Ухвала від 16.03.2026 по справі 295/15825/25

Справа № 295/15825/25

УХВАЛА

16 березня 2026 року м. Житомир

Суддя Житомирського районного суду Житомирської області Дубовік О. М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

До Житомирського районного суду Житомирської області в порядку цивільного судочинства надійшла зазначена позовна заява.

Ухвалою Житомирського районного суду Житомирської області від 30.12.2025 прийнято до свого провадження вказану справу.

За змістом ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Враховуючи обставини, встановлені при вивченні матеріалів справи після відкриття провадження у справі, суд вважає за необхідне розглядати справу в порядку спрощеного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Відповідач 11.02.2026 звернувся до Житомирського апеляційного суду із скаргою та просив вирішити питання щодо реструктуризації боргу, або частково стягнути борг, крім того зазначив, що є військовослужбовцем.

Ухвалою апеляційного суду дану скаргу повернуто.

Таким чином, суд вважає за необхідне, здійснити перехід з розгляду справи в порядку спрощеного провадження без виклику (повідомлення) до розгляду справи в порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.

Крім того, суд вважає за необхідне роз'яснити відповідачу, що він має право звернутися до ТОВ «ЄАПБ» із заявою щодо реструктуризації боргу.

На підставі викладеного, керуючись ст. 84, ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Перейти від розгляду справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - в порядку спрощеного провадження без виклику (повідомлення) сторін в розгляд справи порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.

Призначити судове засідання на 11:45 год 07.04.2026.

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту підписання її суддею.

Суддя О. М. Дубовік

Попередній документ
134842520
Наступний документ
134842522
Інформація про рішення:
№ рішення: 134842521
№ справи: 295/15825/25
Дата рішення: 16.03.2026
Дата публікації: 18.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Житомирський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (07.04.2026)
Дата надходження: 24.12.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
07.04.2026 11:45 Житомирський районний суд Житомирської області
20.05.2026 15:00 Житомирський районний суд Житомирської області