровської області Багбая Є.Д., розглянувши матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 172-20 ч.3 КУпАП,
Постановою Дніпровського районного суду м. Кам'янського від 13 березня 2026 року ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.3 ст. 172-20 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у вигляді двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34000 гривень в дохід держави та судовий збір у розмірі 665,60 гривень.
При технічному наборі тексту постанови було допущено помилку, а саме в другому абзаці вступної частини постанови не вірно вказано фактичне місце перебування правопорушника. Так за змістом постанови зазначено, що правопорушник фактично перебуває в м. Кривий Ріг, тоді як за змістом протоколу А5242 № 8 вбачається, що він фактично проживає в м. Кам'янське.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, є необхідність уточнити постанову Дніпровського районного суду м. Кам'янського від 13 березня 2026 року відносно ОСОБА_1 зазначивши у вступній частині постанови вірну адресу фактичного місцезнаходження правопорушника.
У відповідності до ст. 304 КУпАП питання, пов'язані з виконанням постанови про накладення адміністративної відповідальності вирішуються органом (посадовою особою), який виніс постанову.
Керуючись ст. 304 КУпАП, -
Внести зміни до другого абзацу резолютивної частини постанови Дніпровського районного суду м. Кам'янського від 13 березня 2026 року вірно вказавши місце знаходження правопорушника ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_1 .
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором до Дніпровського апеляційного суду через Дніпровський районний суд м. Кам'янського протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: Є.Д. Багбая