Справа № 420/4445/26
12 березня 2026 року м.Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Попова В.Ф., розглянувши заяву про повернення судового збору в адміністративній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії та стягнення моральної шкоди,
встановив:
Позивачка звернулася з позовною заявою до Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради, в якій просить суд стягнути з Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради моральну компенсацію в сумі 300 000 грн за протиправну бездіяльність та обман щодо проведення КЕК, що спричинив психоемоційний та фізичний стрес позивачці.
Ухвалою суду від 04.03.2026 року відмовлено у відкритті провадження. Питання щодо повернення судового збору не вирішувалось.
09.03.2026 року позивачка звернулася до суду із заявою про повернення судового збору на підставі ст. 7 Закону України "Про судовий збір".
Перевіривши матеріали справи суд дійшов висновку про задоволення заяви згідно із п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір".
Керуючись стст. 243, 248 КАС України, ст. 7 ЗУ “Про судовий збір», суд
ухвалив:
Заяву про повернення судового збору задовольнити.
Повернути ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) судовий збір у сумі 1331,20 грн (одна тисяча триста тридцять одна гривня двадцять копійок), сплаченого 26.02.2026 року, квитанція №2772-3783-1946-6964.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя В.Ф. Попов