Справа № 420/8161/25
10 березня 2026 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючої судді - Бойко О.Я., розглянувши в порядку письмового провадження звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням індексації, без обмеження максимальним розміром та застосування коефіцієнтів до відповідних сум перевищення,-
У провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебувала справа за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням індексації, без обмеження максимальним розміром та застосування коефіцієнтів до відповідних сум перевищення.
Одеський окружний адміністративний суд рішенням від 30.04.2025 адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області задовольнив, а саме вирішив:
- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови здійснити ОСОБА_1 , починаючи з 01.03.2025 перерахунок та виплату пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з врахуванням індексації відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.02.2025 № № 209 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткові заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2025 році“ без обмеження максимальним розміром, без застосуванням коефіцієнтів до відповідних сум перевищення, встановлених пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2025 №1 "Про визначення порядку виплати пенсій деяким категоріям осіб у 2025 році у період воєнного стану";
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити ОСОБА_1 , починаючи з 01.03.2025 перерахунок та виплату пенсії, призначеної відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" з врахуванням індексації відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.02.2025 № № 209 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткові заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2025 році “ з 01.03.2025 року без обмеження максимальним розміром, без застосуванням коефіцієнтів до відповідних сум перевищення, встановлених пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2025 №1 "Про визначення порядку виплати пенсій деяким категоріям осіб у 2025 році у період воєнного стану".
Рішення суду набрало законної сили: 08.08.2025.
Ухвалою суду від 16.12.2025 заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконання рішення суду від 30.04.2025 у справі № 420/8161/25 - задоволено; зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області подати до Одеського окружного адміністративного суду звіт про виконання судового рішення від 30.04.2025 у справі № 420/8161/25 у місячний строк з моменту отримання відповідної ухвали; витребувано у Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області відомості про керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення суду від 30.04.2025 у справі № 420/8161/25, а саме: його прізвище, ім'я, по-батькові; реєстраційний номер облікової картки платника податків керівника; зареєстроване місце його проживання.
15.01.2026 від відповідача надійшов звіт про виконання рішення суду у даній справі, який обґрунтований наступним:
- 07.10.2025 Пенсійним фондом України введено в роботу доопрацьоване програмне забезпечення, що дає можливість здійснити відповідний перерахунок пенсії позивача на виконання рішення суду. В той же час, у зв'язку із численними помилками після доопрацювання інформаційних систем для ведення обліку видатків на виплату судових рішень за джерелами їх фінансування на підставі Постанови № 821, а тому рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 по справі № 420/8161/25 було виконано в межах покладених зобов'язань 05.11.2025;
- Головним управлінням на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 по справі № 420/8161/25, залишеного без змін постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 08.08.2025, позивачу 05.11.2025 проведено перерахунок пенсії з 01.03.2025. Новий розмір пенсії з 01.12.2025, встановлений після виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі № 420/8161/25, становить 94473,35 грн (33199,49 грн (розмір пенсії до проведення перерахунку) + 61273,86 грн (різниця після проведення перерахунку за рішенням суду, яка виплачується після виділення відповідних коштів в межах бюджетних асигнувань на погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2025 № 821));
- сума доплати на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі № 420/8161/25 за період з 01.03.2025 по 30.11.2025 з урахуванням фактично виплачених сум склала 428917,02 грн та обліковується в автоматизованих базах даних обробки пенсійної документації. Частина нарахованої доплати пенсії в загальній сумі 20745,62 грн (поточна заборгованість) в листопаді та грудні 2025 року зарахована на картковий рахунок ОСОБА_1 за рахунок виділених асигнувань додатковими відомостями;
- 22.11.2025 до Головного управління надійшла ухвала Одеського окружного адміністративного суду від 21.11.2025, якою змінено спосіб і порядок виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 № 420/8161/25 шляхом стягнення з Головного управління на користь ОСОБА_1 суму нарахованої доплати пенсії за період з 01.03.2025 по 30.11.2025 у розмірі 428 917,02 грн.;
- Порядок здійснення з бюджету Пенсійного фонду України видатків на виплату пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці), призначених (перерахованих) на виконання судових рішень, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2025 № 821. Виплата заборгованості здійснюється відповідно до Порядку затвердженого Постановою № 821 у сумі пропорційно виділеної бюджетними асигнуваннями на цю мету. Враховуючи вищевикладене, представник вважає, що підстави тимчасової не виплати заборгованості з пенсійних виплат на виконання рішення суду, у зв'язку з набранням чинності Постанови № 821 та тривалого введення в дію оновленого програмного забезпечення, є поважними та такими, що не залежали від волі та дій відповідача. Враховуючи викладене, Головне управління не може визначити орієнтовні строки повного виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 року по справі № 420/8161/25 в частині виплати всієї суми заборгованості, оскільки виплата напряму залежить від виділених бюджетних асигнувань та враховуючи принцип “пропорційності» виплати коштів - кількості проведених перерахунків на виконання судових рішень.
16.01.2026 від позивача надійшла заява, в якій він просить:
- відмовити в прийнятті звіту представнику Головного управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними рішення, дії чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання рішення суду;
- встановити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Одеській області новий строк для подання звіт про виконання рішення суду 30.04.2025 року по справі № 420/8161/25 -протягом 30 днів з дня отримання даної ухвали;
- визнати протиправним дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо виплати фактично нарахоної пенсії (94473,35 грн. ) в розмірі 33199, 49 грн.;
- за цілеспрямоване порушення при виплаті пенсії ОСОБА_1 на підставі статті 58 Конституції України, за усвідомлене протиправне припинення виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 року по адміністративній справі № 420/8161/25, ували того ж суду від 16.12.2025 та окремої Ухвали того ж суду від 21 листопада 2025 року, на підставі статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України та (або) статті 382 Кримінального кодексу України , - накласти на начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, ОСОБА_2 , як на посадову особу, відповідальну за виконання рішення (ухвали) суду, - штраф, розмір якого визначити саме судом.
В обґрунтування поданої заяви позивач заначив, що відповідач провів перерахунок пенсії позивача та її розмір згідно з перерахунком, який надав представник Головного управління становить 94473,35 грн. При цьому, проведений перерахунок не відображається в фактичній виплаті нарахованої пенсії позивача, оскільки фактична виплата пенсії в грудні 2025 року склала: 33199,49 грн. та доплату по заборгованість по всім рішенням суду ( 8043,40 + 187,35 + 7461,42) 15 692,17 грн. , в січні 2026 року фактична виплата склала 33199, 49 грн.
Розглянувши поданий до суду звіт та заяву позивача, суд зазначає наступне.
Відповідно до частини першої статті 382 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Відповідно до ст. 382-2 КАС України, суд розглядає звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.
Згідно з ч. ч. 1-5 ст. 382-3 КАС України за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.
Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.
У разі постановлення ухвали про відмову у прийнятті звіту суд накладає на керівника суб'єкта владних повноважень штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також додатково може встановити новий строк подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу або за власною ініціативою розглянути питання про зміну способу і порядку виконання судового рішення.
Суд за клопотанням суб'єкта владних повноважень може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, що підтверджують здійснення керівником такого суб'єкта владних повноважень дій, які спрямовані на виконання судового рішення та які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.
Якщо судове рішення стосується здійснення виплат (пенсійних, соціальних тощо), суд може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, які підтверджують відсутність бюджетних асигнувань у суб'єкта владних повноважень та вжиття його керівником всіх необхідних заходів для встановлення таких бюджетних асигнувань, які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.
Відповідно до ч. 11 ст. 382-3 КАС України якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб'єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.
Так, суд встановив, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 у вказаній справ встановлено право позивача на перерахунок та виплату пенсії, починаючи з 01.03.2025 з врахуванням індексації відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 25.02.2025 № № 209 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткові заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2025 році “, без обмеження максимальним розміром та без застосуванням коефіцієнтів до відповідних сум перевищення, встановлених пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 03.01.2025 №1 "Про визначення порядку виплати пенсій деяким категоріям осіб у 2025 році у період воєнного стану".
На виконання рішення суду у вказаній справі відповідач 05.11.2025 провів перерахунок пенсії позивача з 01.03.2025, відповідно до якого: підсумок пенсії (з надбавками): 94473,35 грн., з урахуванням максимального розміру пенсії: 94473,35 грн.
Таким чином, рішення суду в частині здійснення перерахунку пенсії позивача виконане відповідачем, що підтверджується відповідним перерахунком пенсії.
Щодо виплати позивачу нового розміру пенсії, суд зазначає наступне.
Так, відповідач у звіті зазначив, що постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2025 № 821 затверджено Порядок здійснення з бюджету Пенсійного фонду України видатків на виплату пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці), призначених (перерахованих) на виконання судових рішень, а тому виплата заборгованості здійснюється відповідно до Порядку затвердженого Постановою № 821 у сумі пропорційно виділеної бюджетними асигнуваннями на цю мету.
Так, пунктом 4 Порядку визначено, що видатки на виплату нарахованих пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) за рішеннями суду за минулий час (тобто за період, визначений за рішеннями суду, які набрали законної сили та видані або ухвалені після набрання чинності Законом України Про гарантії держави щодо виконання судових рішень, на виконання яких визначено зобов'язання органу Пенсійного фонду України здійснити нарахування/перерахунок/виплату сум пенсії, доплат, надбавок тощо до пенсії, довічного грошового утримання суддям у відставці, за час, що передує даті набрання законної сили такими рішеннями суду) та перерахованих пенсій за такими рішеннями суду здійснюються за окремими напрямами, передбаченими в бюджеті Пенсійного фонду України на таку мету, за джерелами виплати відповідних сум, визначених законодавством.
Відповідно до п.п. 5,6 Порядку, виплати нарахованих на виконання рішень суду сум пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) за минулий час проводяться щомісяця одержувачам, яких включено до переліку станом на 1 число місяця, що передує місяцю, в якому здійснюється виплата. На забезпечення таких виплат щомісяця спрямовується частина бюджетних асигнувань відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України на відповідну мету в межах коштів, передбачених бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік.
Видатки на виплату перерахованих пенсій за рішенням суду здійснюються в межах бюджетних асигнувань відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України на відповідну мету, які передбачені бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік, одержувачам, яких включено до переліку станом на 1 число місяця, що передує місяцю, в якому здійснюється виплата.
Пунктом 7 Порядку регламентовано, що для забезпечення виплат за рішеннями суду, передбачених пунктами 5 і 6 цього Порядку, виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) проводиться в сумі, що визначається пропорційно виділеним на зазначені цілі бюджетним асигнуванням відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України, які передбачені бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік, але не більшій від належної до виплати суми, що обліковується в переліку.
Відповідачем у звіті зазначено, що сума доплати на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду по справі № 420/8161/25 за період з 01.03.2025 по 30.11.2025 з урахуванням фактично виплачених сум склала 428917,02 грн та обліковується в автоматизованих базах даних обробки пенсійної документації. Частина нарахованої доплати пенсії в загальній сумі 20745,62 грн (поточна заборгованість) в листопаді та грудні 2025 року зарахована на картковий рахунок ОСОБА_1 за рахунок виділених асигнувань додатковими відомостями.
Таким чином, суд зазначає, що виплата пенсії позивачу за поточні місяці на виконання рішення суду у вказаній справі здійснюється з урахуванням вимог Постанови КМУ від 14.07.2025 № 821.
При цьому, суд звертає увагу, що питання щодо правомірності застосування відповідачем наголошеної Постанови КМУ від 14.07.2025 № 821 при обрахунку та виплаті пенсії позивачу судом у рішенні від 30.04.2025 не встановлювалось та не досліджувалось, а тому суд не може надати оцінку діям відповідача щодо застосування наголошеної постанови на стадії виконання судового рішення в рамках здійснення судового контролю за його виконанням.
При цьому, якщо позивач вважає, що відповідач неправомірно застосовує Постанову КМУ від 14.07.2025 № 821 при виплаті його пенсії, він не позбавлений права звернутись до суду із окремим позовом.
Крім того, щодо заборгованості за період з 01.03.2025 по 30.11.2025 у розмірі 428 917,02 грн., яка утворилась на виконання рішення суду у даній справі, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 3 ст. 378 КАС України підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.
Невиконання суб'єктом владних повноважень судового рішення, яке набрало законної сили, щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту та пільг протягом двох місяців з дня набрання законної сили судовим рішенням є самостійною підставою для зміни способу і порядку виконання такого судового рішення шляхом стягнення з такого суб'єкта владних повноважень відповідних виплат.
Так, ухвалою суду від 21.11.2025 заяву ОСОБА_1 про встановлення чи зміну способу і порядку виконання рішення суду у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням індексації, без обмеження максимальним розміром та застосування коефіцієнтів до відповідних сум перевищення - задоволено; змінено спосіб і порядок виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 по справі №420/8161/25 шляхом стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012, код ЄДРПОУ 20987385) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 ) суму нарахованої доплати пенсії за період з 01.03.2025 по 30.11.2025 у розмірі 428 917 (чотириста двадцять вісім тисяч дев'ятсот сімнадцять),02 грн.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» від 05 червня 2012 року № 4901-VI (далі Закон № 4901-VI), виконання рішень суду про зобов'язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за якими є державний орган, державне підприємство, юридична особа, здійснюється в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження» з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.
Згідно до ч. 1 ст. 2, ч.ч. 1, 2, 4 ст. 3 Закону № 4901-VI, держава гарантує виконання рішення суду про стягнення коштів та зобов'язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за яким є державний орган.
Виконання рішень суду про стягнення коштів, боржником за якими є державний орган, здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в межах відповідних бюджетних призначень шляхом списання коштів з рахунків такого державного органу, а в разі відсутності у зазначеного державного органу відповідних призначень - за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду.
Стягувач за рішенням суду про стягнення коштів з державного органу звертається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, у строки, встановлені Законом України "Про виконавче провадження", із заявою про виконання рішення суду.
Разом із заявою стягувач подає до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, документи та відомості, необхідні для перерахування коштів, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.
Перерахування коштів стягувачу здійснюється у тримісячний строк з дня надходження до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, необхідних для цього документів та відомостей.
Порядок виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845 (у редакціїпостанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. № 45) (далі Порядок № 845), визначає механізм виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників (далі - рішення про стягнення коштів), прийнятих судами, а також іншими органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення.
Відповідно до п. 2 Порядку № 845, у цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:
безспірне списання - операції з коштами державного та місцевих бюджетів, що здійснюються з метою виконання Казначейством та його територіальними органами (далі - органи Казначейства) рішень про стягнення коштів без згоди (подання) органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, боржників, органів місцевого самоврядування та/або державних органів на підставі виконавчих документів;
боржники - визначені в рішенні про стягнення коштів державні органи, розпорядники бюджетних коштів (бюджетні установи), а також одержувачі бюджетних коштів в частині здійснення передбачених бюджетною програмою заходів, на які їх уповноважено, які мають відкриті рахунки в органах Казначейства, крім рахунків із спеціальним режимом використання;
виконавчі документи - оформлені в установленому порядку виконавчі листи судів та накази господарських судів, видані на виконання рішень про стягнення коштів, а також інші документи, визначені Законом України Про виконавче провадження.
Згідно п. 3 Порядку № 845, рішення про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників виконуються на підставі виконавчих документів виключно органами Казначейства у порядку черговості надходження таких документів до органів Казначейства (про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів - з попереднім інформуванням Мінфіну, про стягнення коштів боржників - у межах відповідних бюджетних призначень, наданих бюджетних асигнувань (залишків коштів на рахунках підприємств, установ, організацій).
Водночас, відповідно до ч.ч. 2, 4 ст. 6 Закону України «Про виконавче провадження» від 02 червня 2016 року № 1404-VIII, рішення про стягнення коштів з державних органів, державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ, рішення про стягнення коштів за час роботи стягувача на посаді помічника-консультанта народного депутата України, у тому числі при звільненні з такої посади, виконуються органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.
Органи та установи, зазначені в частинах першій - третій цієї статті, не є органами примусового виконання.
Таким чином, подальше виконання рішення суду у справі № 420/8161/25 врегульовано приписами Закону № 4901-VI та Порядку № 845, покладено на органи, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, та відбуватиметься шляхом безспірного списання коштів з рахунків відповідача, а отже у спосіб та порядок, що перебувають поза межами контролю відповідача-суб'єкта владних повноважень та від його дій або бездіяльності не залежать.
Водночас, ураховуючи, що органи, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів не є органами примусового виконання рішень, контроль за виконанням рішення суду, яке покладено на органи ДКСУ, у такому випадку не регулюється приписами ст.ст. 287, 382 КАС України .
Таким чином, суд вважає за можливе прийняти звіт про виконання судового рішення без установлення нового строку для подання звіту і припинити раніше установлений судовий контроль, оскільки зміна способу виконання судового рішення з спонукання суб'єкта владних повноважень до виплати боргу на спосіб виконання судового рішення шляхом стягнення боргу за приписами Закону України від 05.06.2012р. №4901-VI "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" зумовлює обтяження обов'язком подальшого примусового виконання судового рішення не відповідача у справі (територіальний орган системи ПФУ), а відповідного суб'єкта владних повноважень системи Державної казначейської служби України.
Керуючись ст. ст. 243, 382,256 КАС України, суд,-
1.Прийняти звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 у справі № 420/8161/25 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок та виплату пенсії з урахуванням індексації, без обмеження максимальним розміром та застосування коефіцієнтів до відповідних сум перевищення.
2.Судовий контроль за виконанням рішення Одеського окружного адміністративного суду від 30.04.2025 у справі № 420/8161/25 припинити.
Ухвала набирає законної сили у порядку ст.256 КАС України.
Ухвала може бути оскаржена в порядку та строки встановлені ст. ст. 293-295 КАС України.
Суддя Оксана БОЙКО