Ухвала від 13.03.2026 по справі 461/1864/26

Справа № 461/1864/26

Провадження № 1-кс/461/1551/26

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.03.2026 року м.Львів

Слідчий суддя Галицького районного суду м.Львова ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши погоджене прокурором клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні №42025140000000198 від 30.09.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло відповідне клопотання слідчого, в якому зазначено наступне.

Клопотання обгрунтоване наступним. Досудове розслідування розпочато за рапортом оперуповноваженого в ОВС 6 відділу ГВ ЗНД УСБУ у Львівській області, відповідно до якого встановлено, що суб'єкти підприємницької діяльності надають недостовірні дані в НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо тарифікації споживання природного газу.

Встановлено, що за адресами: АДРЕСА_1 (вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_2 » із SPA-комплексом), АДРЕСА_2 (готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »), АДРЕСА_3 (готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 ») здійснюють розрахунки за споживання газу по тарифах побутових (населення) споживачів природного газу, незважаючи на ведення ними підприємницької діяльності, що суперечить вимогам Кодексу газорозподільних систем (затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494, глави 1, розділу 1, пункту 4). Вищевказаний механізм призводить до безпідставної компенсації за бюджетні кошти НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » різницю в тарифах за природній газ для населення відповідно до ринкової (комерційної) ціни, як наслідок - економічних збитків НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на суму близько 1 млн. грн.

В ході проведення досудового розслідування слідчим надано доручення працівникам УСБУ у Львівській області з метою встановлення усіх осіб, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

На виконання вказаних доручень встановлено, що окремі споживачі природного газу здійснюють розрахунки за споживання газу по тарифах побутових (населення) споживачів, незважаючи на ведення ними підприємницької діяльності, що суперечить вимогам Кодексу газорозподільних систем (затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494, глави 1, розділу 1, ПУНКТУ 4).

Слідчий зазначає, що встановлено абонентів, які використовують природний газ не за призначенням, визначеним для їхньої категорії, а для здійснення комерційної (підприємницької) діяльності, а саме:

- ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_1 , вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » із SPA-комплексом);

- ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_2 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »);

- ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_3 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 »).

Вищевказані особи надають готельно - туристичні послуги з проживання, харчування, відпочинку, спорту, розваг та іншого обслуговування в тому числі і СПА-послуги, що також підтверджується їх розміщенням на онлайн-платформах для бронювання житла.

Відповідно до Указу Президента України «Про затвердження Положення про ІНФОРМАЦІЯ_9 » від 10.09.2014 № 715/2014, визначено наступні ступені кваліфікації споживачів природного газу: 1 - промислові споживачі та інші суб'єкти господарювання (з 1 травня 2012 року); 2 - установи та організації, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (з 1 січня 2013 року); 3 - суб'єкти господарювання, які виробляють теплову енергію, виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання за умови ведення такими суб'єктами обліку (з 1 січня 2014 року); 4- усі побутові споживачі (з 1 січня 2015 року).

Водночас, кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою ІНФОРМАЦІЯ_10 від 30.09.2015 № 2494 (далі - Кодекс ГРМ), та Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496. визначено дві категорії споживачів природного газу:

- побутовий споживач - фізична особа, яка придбаває природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх житлових приміщень, що не включає професійну та комерційну діяльність;

- не побутовий споживач - фізичні чи юридичні особи, які використовують природний газ для професійної та/або комерційної діяльності.

Різняться: порядок укладання договору розподілу природного газу для побутових споживачів та для споживачів, що не є побутовим; у визначенні розміру величини річної замовленої потужності; порядки комерційного обліку газу по об'єктах споживачів, що не є побутовими та періодичної повірки ЗВТ на об'єктах таких споживачів.

Окрім цього, відповідно до положення Кодексу ГРМ споживач, що не є побутовим, зобов'язаний реєструватися як учасник оптового енергетичного ринку у випадках та відповідно до Порядку реєстрації учасників оптового енергетичного ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.10.2023 № 1812 (п. 3 глави 3 Розділ 1).

Між тим, при однаковій вартості розподілу природного газу для побутових та непобутових споживачів, вартість поставленого газу в адресу непобутових споживачів суттєво відрізняється від вартості, яку сплачують побутові споживачі, що врегульовано статтею 11 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329-VIII, якою передбачено право Кабінету Міністрів України (далі - КМУ) покладати спеціальні обов'язки на суб'єктів ринку природного газу з метою забезпечення загальносуспільних інтересів.

У відповідності до вказаних нормативно - правових актів побутові споживачі сплачують фіксовану ціну за газ у розмірі 7,96 грн. за м?, тобто як для непобутових споживачів (для бізнесу) діє комерційна ціна, яка у жовтні становить 25,2 грн. за м?.

Слідчий зазначає, що з метою підтвердження чи спростування факту надання суб'єктами підприємницької діяльності недостовірних даних в НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо тарифікації споживання природного газу, з метою подальшого проведення судово-економічної експертизи, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до усіх наявних у Акціонерному Товаристві Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ) оригіналів матеріалів, у тому числі електронної інформації щодо наступних абонентів (об'єктів споживання природного газу), а саме: ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , об'єкт споживання: АДРЕСА_1 , вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » із SPA-комплексом), ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , об'єкт споживання: АДРЕСА_2 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »), ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , об'єкт споживання: АДРЕСА_3 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 »), які стосуються їхнього споживання природного газу, а саме: договорів споживання природного газу, укладених останніми, інформації до якого ступеня кваліфікації та до якої категорії споживачів природного газу відносяться дані абоненти, інформації щодо комерційного обліку газу по вказаних об'єктах споживачів, усієї наявної інформації щодо об'ємів споживання газу, із зазначенням обсягів, показів лічильників, джерела показів, щомісячних сум нарахування за спожитий газ та щомісячних сум сплати вказаними абонентами за газ, нарахованої пені, сплати останньої за період із 01.01.2024 по час виконання ухвали, з можливістю їх вилучення у приміщені Акціонерного Товариства Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), за адресою: АДРЕСА_7 .

Вилучення оригіналів такої документації надасть можливість отримати важливі речові докази, доступ до них з метою використання їх під час доказування та в подальшому для проведення судово-почеркознавчих, судово-економічної та інших експертиз. Тому слідчий вказує, що в органу досудового розслідування виникла необхідність у вилученні оригіналів таких документів. Просить клопотання задовольнити

З метою забезпечення повноти та об'єктивності досудового розслідування, вважаю за можливе під час розгляду клопотання застосувати положення ч.2 ст.163 КПК України, згідно якої, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.

Слідчий в судове засідання не прибув. Належним чином був повідомлений про день, час та місце розгляду справи.

Неявка учасників судового процесу, повідомлених про час та місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду клопотання у їх відсутності.

Перевіривши надані матеріали та дослідивши докази по цих матеріалах, встановив наступне.

30.09.2025 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42025140000000198 внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Клопотання про тимчасовий доступ до документів відповідає вимогам ст.160 КПК України.

Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.

Відповідно до вимог ч.ч.5,6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Ст. 162 КПК України передбачено, що до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать:1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації;2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю;3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій;4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю;5) відомості, які можуть становити банківську таємницю;6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру;7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо;8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних;9) державна таємниця.

Таким чином, інформація, яку просить отримати в цьому клопотанні сторона кримінального провадження, може містити відомості, які будуть відноситися до охоронюваної законом таємниці.

Відповідно до ч.7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.

Дослідивши клопотання, копії матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, слідчий суддя дійшов до висновку, що клопотання слідчого є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

У провадженні відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ Національної поліції у Львівській області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №42025140000000198 від 30.09.2025 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудове розслідування розпочато за рапортом оперуповноваженого в ОВС 6 відділу ГВ ЗНД УСБУ у Львівській області, відповідно до якого встановлено, що суб'єкти підприємницької діяльності надають недостовірні дані в НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо тарифікації споживання природного газу.

Встановлено, що за адресами: АДРЕСА_1 (вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_2 » із SPA-комплексом), АДРЕСА_2 (готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »), АДРЕСА_3 (готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 ») здійснюють розрахунки за споживання газу по тарифах побутових (населення) споживачів природного газу, незважаючи на ведення ними підприємницької діяльності, що суперечить вимогам Кодексу газорозподільних систем (затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494, глави 1, розділу 1, пункту 4). Вищевказаний механізм призводить до безпідставної компенсації за бюджетні кошти НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » різницю в тарифах за природній газ для населення відповідно до ринкової (комерційної) ціни, як наслідок - економічних збитків НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на суму близько 1 млн. грн.

В ході проведення досудового розслідування слідчим, в порядку ст. 40, 41 КПК України надано доручення працівникам УСБУ у Львівській області з метою встановлення усіх осіб, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

На виконання вказаних доручень встановлено, що окремі споживачі природного газу здійснюють розрахунки за споживання газу по тарифах побутових (населення) споживачів, незважаючи на ведення ними підприємницької діяльності, що суперечить вимогам Кодексу газорозподільних систем (затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 №2494, глави 1, розділу 1, ПУНКТУ 4).

Зокрема, встановлено абонентів, які використовують природний газ не за призначенням, визначеним для їхньої категорії, а для здійснення комерційної (підприємницької) діяльності, а саме:

- ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_1 , вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » із SPA-комплексом);

- ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_2 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »);

- ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , адреса об'єкта споживання: АДРЕСА_3 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 »).

Вищевказані особи надають готельно - туристичні послуги з проживання, харчування, відпочинку, спорту, розваг та іншого обслуговування в тому числі і СПА-послуги, що також підтверджується їх розміщенням на онлайн-платформах для бронювання житла.

Відповідно до Указу Президента України «Про затвердження Положення про ІНФОРМАЦІЯ_9 » від 10.09.2014 № 715/2014, визначено наступні ступені кваліфікації споживачів природного газу: 1 - промислові споживачі та інші суб'єкти господарювання (з 1 травня 2012 року); 2 - установи та організації, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів (з 1 січня 2013 року); 3 - суб'єкти господарювання, які виробляють теплову енергію, виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання за умови ведення такими суб'єктами обліку (з 1 січня 2014 року); 4- усі побутові споживачі (з 1 січня 2015 року).

Водночас, кодексом газорозподільних систем, затвердженим постановою ІНФОРМАЦІЯ_10 від 30.09.2015 № 2494 (далі - Кодекс ГРМ), та Правилами постачання природного газу, затвердженими постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496. визначено дві категорії споживачів природного газу:

- побутовий споживач - фізична особа, яка придбаває природний газ з метою використання для власних побутових потреб, у тому числі для приготування їжі, підігріву води та опалення своїх житлових приміщень, що не включає професійну та комерційну діяльність;

- не побутовий споживач - фізичні чи юридичні особи, які використовують природний газ для професійної та/або комерційної діяльності.

Різняться: порядок укладання договору розподілу природного газу для побутових споживачів та для споживачів, що не є побутовим; у визначенні розміру величини річної замовленої потужності; порядки комерційного обліку газу по об'єктах споживачів, що не є побутовими та періодичної повірки ЗВТ на об'єктах таких споживачів.

Окрім цього, відповідно до положення Кодексу ГРМ споживач, що не є побутовим, зобов'язаний реєструватися як учасник оптового енергетичного ринку у випадках та відповідно до Порядку реєстрації учасників оптового енергетичного ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 04.10.2023 № 1812 (п. 3 глави 3 Розділ 1).

Між тим, при однаковій вартості розподілу природного газу для побутових та непобутових споживачів, вартість поставленого газу в адресу непобутових споживачів суттєво відрізняється від вартості, яку сплачують побутові споживачі, що врегульовано статтею 11 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 № 329-VIII, якою передбачено право Кабінету Міністрів України (далі - КМУ) покладати спеціальні обов'язки на суб'єктів ринку природного газу з метою забезпечення загальносуспільних інтересів.

У відповідності до вказаних нормативно - правових актів побутові споживачі сплачують фіксовану ціну за газ у розмірі 7,96 грн. за м?, тобто як для непобутових споживачів (для бізнесу) діє комерційна ціна, яка у жовтні становить 25,2 грн. за м?.

Слідчий зазначає, що з метою підтвердження чи спростування факту надання суб'єктами підприємницької діяльності недостовірних даних в НАК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » щодо тарифікації споживання природного газу, з метою подальшого проведення судово-економічної експертизи, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до усіх наявних у Акціонерному Товаристві Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ) оригіналів матеріалів, у тому числі електронної інформації щодо наступних абонентів (об'єктів споживання природного газу), а саме: ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , об'єкт споживання: АДРЕСА_1 , вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » із SPA-комплексом), ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , об'єкт споживання: АДРЕСА_2 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »), ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , об'єкт споживання: АДРЕСА_3 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 »), які стосуються їхнього споживання природного газу, а саме: договорів споживання природного газу, укладених останніми, інформації до якого ступеня кваліфікації та до якої категорії споживачів природного газу відносяться дані абоненти, інформації щодо комерційного обліку газу по вказаних об'єктах споживачів, усієї наявної інформації щодо об'ємів споживання газу, із зазначенням обсягів, показів лічильників, джерела показів, щомісячних сум нарахування за спожитий газ та щомісячних сум сплати вказаними абонентами за газ, нарахованої пені, сплати останньої за період із 01.01.2024 по час виконання ухвали, з можливістю їх вилучення у приміщені Акціонерного Товариства Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), за адресою: АДРЕСА_7 .

Слідчий довів, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, що підлягають перевірці та подальшому доказуванню у даному кримінальному провадженні, та необхідні для проведення судової економічної експертизи. Дані документи мають значення доказів у кримінальному провадженні.

Таким чином слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що документи:

- перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної особи;

- документи, у зв'язку з якими подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

- вище перелічені документи можуть містити охоронювану законом таємницю, можуть використовуватись як докази, та іншими способами неможливо довести ті обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Стороною обвинувачення доведена можливість використання як доказів відомостей, що містяться в документах, які перебувають у володінні Акціонерного Товариства Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ) та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести (встановити) за допомогою цих документів

Слідчий довів, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження.

Потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого.

Завдання, для виконання якого слідчий звертається із клопотанням може бути виконане.

Оцінюючи надані стороною обвинувачення докази, слідчий суддя вважає їх належними та допустимими, їх сукупність та взаємозв'язок між ними достатній для прийняття процесуального рішення про тимчасовий доступ.

Всупереч вимогам ч.7 ст.163 КПК Українислідчим не доведено слідчому судді, що наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів. Тому слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання слідчого в частині вилучення оригіналів, перелічених в клопотанні документів, не підлягає до часткового задоволення.

Враховуючи вищевикладене, а також правові підстави для тимчасового доступу, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, наслідки, розумність та співрозмірність тимчасового доступу завданням кримінального провадження, наявність об'єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, приймаючи до уваги неможливість досягнення мети, на яку посилається слідчий, без застосування цих заходів, вважаю, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 131, 132, 159, 162 - 166, 369, 372 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого - задовільнити.

Надатислідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 , старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області капітану поліції ОСОБА_7 ; старшому слідчому в ОВС відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області капітану поліції ОСОБА_8 ; старшому слідчому в ОВС відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області капітану поліції ОСОБА_9 ; слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_10 , слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_11 у кримінальному провадженні №42025140000000198, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, дозвіл на тимчасовий доступ до усіх наявних у Акціонерному Товаристві Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ) оригіналів матеріалів, у тому числі електронної інформації щодо наступних абонентів (об'єктів споживання природного газу), а саме: ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , об'єкт споживання: АДРЕСА_1 , вілла/готель « ІНФОРМАЦІЯ_6 » із SPA-комплексом), ОСОБА_5 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_5 , об'єкт споживання: АДРЕСА_2 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_3 »), ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , об'єкт споживання: АДРЕСА_3 , готель « ІНФОРМАЦІЯ_4 »), які стосуються їхнього споживання природного газу, а саме: договорів споживання/постачання природного газу, укладених останніми, інформації до якого ступеня кваліфікації та до якої категорії споживачів природного газу відносяться дані абоненти, інформації щодо комерційного обліку газу по вказаних об'єктах споживачів, усієї наявної інформації щодо об'ємів споживання газу, із зазначенням обсягів, показів лічильників, джерела показів, щомісячних сум нарахування за спожитий газ та щомісячних сум сплати вказаними абонентами за спожитий газ, нарахованої пені, сплати останньої за період із 01.01.2024 по 16.03.2026 та інших документів, інформації, яка стосується вказаних споживачів, які перебувають у володінні Акціонерного Товариства Національна Акціонерна Компанія « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_7 ).

Строк дії ухвали до 12.04.2026 р.

Роз'яснити, що у випадку невиконання цієї ухвали, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.

Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 .

Ухвала остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1