Постанова від 11.03.2026 по справі 537/7331/25

Провадження № 3/537/49/2026

Справа № 537/7331/25

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.03.2026 суддя Крюківського районного суду міста Кременчука Зоріна Діана Олександрівна, розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, відомості щодо реєстраційного номеру облікової картки платника податків відсутні, відомості щодо місця роботи відсутні, адреса проживання: АДРЕСА_1 ,

за частиною 5 статті 126, частинами 1, 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

УСТАНОВИВ:

09.11.2025 о 08 год. 04 хв. в місті Кременчуці по вулиці Ярмарковій, будинок 7, ОСОБА_1 повторно протягом року керував транспортним засобом ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , не маючи права керування таким транспортним засобом. Вказаними діями водій ОСОБА_1 вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

09.11.2025 о 08 год. 04 хв. в місті Кременчуці по вулиці Ярмарковій, будинок 7, ОСОБА_1 керував транспортним засобом ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , з ознаками наркотичного сп'яніння, а саме: сповільненість мови, неприродна блідість. Від проходження медичного огляду на визначення стану сп'яніння в установленому законом порядку водій відмовився. Вказаними діями водій ОСОБА_1 порушив вимоги пункту 2.5 Правил дорожнього руху України та вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

17.12.2025 о 23 год. 22 хв. в місті Кременчуці по вулиці Шишкіна, будинок 31, ОСОБА_1 повторно протягом року керував транспортним засобом ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , не маючи права керування таким транспортним засобом. Вказаними діями водій ОСОБА_1 вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

17.12.2025 о 23 год. 22 хв. в місті Кременчуці по вулиці Шишкіна, будинок 31, ОСОБА_1 керував транспортним засобом ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , з ознаками наркотичного сп'яніння, а саме: звужені зіниці очей, які не реагують на світло, неприродна блідість обличчя. Від проходження медичного огляду на визначення стану сп'яніння в установленому законом порядку водій відмовився. Вказаними діями водій ОСОБА_1 порушив вимоги пункту 2.5 Правил дорожнього руху України та вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суддя вважає, що відповідно до вимог частини 2 статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення, вищезазначені справи необхідно об'єднати в одне провадження і присвоїти справі номер 537/7331/25, номер провадження 3/537/49/2026, оскільки особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, які одночасно розглядаються судом.

В судовому засіданні захисник особи, що притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 - адвокат Шаповал В.Д., просив закрити провадження у справі з підстав недоведеності вини ОСОБА_1 у вчиненні правопорушень.

Суддя, вислухавши думку захисника особи, що притягається до адміністративної відповідальності, вивчивши та проаналізувавши матеріали справи, приходить до наступних висновків.

Вирішуючи питання про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставини якого викладено у протоколі про адміністративне правопорушення серії ЕПР1 №507755 від 09.11.2025, а також складу правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставини якого викладено у протоколі серії ЕПР1 №543749 від 17.12.2025, суд виходить з наступного.

Частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті.

Відповідно до статті 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно зі статтею 245 Кодексу України про адміністративні правопорушення, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Згідно положень статті 251 Кодексу України про адміністративні правопорушення, доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, безпеки на автомобільному транспорті та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про міжнародні договори України», статті 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» стала практика Європейського суду з прав людини є частиною національного законодавства та обов'язкова до застосування судами як джерело права.

У рішенні по справі «О'Галлоран та Франціс проти Сполученого Королівства» від 29 червня 2007 року Європейський суд з прав людини у складі його Великої палати постановив, що будь-яка особа, яка володіє чи керує автомобілем, підпадає під дію спеціальних правил, оскільки володіння та використання автомобілів є таким, що потенційно може завдати серйозної шкоди. Ті, хто реалізували своє право володіти автомобілями та їздити на них, тим самим погодились нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов'язки у правовому полі.

У ході здійснення судом провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 3 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке проявилось у відмові від проходження огляду на стан сп'яніння, підлягає доведенню факт керування особою транспортним засобом, наявність ознак такого сп'яніння, пропозиція/вимога пройти огляд на стан сп'яніння та факт відмови водія від проходження зазначеного огляду.

Під відмовою від проходження огляду на стан сп'яніння необхідно розуміти свідоме і категоричне не бажання особи пройти відповідний огляд, яке базується на його внутрішньому переконанні про відсутність необхідності проходити цей огляд в силу існування певних мотивів відомих цій особі і може проявлятися як у активній, так і у пасивній формі.

Відповідно до пункту 2.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про правила дорожнього руху» № 1306 від 10.10.2001 року, водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

Таким чином норми Правил дорожнього руху встановлюють обов'язок водія, а не право, пройти огляд на визначення стану сп'яніння і жодних винятків для цього (втома, брак часу, не бажання водія) - Правила дорожнього руху не містять.

Згідно зі статтею 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення, особи, які керують транспортними засобами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані наркотичного чи іншого сп'яніння, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами та оглядові на стан наркотичного чи іншого сп'яніння. Огляд водія на стан наркотичного чи іншого сп'яніння проводиться поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів.

Під час проведення огляду осіб поліцейський застосовує технічні засоби відеозапису, а в разі неможливості застосування таких засобів огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обов'язково долучаються до протоколу про адміністративне правопорушення.

Відповідно до рапорту інспектора взводу 1 роти 2 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП молодшого лейтенанта поліції Позднякова С. від 09.11.2025, під час несення служби в складі екіпажу «Залік - 110» по вулиці Ярмарковій, будинок 7 в місті Кременчуці було зупинено транспортний засіб ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_2 , у зв'язку із порушення водієм вказаного транспортного засобу Правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм вказаного транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у нього було виявлено ознаки наркотичного сп'яніння, а саме: сповільненість мови, неприродна блідість. Водію було запропоновано пройти огляд на визначення стану сп'яніння у встановленому законом порядку, на що водій відмовився.

Обставина відмови ОСОБА_1 від проходження огляду на визначення стану сп'яніння підтверджується змістом відеозаписів з нагрудної камери патрульного поліцейського від 09.11.2025, на яких зафіксовано повідомлення інспектора патрульної поліції про наявність у водія транспортного засобу ознак наркотичного сп'яніння, пропозицію проїхати до відповідного закладу охорони здоров'я для проходження огляду на стан сп'яніння, відмова ОСОБА_1 від проходження відповідного огляду.

Відповідно до рапорту інспектора взводу 1 роти 4 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП старшого лейтенанта поліції Жуікова Д. від 18.12.2025, під час несення служби в складі екіпажу «Залік - 110» по вулиці Шишкіна, будинок 31 було зупинено транспортний засіб ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , у зв'язку із порушення водієм вказаного транспортного засобу Правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм вказаного транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у нього було виявлено ознаки наркотичного сп'яніння, а саме: звужені зіниці очей, що не реагують на світло, неприродна блідість обличчя. Водію було запропоновано пройти огляд на визначення стану сп'яніння у встановленому законом порядку в медичному закладі, на що водій відмовився.

Обставина відмови ОСОБА_1 від проходження огляду на визначення стану сп'яніння підтверджується змістом відеозаписів з нагрудної камери патрульного поліцейського від 17.12.2025, на яких зафіксовано повідомлення інспектора патрульної поліції про наявність у водія транспортного засобу ознак наркотичного сп'яніння, пропозицію проїхати до відповідного закладу охорони здоров'я для проходження огляду на стан сп'яніння, відмова ОСОБА_1 від проходження відповідного огляду.

За таких обставин, суддя приходить до висновку про доведеність факту вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення за обставин, викладених у протоколі про адміністративне правопорушення серії ЕПР1 №507755 від 09.11.2025, а також складу правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за обставин, викладених у протоколі серії ЕПР1 №543749 від 17.12.2025.

Вирішуючи питання про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставини якого викладено у протоколі про адміністративне правопорушення серії ЕРП1 №507751 від 09.11.2025, суд виходить зі змісту рапорту інспектора взводу 1 роти 2 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП молодшого лейтенанта поліції Позднякова С. від 09.11.2025, під час несення служби в складі екіпажу «Залік - 110» по вулиці Ярмарковій, будинок 7 в місті Кременчуці було зупинено транспортний засіб ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_2 , у зв'язку із порушення водієм вказаного транспортного засобу Правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм вказаного транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , було встановлено, що останній не має права керування транспортними засобами, правопорушення вчинено повторно протягом року.

З довідки старшого інспектора відділення адміністративної практики батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області ДПП капітана поліції Чаплянко С. від 10.11.2025, а також із відповідних наданих копій документів адмінпрактики вбачається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , посвідчення водія не отримував, протягом року вчиняв адміністративне правопорушення, відповідальність за яке встановлена частинами 2-4 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постановою серії ЕНА №5824302 від 28.09.2025 на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 грн. 00 коп. за правопорушення, передбачене частиною 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішуючи питання про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставини якого викладено у протоколі про адміністративне правопорушення серії ЕРП1 №543745 від 17.12.2025, суд виходить зі змісту рапорту інспектора взводу 1 роти 4 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук УПП в Полтавській області ДПП старшого лейтенанта поліції Жуікова Д. від 18.12.2025, відповідно до якого під час несення служби в складі екіпажу «Залік - 110» по вулиці Шишкіна, будинок 31 було зупинено транспортний засіб ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , у зв'язку із порушення водієм вказаного транспортного засобу Правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм вказаного транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , було встановлено, що останній не має права керування транспортними засобами, правопорушення вчинено повторно протягом року.

З довідки старшого інспектора відділення адміністративної практики батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області ДПП капітана поліції Галайди О. від 18.12.2025, а також із відповідних наданих копій документів адмінпрактики вбачається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , посвідчення водія не отримував, протягом року вчиняв адміністративне правопорушення, відповідальність за яке встановлена частинами 2-4 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, постановою серії ЕНА №5824302 від 28.09.2025 на нього накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3 400 грн. 00 коп. за правопорушення, передбачене частиною 2 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суд враховує, що частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за повторне протягом року вчинення порушень, передбачених частинами другою - четвертою статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення України.

З огляду на досліджені докази, наявні в матеріалах справи, суд приходить до висновку про доведеність факту повторного протягом року керування ОСОБА_1 транспортним засобом, будучи особою, яка не має відповідного права керування таким транспортним засобом, і, як наслідок, наявність в його діях складу адміністративних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обставини яких зазначено в протоколі серії ЕПР1 №507751 від 09.11.2025 та у протоколі серії ЕПР1 №543745 від 17.12.2025.

Відповідно до вимог статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Згідно із положеннями пункту 7 частини 1 статті 247 Кодексу України про адміністративне правопорушення, провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за обставин закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.

Як вбачається з матеріалів справи, а саме із протоколу серії ЕПР1 №507751 від 09.11.2025, строк, протягом якого може бути накладено стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, закінчився, оскільки датою вчинення правопорушення в ньому зазначено 09.11.2025.

Згідно із частиною 1 статті 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення, по справі про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить одну з таких постанов: 1) про накладення адміністративного стягнення; 2) про застосування заходів впливу, передбачених статтею 24-1 цього Кодексу; 3) про закриття справи.

Враховуючи вищевикладене, суддя вважає за необхідне провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо епізоду правопорушення від 09.11.2025, протокол ЕПР1 №507751, закрити у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Під час накладення стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, згідно частини 2 статті 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, не враховуються.

Статтею 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Враховуючи вищевикладене, суддя вважає за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, обставини яких зазначено в протоколах серії ЕПР1 №507755 від 09.11.2025, ЕПР1 №543745 від 17.12.2025, ЕПР1 №543749 від 17.12.2025, та накласти на правопорушника стягнення в межах санкції за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, а саме за частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення у виді штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян без позбавлення права керування транспортними засобами та без оплатного вилучення транспортного засобу, оскільки відповідно до змісту довідки старшого інспектора відділення адміністративної практики батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області ДПП капітана поліції Чаплянко С. від 10.11.2025 та довідки старшого інспектора відділення адміністративної практики батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області ДПП капітана поліції Галайди О. від 18.12.2025, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , посвідчення водія не отримував, транспортний засіб ВАЗ 2101, державний номерний знак НОМЕР_1 , належить ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у зв'язку із чим відсутні підстави для вилучення транспортного засобу, яким керував ОСОБА_1 та позбавлення його права керування транспортними засобами.

Статтею 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Статтею 4 Закону України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року № 3674-VI (зі змінами) передбачено справляння судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, у зв'язку із чим суддя вважає за необхідне стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в дохід держави в розмірі 665 грн. 60 коп.

Керуючись статтями 33, 34, 35, 36, 126, 130, 280, 283, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року № 3674-VI (зі змінами), суддя -

УХВАЛИВ:

Об'єднати справу №537/7331/25, провадження №3/537/49/2026 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 5 статтею 126 Кодексу України про адміністративне правопорушення, справу №537/7333/25, провадження №3/537/50/2026 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, справу №537/8112/25, провадження №3/537/117/2026 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, справу №537/8114/25, провадження №3/537/118/2026 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Присвоїти справі єдиний номер №537/7331/25, провадження №3/537/49/2026.

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 40 800 (сорок тисяч вісімсот) грн. 00 коп.

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 (сімнадцять тисяч) грн. 00 коп.

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 (тридцять чотири тисячі) грн. 00 коп.

Відповідно до вимог статті 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначити ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення, а саме за частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у виді штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 40 800 (сорок тисяч вісімсот) грн. 00 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , 665 (шістсот шістдесят п'ять) грн. 60 коп. судового збору в дохід держави.

Провадження у справі в частині вчинення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за епізодом від 09.11.2025 - закрити.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

Стягувач: держава.

Боржник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, відомості щодо реєстраційного номеру облікової картки платника податків відсутні, відомості щодо місця роботи відсутні, адреса проживання: АДРЕСА_1 .

.

Реквізити для сплати штрафу:

Адміністративні штрафи у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

Номер рахунку:

№ UA048999980313050149000016001

Код за ЄДРПОУ : 37959255

Отримувач:ГУК Полтав.обл/Полтавська/21081300

Банк отримувача : Казначейство України (ЕАП)

Реквізити для сплати судового збору:

Отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106

Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783

Банк отримувача Казначейство України (ЕАП)

Рахунок отримувача UA908999980313111256000026001

Код класифікації доходів бюджету 22030106

Призначення платежу 101 __________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, стягнутий з ___________ (ПІБ чи назва установи, організації з якої стягується судовий збір) на користь держави, за рішенням №_/_/__(номер рішення про стягнення судового збору)

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя Діана Олександрівна Зоріна