Справа 932/18234/25
Провадження № 2/932/5924/25
про витребування доказів
12 березня 2026 року м. Дніпро
Шевченківський районний суд міста Дніпра у складі:
головуючої судді Коваленко Т.О.,
за участі секретаря Острянин В.В.,
учасники цивільного процесу:
позивач ТОВ «Фінпром Маркет» (представник відсутній),
відповідач ОСОБА_1 (відсутній),
розглядаючи у відкритому судовому засіданні в м.Дніпро цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінпром Маркет» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
У провадженні Шевченківського районного суду міста Дніпра перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінпром Маркет» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Під час розгляду справи, керуючись вимогами статті 84 ЦПК України, задоволено клопотання представника позивача Гедзь О.В. про витребування доказів, у АТ «Універсал Банк», а саме: інформацію щодо належності ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 карткового рахунку № НОМЕР_2 ; виписку по картковому рахунку № НОМЕР_2 , відкритому в АТ «Універсал Банк» на ім'я ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_3 за період з 17.05.2025 до 20.05.2025.
З урахуванням наведеного, керуючись ст. 13, 84 ЦПК України, суд
Зобов'язати Акціонерне товариство «Універсал Банк» (ЄДРПОУ 21133352), адреса: 04080, м. Київ, вул. Оленівська, 23) надати Шевченківському районному суду міста Дніпра інформацію щодо:
-належності ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , карткового рахунку № НОМЕР_2 ;
-виписку по картковому рахунку № НОМЕР_2 , відкритому в АТ «Універсал Банк» на ім'я ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , за період з 17.05.2025 до 20.05.2025.
Витребувані судом докази зобов'язаним особам надати суду у строк до 15.04.2026.
Роз'яснити особам, яким доручено надання суду доказів, про відповідальність, передбачену статтями 146, 148 Цивільного процесуального кодексу України та статтею 382 Кримінального кодексу України за умисне невиконання службовою особою ухвали суду або перешкоджання її виконанню, у випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.
Ухвала суду набирає законної сили негайно після її проголошення.
Суддя Т.О. Коваленко