іменем України
Справа № 210/452/26
Провадження № 1-кс/210/351/26
10 березня 2026 року
Слідчий суддя Металургійного районного суду міста Кривого Рогу ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області капітана поліції ОСОБА_2 , погоджене прокурором першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_3 , винесене в рамках кримінального провадження №12025041710000906 від 06.10.2025 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 ч.5, ст.28 ч.3 ст.366 ч.1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, -
09.03.2026 року до суду надійшло клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області капітана поліції ОСОБА_2 , погоджене прокурором першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_3 , винесене в рамках кримінального провадження №12025041710000906 від 06.10.2025 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 ч.5, ст.28 ч.3 ст.366 ч.1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів.
Своє клопотання слідчий обґрунтовує тим, що слідчими ВП №2 КРУП ГУНП в Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12025041710000906 від 06.10.2025 року, за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 ч.5, ст.28 ч.3 ст.366 ч.1 КК України.
Нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням забезпечується групою прокурорів Дніпропетровської обласної прокуратури та окружних прокуратур.
Під час досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_4 , маючи певні корупційні зв'язки з посадовими особами органів місцевого самоврядування, маючи життєвий досвід, організаторські здібності, лідерські якості та авторитет, враховуючи достатній професійний досвід у роботі в органах місцевого самоврядування, а саме: з 2016 року по липень 2024 року на посаді заступника директора ІНФОРМАЦІЯ_1 директором якого є ОСОБА_5 , та розуміючи процедуру організації проведення процедур закупівель за бюджетні кошти, діючи умисно, з корисливих мотивів, не пізніше жовтня 2024 року прийняла рішення про створення стійкого об'єднання - організованої групи, з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів на території міста Дніпра під час виконання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм за бюджетні кошти.
Відповідно до розпорядження міського голови №1-21/2-рк від 21.02.2024 року директором Департаменту з 22.02.2024 року призначено ОСОБА_5 .
Згідно Положення про ІНФОРМАЦІЯ_2 (далі - Департамент), затвердженого рішенням міської рад від 01.12.2016 року №54/16, Департамент є виконавчим органом ІНФОРМАЦІЯ_2 згідно з рішенням міської ради від 16.03.2016р. №7/3 «Про затвердження структури ІНФОРМАЦІЯ_3 та її виконавчих органів, граничної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів» (із змінами та доповненнями).
1.2. Департамент підзвітний та підконтрольний ІНФОРМАЦІЯ_4 , підпорядкований виконавчому комітету міської ради та міському голові, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів згідно з розподілом повноважень.
1.3. Департамент є юридичною особою публічного права, має самостійний баланс, печатку із своїм найменуванням та зображенням Державного Герба Україна, кадрову печатку, штампи, бланки встановленого зразка, загальний та спеціальний реєстраційні рахунки в органах ІНФОРМАЦІЯ_5 .
1.4. Департамент у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами, рішеннями ІНФОРМАЦІЯ_2 та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про ІНФОРМАЦІЯ_2 (далі - Положення).
1.6. Департамент є головним розпорядником коштів міського бюджету та замовником на виконання робіт відповідно до завдань Департаменту.
1.7. Департамент здійснює бухгалтерський, оперативний облік та веде статистичну звітність відповідно до чинного законодавства.
2. Мета і завдання Департаменту.
2.1. Метою діяльності Департаменту с:
- здійснення заходів щодо формування зовнішнього вигляду території міста, надання йому естетично-привабливого вигляду, поліпшення умов проживання мешканців міста шляхом будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, утримання об?єктів благоустрою, соціально-культурного призначення та інфраструктури міста;
- забезпечення комплексного розвитку благоустрою та інфраструктури міста для задоволення потреб населення у комунальних послугах та організації роботи з підвищення ефективності їх надання.
2.2. Основними завданнями Департаменту є:
- реалізація політики щодо комплексного розвитку благоустрою, інфраструктури та будівництва міста;
- участь у розробці проектів та виконанні програм соціально- економічного і культурного розвитку міста, цільових програм у межах повноважень Департаменту;
- створення умов для ефективного функціонування підпорядкованих Департаменту підприємств;
- здійснення функції замовника на будівництво нових об?єктів, будівельні роботи з розширення, реконструкцію, технічне переоснащення, капітальний ремонт об?єктів комунальної власності територіальної громади міста (комунального господарства, соціально-культурного призначення, інфраструк-тури, об?єктів інженерного захисту та підтоплення території міста);
- здійснення функції замовника на будівництво інших об?єктів на території міста за договорами;
- координація на засадах підконтрольності роботи підприємств комунального господарства, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста, на договірних засадах - підприємств комунального господарства інших форм власності;
- організація управління об?єктами благоустрою та інфраструктури комунальної власності територіальної громади міста;
- координація роботи комунальних підприємств, закладів; організацій територіальної громади міста, які входять до сфери управління Департаменту;
- інші завдання в межах повноважень Департаменту відповідно до чинного законодавства.
2.3. Департамент під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з органами виконавчої влади, районними у місті радами та їх виконавчими органами, депутатами, постійними і тимчасовими контрольними комісіями, іншими органами, утвореними міською радою, департаментами та іншими виконавчими органами міської ради, а також з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об?єднаннями громадян, громадянами.
4.1. Департамент відповідно до покладених на нього завдань здійснює:
4.1.1. Загальні функції:
- забезпечення функціонування системи управління якістю (СУЯ) та реалізації політики у сфері якості надання адміністративних послуг;
- підготовка пропозицій щодо реформування, комплексного розвитку об?єктів благоустрою, інфраструктури та будівництва міста з метою задоволення потреб населення в комунальних послугах;
- сприяння проведенню інвестиційної політики в галузі благоустрою та інфраструктури, підготовка пропозицій щодо проектування, будівництва нових та реконструкції діючих об?єктів благоустрою та інфраструктури;
- сприяння впровадженню прогресивних проектних рішень, застосуванню нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів;
- підготовка на розгляд міської ради пропозицій з проведення поточних та перспективних програм, що входять до компетенції Департаменту;
- організація виконання показників соціально-економічного і культурного розвитку міста в напрямках капітального будівництва та реконструкції об?єктів благоустрою, інфраструктури і соціально-культурного призначення;
- організація виконання проектно-вишукувальних робіт, робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту, утримання об?єктів благоустрою, інфраструктури та інженерного захисту території міста відповідно до титульних списків (надання пропозицій стосовно їх змін тощо) та укладених договорів, за рахунок міського бюджету і за рахунок субвенції з державного, обласного бюджету місцевим бюджетам;
- відкриття фінансування по об?єктах будівництва, реконструкції та ремонту об?єктів благоустрою, інфраструктури та інженерного захисту території міста відповідно до титульних списків;
- здійснення процедури закупівель товарів, робіт і послуг відповідно до чинного законодавства;
- підготовка пропозицій щодо черговості фінансування з бюджету першочергових заходів;
- розроблення зведеного кошторису бюджетних асигнувань, контроль ходу його виконання;
- здійснення контролю за виконаними обсягами робіт та послуг, які проводяться на замовлення Департаменту; забезпечення перевірки актів виконаних робіт та послуг, їх відповідність нормативним документам;
- взяття участі у здійсненні контролю за виконанням державних, регіональних, міських програм з питань, віднесених до повноважень Департаменту;
- залучення коштів до цільового фонду Департаменту та використання їх на підставі розпорядження міського голови, відповідно до затвердженого міською радою Положення про цільовий фонд Департаменту;
- здійснення інших функцій, пов?язаних з виконанням покладених на ІНФОРМАЦІЯ_6 , ІНФОРМАЦІЯ_7 та відповідними міністерствами України, у порядку, визначеному чинним законодавством;
- здійснення функцій замовника на виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання об?єктів благоустрою міста;
- надання пропозицій до департаменту економіки, фінансів та міського бюджету ІНФОРМАЦІЯ_2 щодо програм соціально-економічного розвитку відповідної території та подання їх на розгляд міської ради.
4.1.3. Функції у сфері благоустрою міста:
- надання пропозицій до проектів цільових програм, спрямованих на задоволення потреб територіальної громади у сфері благоустрою міста;
- здійснення контролю за додержанням юридичними та фізичним особами правил благоустрою території міста;
- здійснення управління об?єктами благоустрою та контроль за забезпеченням їх належного утримання, ремонту та ефективної експлуатації;
- організація за рахунок бюджетних коштів капітального та поточного ремонту та утримання об?єктів благоустрою міста;
- здійснення контролю за станом та відновленням елементів благоустрою міста;
- аналіз звітів керівників про роботу підвідомчих підприємств, закладів;
- координація та здійснення в установленому порядку контролю за роботою міських комунальних підприємств та підприємств іншої форми власності щодо додержання правил та норм, встановлених чинним законодавством, для забезпечення належного стану території міста;
- організація, координація та контроль ведення робіт з благоустрою території міста: поточного утримання вулиць, доріг, парків, малих архітектурних споруд, міських кладовищ, капітального та поточного ремонту доріг і парків, зовнішнього освітлення, санітарної очистки території міста, зелених насаджень (надання ордерів на видалення), поховань невідомих, безрідних громадян, перевезень померлих громадян до ОКЗ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », оцінювання стану справ на цій ділянці роботи, здійснення аналітичних та контрольних операцій;
- забезпечення розробки річних титульних переліків на утримання та поточний ремонт об?єктів зовнішнього благоустрою;
- організація щоденних та щомісячних обліків фактичних обсягів виконаних робіт на об?єктах поточного ремонту об?єктів зовнішнього благоустрою та їх утримання;
- здійснення перевірки фактичних обсягів виконаних робіт з благоустрою міста згідно з актами приймання виконаних підрядних робіт і послуг.
5.2. Департамент зобов'язаний:
- забезпечувати конфіденційність інформації;
- забезпечувати дотримання вимог документації щодо виконання основних завдань ІНФОРМАЦІЯ_9 ;
- забезпечувати виконання вимог щодо обов'язкового дотримання правил
техніки безпеки та охорони праці;
- забезпечувати дотримання конституційних прав та свобод людини і громадянина, закріплених у Конституції, законодавстві України та Статуті територіальної громади міста Дніпра;
- не допускати у своїй діяльності порушення вимог антикорупційного законодавства.
6. Керівництво Департаменту
6.1. Департамент очолює заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор Департаменту, який призначається звільняється з посади міською радою у порядку, встановленому чинним законодавством.
Директор Департаменту:
- здійснює керівництво діяльністю Департаменту і є розпорядником коштів, які отримує Департамент;
- несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на нього завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни у порядку, встановленому чинним законодавством;
- має право першого підпису на фінансових документах у встановленому порядку;
- визначає право підпису документів від імені Департаменту;
- призначає, здійснює переведення та звільняє працівників Департаменту;
- у разі необхідності візує проекти розпорядчих документів міської ради, виконавчого комітету міської ради, міського голови за відповідним напрямком роботи;
- підписує (візує) матеріали з питань, що входять до компетенції Департаменту;
- представляє Департамент у взаємовідносинах з фізичними та юридичними особами;
- забезпечує контроль за ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів у межах кошторисних призначень та повноважень;
- здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до чинного
законодавства.
Отже, ОСОБА_5 , обіймаючи в Департаменті посаду директора, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, відповідно до ч.3 ст.18 КК України та примітки 1 ст.364 КК України, є службовою особою.
Департамент зареєстровано за адресою: АДРЕСА_1 .
Крім того, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ - НОМЕР_1 ) зареєстровано 17.02.2020р. на підставі заяви ОСОБА_6 про державну реєстрацію створення юридичної особи, уставним документом є Статут, керівником юридичної особи зазначено ОСОБА_6 , відомості про орган управління юридичної особи: вищий орган - Загальні збори учасників, виконавчий -директор. Так, Рішенням засновника про створення юридичної особи від 17.02.2020р. затверджено Статут ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », директором товариства призначено ОСОБА_6 (паспорт серії НОМЕР_2 , виданий Індустріальним РВ ДМУУМВС України в Дніпропетровській області 30.10.2006р.), який є єдиним учасником товариства, якому належить 100% Статутного капіталу, місцезнаходження юридичної особи: АДРЕСА_2 .
Отже, ОСОБА_6 , обіймаючи в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » посаду директора, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, відповідно до ч.3 ст.18 КК України та примітки 1 ст.364 КК України, є службовою особою.
ОСОБА_7 , ознайомлений із процедурою закупівель за бюджетні кошти та порядком укладання та виконанням договорів, будучи колишнім директором КП « ІНФОРМАЦІЯ_11 » Дніпровської міської ради, та на даний час працюючи на посаді інженера 2-ої категорії в КП « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ДМР.
ОСОБА_8 , працює на посаді бухгалтера ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ).
Так, Пунктом 6 ч.1 ст.7 Бюджетного кодексу України закріплено принцип ефективності та результативності, який передбачає, що при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання публічних послуг при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.
Відповідно до ст.7 Бюджетного Кодексу України, бюджетна система України ґрунтується зокрема на принципах ефективності та результативності - при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання публічних послуг при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.
Згідно ст.26 Бюджетного кодексу України, контроль за дотриманням бюджетного законодавства спрямований на забезпечення ефективного і результативного управління бюджетними коштами та здійснюється на всіх стадіях бюджетного процесу його учасниками відповідно до цього Кодексу та іншого законодавства, а також забезпечує:
1) оцінку управління бюджетними коштами (включаючи проведення державного фінансового аудиту);
2) правильність ведення бухгалтерського обліку та достовірність фінансової і бюджетної звітності;
3) досягнення економії бюджетних коштів, їх цільового використання, ефективності і результативності в діяльності розпорядників бюджетних коштів шляхом прийняття обґрунтованих управлінських рішень;
4) проведення аналізу та оцінки стану фінансової і господарської діяльності розпорядників бюджетних коштів;
5) запобігання порушенням бюджетного законодавства та забезпечення інтересів держави у процесі управління об'єктами державної власності;
6) обґрунтованість планування надходжень і витрат бюджету.
Відповідно до ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників та повинні добросовісно користуватися своїми правами, визначеними цим Законом.
Відповідно до ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі в разі, якщо: тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника.
Згідно п.4.8 Настанови щодо організації проведення експертизи (ДСТУ 8907:2019) обов'язковій експертизі підлягає проектна документація на нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт та технічне переоснащення об'єктів будівництва, яку затверджують (схвалюють) на стадіях проектування: техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), техніко-економічний розрахунок (ТЕР), ескізний проект (ЕП), проект (П), робочий проект (РП) та розроблюють для об'єктів, що - за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, - щодо додержання нормативів з питань міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, їхньої експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, зокрема вимог з питань створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної та техногенної, ядерної та радіаційної безпеки;
- за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1) та які споруджують на територіях зі складними інженерно-геологічними та техногенними умовами,
- у частині їхньої міцності, надійності та довговічності;
- споруджують із залученням державних коштів, якщо їхня кошторисна вартість перевищує 300 тис. гривень;
- щодо кошторисної частини проектної документації;
- підлягають оцінці впливу на довкілля згідно
Відповідно до п.4.9 Настанови з визначення вартості будівництва від 2021 року п 3.14 поточні ціни на устаткування в інвесторській кошторисній документації приймаються за даними замовника або, за його дорученням, з інших джерел.
Відповідно до п.4.9 Настанови з визначення вартості будівництва від 2021 року кошторисна вартість будівельних матеріалів, виробів та комплектів у прямих витратах визначається на підставі нормативної потреби в них, розрахованої виходячи з обсягів робіт, передбачених проектною документацією, та відповідних поточних цін.
Поточні ціни на матеріальні ресурси приймаються на підставі проведеного замовником аналізу цін (при рівних якісних характеристиках) за обґрунтованою ціною матеріальних ресурсів, яка склалася на момент розроблення проектної документації та має бути не вищою за середню ціну у регіоні.
Таким чином, ОСОБА_4 , переслідуючи корисливий мотив, розуміючи, що вказана діяльність є протиправною, має високий ступінь суспільної небезпеки, вимагає чітких та узгоджених дій значної кількості людей, маючи намір здійснювати такі діяння протягом тривалого періоду часу, для досягнення злочинного задуму розробила план.
Роль організатора організованої групи ОСОБА_4 відвела собі, згідно чого їй, як організатору, повинні були підпорядковуватися всі інші учасники організованої групи, які повинні були безумовно, чітко і своєчасно виконувати всі її накази, вказівки, настанови та вимоги. При цьому, саме ОСОБА_4 , використовуючи свій авторитет, та враховуючи можливості інших учасників організованої групи, визначила напрямок злочинної діяльності, порядок її виконання, розробила проекти планів вчинення окремих злочинів та доводила їх до виконавців, координувала їх злочинну діяльність згідно з ролями співучасників організованої групи, приймала рішення про включення до складу організованої групи нових членів, здійснювала контроль за їх діяльністю, розподіляла отримані злочинним шляхом кошти та отримувала основний дохід від вчинення злочинної діяльності.
Так, з жовтня 2024 року, ОСОБА_4 , залучила до організованої групи співорганізатора ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , інженер 2 категорії КП « ІНФОРМАЦІЯ_14 » ДМР, а також наступних співучасників: ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , який є директором ІНФОРМАЦІЯ_1 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , яка є бухгалтером в підконтрольному товаристві ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ); ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , який є директором підконтрольного підприємства ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), ознайомила їх зі своїми злочинними намірами, довівши до їх відома деталі заздалегідь розробленого плану вчинення злочинів.
У свою чергу ОСОБА_9 бажаючи отримувати власну матеріальну вигоду, керуючись корисливим мотивом, прийняв пропозицію від організатора ОСОБА_4 та надав свою добровільну згоду на участь в організованій групі, в якості співорганізатора.
У свою чергу ОСОБА_5 , ОСОБА_6 бажаючи отримувати власну матеріальну вигоду, керуючись корисливим мотивом, прийняли пропозицію від організатора ОСОБА_4 та надали свою добровільну згоду на участь в організованій групі, в якості виконавців.
У свою чергу ОСОБА_8 бажаючи отримувати власну матеріальну вигоду, керуючись корисливим мотивом, прийняла пропозицію від організатора ОСОБА_4 та надала свою добровільну згоду на участь в організованій групі, в якості пособника.
Як організатор, ОСОБА_4 поклала на себе виконання наступних функцій:
-взаємодія із ІНФОРМАЦІЯ_1 для забезпечення виграшу підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинній схемі, у тендерах на замовлення ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
-підбір в якості співучасників організованої групи довірених осіб, які повністю визнаватимуть її владу та авторитет, дотримуватимуться в суворому порядку встановлених ним правил поведінки, погодяться залучати інших осіб для заняття протиправною діяльністю у складі організованої групи;
-контроль за забезпеченням державної реєстрації підконтрольних підприємств задіяних в злочинній схемі з метою укладання у подальшому з ІНФОРМАЦІЯ_1 договорів на виконання послуг із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-організація діяльності підконтрольних, організованій злочинній групі, підприємств, в розрізі проведення процедур закупівель за бюджетні кошти;
-забезпечення виграшу підконтрольними підприємствами тендерів на замовлення ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
-розподіл ролей серед співучасників, для вчинення кримінальних правопорушень, направлених на заволодіння бюджетними коштами;
-забезпечення взаємозв'язку між співучасниками та координація їх діяльності шляхом визначення конкретних завдань для окремих співучасників;
-забезпечення організації отримання бюджетних коштів підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинній схемі, за результатами виконання договорів, укладених з ІНФОРМАЦІЯ_1 для їх подальшого розподілу між учасниками організованої групи;
-забезпечення стабільності та безпеки функціонування організованої групи шляхом протидії внутрішнім та зовнішнім дезорганізуючим факторам;
-контроль за розподілом грошових коштів між членами організованої групи відповідно до виконуваної кожним ролі;
-контроль та забезпечення прикриття злочинної діяльності організованої групи шляхом взаємодії з особами, які мають вплив на різні правоохоронні структури.
На ОСОБА_9 , як на співорганізатора, у складі організованої групи, який є обвинуваченим у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, обізнаного про злочинні дії всіх учасників групи, організатором ОСОБА_4 , покладено виконання наступних функцій:
-взаємодія із ІНФОРМАЦІЯ_1 для забезпечення виграшу підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинні схемі, у тендерах на замовлення ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
-підбір в якості співучасників організованої групи довірених осіб, які повністю визнаватимуть владу та авторитет ОСОБА_4 та його, дотримуватимуться в суворому порядку встановлених ними правил поведінки, погодяться залучати інших осіб для заняття протиправною діяльністю у складі організованої групи;
-контроль за забезпеченням державної реєстрації підконтрольних підприємств задіяних в злочинній схемі з метою укладання у подальшому з ІНФОРМАЦІЯ_1 договорів на виконання послуг із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-керівництво підконтрольними підприємствами, задіяних в злочинній схемі;
-забезпечення подання підконтрольними підприємствами документів щодо участі та виграшу у тендерах на замовлення ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
-забезпечення підписання з боку підконтрольних підприємств договорів з ІНФОРМАЦІЯ_1 про надання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра та доданих до нього додатків 1,2,3: договірної ціни, локального кошторису, довідки про ціни на будівельні матеріали, а також підписання актів виконаних робіт із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-організація та забезпечення виконання робіт підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинній схемі, на виконання умов договорів укладених з ІНФОРМАЦІЯ_1 з метою підписання у подальшому актів виконаних робіт із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-організація отримання бюджетних коштів підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинній схемі, за результатами виконання договорів, укладених з ІНФОРМАЦІЯ_1 для їх подальшого розподілу між учасниками організованої групи;
-розподіл ролей серед співучасників, для вчинення кримінальних правопорушень, направлених на заволодіння бюджетними коштами;
-забезпечення взаємозв'язку між співучасниками та координація їх діяльності шляхом визначення конкретних завдань для окремих співучасників;
-забезпечення стабільності та безпеки функціонування організованої групи шляхом протидії внутрішнім та зовнішнім дезорганізуючим факторам;
-фактичний розподіл грошових коштів між членами організованої групи за погодженням з ОСОБА_4 відповідно до виконуваної кожним ролі.
-забезпечення прикриття злочинної діяльності організованої групи шляхом взаємодії з особами, які мають вплив на різні правоохоронні структури, за погодженням з ОСОБА_4 .
На ОСОБА_5 , як на виконавця у складі організованої групи, який є обвинуваченим у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, обізнаного про злочинні дії всіх учасників групи, організатором ОСОБА_4 , покладено виконання наступних функцій:
-організація проведення процедур закупівель за бюджетні кошти ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра до яких заздалегідь вносяться данні із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-забезпечення участі та виграшу підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинні схемі, у тендерах щодо виконання послуг на замовлення ІНФОРМАЦІЯ_1 ;
-складання та підписання договорів, як керівником Департаменту, з підконтрольними підприємствами, задіяними у злочинній схемі, про надання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра та доданих до нього додатків: договірної ціни, локального кошторису, довідки про ціни на будівельні матеріали, а також підписання актів виконаних робіт до яких внесені данні із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали;
-організація проведення своєчасної оплати по виконаним договорам, які укладені із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали.
На ОСОБА_10 , як на виконавця у складі організованої групи, який є обвинуваченим у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, обізнаного про злочинні дії всіх учасників групи, організатором ОСОБА_4 покладено виконання наступних функцій:
-підписання документації для участі у відповідних процедурах закупівель, які проводяться ІНФОРМАЦІЯ_1 за завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали як директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 »;
-підписання як директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » договорів з ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо надання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра, а також підписання актів виконаних робіт форми КБ-2в із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали.
На ОСОБА_8 , як на пособника у складі організованої групи, яка є обвинуваченою у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, обізнаною про злочинні дії всіх учасників групи, організатором ОСОБА_4 , покладено виконання наступних функцій:
-підготовка документації від імені ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » для участі у процедурах закупівель, які проводяться ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також підготовка договорів, а також усієї супутньої документації щодо укладання та виконання умов договорів, укладених між ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », до яких вносяться завідомо завищені ціни на будівельні матеріали;
-зберігання та приховування оригіналів документів щодо виконання робіт про надання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра, укладених між ІНФОРМАЦІЯ_1 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали.
Усі вчинені організованою групою, у складі організатора ОСОБА_4 , співорганізатора ОСОБА_9 , виконавців: ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , пособника: ОСОБА_8 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, у 2024 році кримінальні правопорушення, пов'язані із заволодінням бюджетними коштами міста під час виконання умов договорів з виконання послуг з благоустрою населених пунктів - утримання автошляхів міста, у тому числі мостів та шляхопроводів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поточний ремонт об'єктів зливної каналізації і дощоприймальних колодязів та послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм на території міста Дніпра, повністю охоплювались умислом організатора організованої групи ОСОБА_4 та співорганізатора ОСОБА_9 , який був доведений останніми до усім учасникам організованої групи.
Таким чином, у невстановлений органами досудового розслідування час, але не пізніше жовтня 2024 року, більш точного часу встановити не виявилось можливим, в невстановленому слідством місці, у ОСОБА_4 виник злочинний умисел, направлений на заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих та особливо великих розмірах, організованою групою під час дії воєнного стану.
Так, ОСОБА_4 , усвідомлюючи та розуміючи суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з метою особистого збагачення (отримання неправомірної вигоди, неоподаткованого, неврахованого прибутку) розробила детальний (поступовий) злочинний план, неухильно дотримуючись умов якого, була упевнена у неможливості викриття її злочинної діяльності, уникнення притягнення до кримінальної відповідальності.
Розробленим ОСОБА_4 злочинним планом передбачено й спосіб досягнення її злочинної мети, а саме: укладання договорів з додатками до них (локальний кошторис, підсумкова відомість ресурсів) та актів виконаних робіт форми КБ-2в, із завідомо завищеними цінами на будівельні матеріали, які будуть використовуватися при виконанні укладених договорів.
У подальшому, у невстановлений органами досудового розслідування час, але не пізніше жовтня 2024 року, знаходячись у приміщенні, розташованому за адресою: АДРЕСА_3 , ОСОБА_4 деталі вищевказаного розробленого нею злочинного плану довела до відома ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115.
У свою чергу ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, керуючись виключно корисливим мотивами, у невстановлений органами досудового розслідування час, але не пізніше жовтня 2024 року, знаходячись у приміщенн розташованому за адресою: АДРЕСА_3 , прийняли пропозицію ОСОБА_4 та надали свою добровільну згоду на участь у злочинній діяльності.
Вказане приміщення у подальшому використовувалось вищевказаними членами організованої злочинноїї групи для розподілу ролей серед співучасників, для вчинення кримінальних правопорушень, направлених на заволодіння бюджетними коштами, а ткаож забезпечення взаємозв'язку між співучасниками та координація їх діяльності шляхом визначення конкретних завдань для окремих співучасників арганізатором.
Одночасно з цим, ОСОБА_4 , ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, усвідомлювали, що Указом Президента «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022р. №64/2022, затвердженим Законом України від 24.02.2022р. №2102-ІХ, з 05:30год. 24.02.2022р. строком на 30 діб на території України введено воєнний стан, який в подальшому був неодноразово продовжений, і діє по теперішній час.
Таким чином, на виконання розробленого ОСОБА_4 злочинного плану, який був заздалегідь доведений до усіх членів організованої групи, а саме: ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, в продовж жовтня 2024 року - грудня 2024 року, вчинили ряд тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень.
1.Заволодіння бюджетними коштами на загальну суму 413 463,95грн.
Так, на виконання розробленого ОСОБА_4 , злочинного плану, який був заздалегідь доведений до усіх учасників членів організованої групи, а саме: ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, 14.10.2024 між ІНФОРМАЦІЯ_1 (Замовник), в особі директора ОСОБА_5 , та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », в особі директора ОСОБА_6 , (Виконавець), укладено договір №14/10-3 від 14.10.2024р.
Відповідно до умов договору №14/10-3 від 14.10.2024р., предметом договору є: «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» (пункт 1.2.). Договір укладено на підставі проведення відкритих торгів за постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування від 12.10.2022р. №1178 (пункт 3.3.). Виконавець повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам та санітарним нормам (пункт 2.1.). Розрахунок за надані послуги здійснюється на підставі рахунків та підписаних сторонами актів надання послуг (виконаних робіт) (пункт 4.2.). Замовник зобов'язаний здійснювати прийом та оцінку наданих послуг уповноваженими особами Замовника і щомісяця оформляти підписанням актів надання послуг, який є підставою для виплати коштів на користь Виконавця (пункт 6.1.2.) Даний договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до 31.12.2024р. (пункт 10.1). Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», на підстав тендерної пропозиції, Виконавець залучає до надання послуг співвиконавця в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_19 » (пункт НОМЕР_4 .) Відповідно додаткової угоди №1 від 12.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р., ціна договору становить 5 095 567,91грн. в т.ч. ПДВ (пункт 2).
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 25.11.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 25.11.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
В результаті чого, 27.11.2024р. з розрахункового рахунку № НОМЕР_5 , відкритого в ІНФОРМАЦІЯ_20 , МФО НОМЕР_6 , що належить « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на розрахунковий рахунок
№ НОМЕР_7 , відкритий в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що належить ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », перераховано грошові кошти за призначенням платежу на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №14/10-3 від 14.10.2024р. на виконання Акту №11-1 від 25.11.2024р. у розмірі 1 150 084,14грн.
У подальшому, з метою приховування, оригінали вищенаведеного акту форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. передали ОСОБА_8 , яка відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, його зберігала за адресою: АДРЕСА_4 з метою його приховування.
Встановлено, що вартість невідповідностей, визначена за рахунок завищення цін на будівельні матеріали на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №14/10-3 від 14.10.2024р., укладеним між службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 (ЄДРПОУ НОМЕР_8 ) відповідно до Акту №11-1 від 25.11.2024р., складає 350 891,82грн.
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
В результаті чого, 24.12.2024р. з розрахункового рахунку № НОМЕР_5 , відкритого в ІНФОРМАЦІЯ_20 , МФО НОМЕР_6 , що належить « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на розрахунковий рахунок № НОМЕР_7 , відкритий в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що належить ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », перераховано грошові кошти за призначенням платежу на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №14/10-3 від 14.10.2024р. на виконання Акту №12-1 від 23.12.2024р. у розмірі 248 006,81грн.
Встановлено, що вартість невідповідностей, визначена за рахунок завищення цін на будівельні матеріали на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №14/10-3 від 14.10.2024р., укладеним між службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 (ЄДРПОУ НОМЕР_8 ) відповідно до Акту №12-1від 23.12.2024р. складає 62 527,13грн.
У подальшому, з метою приховування, оригінал вищенаведеного акту форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. передали ОСОБА_8 , яка відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, його зберігала за адресою: АДРЕСА_4 з метою його приховування.
Внаслідок умисних, незаконних дій ОСОБА_4 , ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 територіальній громаді м. Дніпра в особі ІНФОРМАЦІЯ_2 , спричинено майнову шкоду на загальну суму 413 463,95грн., що складає 273 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент вчинення кримінального правопорушення та є великим розміром.
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану, у великих розмірах, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27 ч.5 ст.191 КК України.
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 25.11.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 25.11.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №11-1 від 25.11.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. до договору №14/10-3 від 14.10.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №12-1 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
2.Заволодіння бюджетними коштами на загальну суму 399 666,02грн.
Крім того, на виконання розробленого ОСОБА_4 , злочинного плану, який був заздалегідь доведений до усіх учасників членів організованої групи, а саме: ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, 04.11.2024р. між ІНФОРМАЦІЯ_1 (Замовник) в особі директора ОСОБА_5 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » в особі директора ОСОБА_6 , (Виконавець), укладено договір №04/11-1 від 04.11.2024р.
Відповідно до умов договору №04/11-1 від 04.11.2024р., предметом договору є: «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)» (пункт 1.2.). Договір укладено на підставі проведення відкритих торгів за постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування від 12.10.2022р. №1178 (пункт 3.3.). Виконавець повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам та санітарним нормам (пункт 2.1.). Розрахунок за надані послуги здійснюється на підставі рахунків та підписаних сторонами актів надання послуг (виконаних робіт) (пункт 4.2.). Замовник зобов'язаний здійснювати прийом та оцінку наданих послуг уповноваженими особами Замовника і щомісяця оформляти підписанням актів надання послуг, який є підставою для виплати коштів на користь Виконавця (пункт 6.1.2.) Даний договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до 31.12.2024р. (пункт 10.1). Відповідно додаткової угоди №3 від 24.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р., ціна договору становить 1 719 722,05грн. в т.ч. ПДВ (пункт 2).
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)».
В результаті чого, 24.12.2024р. з розрахункового рахунку № НОМЕР_5 , відкритого в ІНФОРМАЦІЯ_20 , МФО НОМЕР_6 , що належить « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на розрахунковий рахунок № НОМЕР_7 , відкритий в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що належить ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », перераховано грошові кошти за призначенням платежу на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)» за договором №04/11-1 від 04.11.2024р. на виконання Акту №1від 23.12.2024р. у розмірі 1 715 294,06грн.
Встановлено, що вартість невідповідностей, визначена за рахунок завищення цін на будівельні матеріали на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)» за договором №04/11-1 від 04.11.2024р., укладеним між службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 (ЄДРПОУ НОМЕР_8 ) відповідно до Акту №1 від 23.12.2024р., складає 399 666,02грн.
У подальшому, з метою приховування, оригінал вищенаведеного акту форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. передали ОСОБА_8 , яка відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, його зберігала за адресою: АДРЕСА_4 , з метою його приховування.
Внаслідок умисних, незаконних дій ОСОБА_4 , ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 територіальній громаді м. Дніпра в особі ІНФОРМАЦІЯ_2 , спричинено майнову шкоду на загальну суму 399 666,02грн., що складає 264 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент вчинення кримінального правопорушення та є великим розміром.
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану, у великих розмірах, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, вчинене повторно кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27 ч.5 ст.191 КК України.
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. до договору №04/11-1 від 04.11.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №1 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з поточного ремонту малих архітектурних форм (Послуги з поточного ремонту та облаштування місць для збору твердих побутових відходів за адресами: АДРЕСА_5 , сквер Героїв, бульвар Батальйону Дніпро, вул. Велика Діївська, бульвар Слави, вул. Січеславська Набережна)».
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
3.Заволодіння бюджетними коштами на загальну суму 1 234 146,19грн.
Крім того, на виконання розробленого ОСОБА_4 , злочинного плану, який був заздалегідь доведений до усіх учасників членів організованої групи, а саме: ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 , які є обвинуваченими у виділеному кримінальному проваджені №42023040000000115, 25.11.2024р. між ІНФОРМАЦІЯ_1 (Замовник) в особі директора ОСОБА_5 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » в особі директора ОСОБА_6 , (Виконавець), укладено договір №25/11-1 від 25.11.2024р.
Відповідно до умов договору №25/11-1 від 25.11.2024р., предметом договору є: «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» (пункт 1.2.). Договір укладено на підставі проведення відкритих торгів за постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
від 12.10.2022р. №1178 (пункт 3.3.). Виконавець повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам та санітарним нормам (пункт 2.1.). Розрахунок за надані послуги здійснюється на підставі рахунків та підписаних сторонами актів надання послуг (виконаних робіт) (пункт 4.2.). Замовник зобов'язаний здійснювати прийом та оцінку наданих послуг уповноваженими особами Замовника і щомісяця оформляти підписанням актів надання послуг, який є підставою для виплати коштів на користь Виконавця (пункт 6.1.2.) Даний договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до 31.12.2024р. (пункт 10.1). Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі», на підстав тендерної пропозиції, Виконавець залучає до надання послуг співвиконавця в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (пункт 6.4.4.). Відповідно додаткової угоди №2 від 24.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р., ціна договору становить 5 063 471,20грн. в т.ч. ПДВ (пункт 2).
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
В результаті чого, 24.12.2024р. з розрахункового рахунку № НОМЕР_5 , відкритого в ІНФОРМАЦІЯ_20 , МФО НОМЕР_6 , що належить « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на розрахунковий рахунок № НОМЕР_7 , відкритий в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », ЄДРПОУ НОМЕР_1 , що належить ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », перераховано грошові кошти за призначенням платежу на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №25/11-1 від 25.11.2024р. на виконання Акту №12-2 від 23.12.2024р. у розмірі 5 063 471,2грн.
У подальшому, оригінал вищенаведеного акту форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. передали ОСОБА_8 , яка відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, його зберігала за адресою: АДРЕСА_4 з метою його приховування.
Встановлено, що вартість невідповідностей, визначена за рахунок завищення цін на будівельні матеріали на виконання «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів» за договором №25/11-1 від 25.11.2024р., укладеним між службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) та посадовими особами ІНФОРМАЦІЯ_2 (ЄДРПОУ НОМЕР_8 ), відповідно до акту №12-2 від 23.12.2024р., складає 1 234 146,19грн.
Внаслідок умисних, незаконних дій ОСОБА_4 , ОСОБА_9 , ОСОБА_5 , ОСОБА_8 , ОСОБА_6 територіальній громаді м. Дніпра в особі ІНФОРМАЦІЯ_2 , спричинено майнову шкоду на загальну суму 1 234 146,19грн., що складає 815 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на момент вчинення кримінального правопорушення та є особливо великим розміром.
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, вчинене повторно, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.27 ч.5 ст.191 КК України.
Відповідно до заздалегідь розподілених функцій та ролей, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 , на виконання заздалегідь розробленого злочинного плану ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, вніс до акту форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р. «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів», завідомо неправдиві відомості, зазначивши завищені ціни на будівельні матеріали при виконанні вищевказаного договору та з метою досягнення цілей злочинного плану розробленого ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , на заволодіння бюджетними коштами, подав акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р. на підпис директору ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5
ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора ІНФОРМАЦІЯ_1 , виконуючи заздалегідь розроблений злочинний план ОСОБА_4 та ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви та з метою особистого збагачення, діючи умисно, протиправно, користуючись своїм службовим становищем в особистих інтересах, бажаючи настання негативних наслідків, які полягали у заволодінні бюджетними коштами, 23.12.2024р. більш точного часу досудовим розслідуванням не встановлено, перебуваючи у невстановленому місці, реалізуючи повноваження замовника робіт, підписав акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. до договору №25/11-1 від 25.11.2024р., достовірно знаючи, що до акту форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р. внесено неправдиві відомості, а саме завищено вартість будівельних матеріалів.
Таким чином, директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 » ОСОБА_6 та директор ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_5 склали та видали, завідомо неправдивий офіційний документ, а саме: акт форми КБ-2в №12-2 від 23.12.2024р., до якого внесено завідомо неправдиві відомості, а саме: завищено ціни на будівельні матеріали, при виконанні договору «Послуги з благоустрою населених пунктів - поточний ремонт об'єктів зливової каналізації і дощоприймальних колодязів».
Умисні дії ОСОБА_4 , які виразилися у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, вчинене організованою групою, вчинене в ролі організатора, кваліфікуються органом досудового розслідування за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
За сукупністю вчиненого, умисні дії ОСОБА_4 кваліфікуються органом досудового розслідування за ч.3 ст.27 ч.5 ст.191, ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
25.02.2026р. у порядку ст.ст.276-279 КПК України ОСОБА_4 оголошено повідомлення про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбаченого ч.3 ст.27 ч.5 ст.191, ч.3 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України.
Під час здійснення досудового розслідування встановлено, що у матеріалах кримінального провадження № 42023040000000115 від 01.02.2023р., за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.28, ч.1 ст.366 КК України, з якого виділені матеріали кримінального провадження №12025041710000906, перебувають матеріали, які підтверджують причетність ОСОБА_4 до вчинення кримінальних правопорушень передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, у зв'язку з чим у слідства виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до наступних речей і документів з можливістю вилучення їх копій:
- копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів ІНФОРМАЦІЯ_22 від 05.08.2025р.;
- Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_23 від 06.08.2025р.;
- Копія протоколу тимчасового доступу до речей та документів від 02.10.2025р.;
- Копія відповіді ІНФОРМАЦІЯ_24 ;
-Копія справи №100_224_104168_02 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 ;
-Копія справи №100_224_084979_28 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »;
-Копія справи №100_224_096752_62 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 »;
-Копія справи №100_224_093787_ 00 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »;
-Копія справи №100_224_094282_17 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 »;
-Копія справи №100_224_0992122_95 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_29 ;
-Копія справи №100_224_097609_90 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 »;
-Копія справи №100_224_096294_80 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_30 ;
-Копія справи №100_224_098767_51 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_31 »;
-Копія справи №100_224_100982_96 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 »;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » від 25.11.2025р.;
-Копія супровідного листа;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу
від 27.11.2025р.;
-Копія протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » від 25.12.2025р.;
-Копія інформації АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » на СD-R диску;
-Копія додаток до протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 »;
-Копія протоколу огляду речей та документів від 30.12.2025р. разом з додатками на 85 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000192592.UAH), на 13 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000179586.UAH) на 15 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26003200414.UAH), на 30 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26004179618.UAH), на 28 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26005179640.UAH), на 156 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » файл 26008179595, на 2 аркушах;
-Додаток до протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 152 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » файл 26000206745, на 2 аркушах;
-Додаток до протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 144 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 6 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу від 03.09.2025р., на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 3 аркушах від 02.10.2025р.;
-Копія додатку до протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 184 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 7 аркушах від 25.11.2025р.;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу від 27.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р. у володіння ІНФОРМАЦІЯ_35 », на 4 аркушах;
-Копія листа повідомлення, на 1 аркуші;
-Копія документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 148 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 24.10.2025р., на 34 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 24.10.2025р., на 10 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., на 25 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 30.12.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_36 » 25.12.2025р., на 175 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_37 , на 6 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу суду, на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 25.11.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_37 15.12.2025р., на 7 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 5 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_38 на 2 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 25.11.2025р., на 4 аркушах;
-Копія повідомлення про надання інформації, на 1 аркушах;
-Копії документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 30 аркушах;
-Копія протокол огляду речей і документів від 30.12.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 » 18.12.2025р., на 15 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 », на 7 аркушах;
-Копія ухвали Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу
від 14.03.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів, разом з:
-Описом у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » від 17.06.2025р., на 3 аркушах;
-CD-диск, DVD - диск з інформацію що надана АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » від 17.06.2025р.;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 » разом з додатками на 213 аркушах;
-Копія додатку до протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 », на 270 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 », на 6 аркушах;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали суду Металургійного районного суду м. Кривого Рогу
від 16.10.2025р., на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів
від 14.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія інформації ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 », на СD-R диску;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 » 14.11.2025р., на 2 аркушах;
-Копія додатку до протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 » 14.11.2025р., на 218 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 11 аркушах від 26.09.2025р.;
-Копія ухвала на тимчасовий доступ до речей, що перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 4 аркушах від 27.09.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів, які були вилучені у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » разом з описом, на 3 аркушах 25.12.2025р.;
-CD-диск з інформацією вилученої у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 »
-Копія інформаційної довідки, на 3 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000189925.UAH), на 240 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 4 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів
від 25.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія опису речей і документів, на 2 аркушах;
-Копія документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 », на 82 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 » 25.09.2025р., на 39 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_43 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривиго Рогу, на 4 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_43 » 26.09.2025р., на 6 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_44 », на 6 аркушах від 26.08.2025р.;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 4 аркушах від 28.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_44 » 26.09.2025р., на 5 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 », на 6 аркушах від 24.09.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 8 аркушах;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 28.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 24.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » 24.09.2025р., на 19 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_46 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 24.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія повідомлення АТ « ІНФОРМАЦІЯ_46 », на 2 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » 24.09.2025р., на 32 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_37 , на 7 аркушах від 05.08.2025р.;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 27.08.2025р
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 5 аркушах;
-Повідомлення щодо виконання ухвали, на 8 аркушах;
-Протокол огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_47 » 14.11.2025р., на 116 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 , на 5 аркушах від 02.10.2025р.;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 2 аркушах, від 11.10.2025р.;
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 03.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія справа № 1_224_093635_27 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », на 78 аркушах;
-Протокол огляду речей і документів від 05.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_22 , на 3 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_48 , на 7 аркушах від 05.08.2025р.;
-Супровідний лист, на 1 аркуші;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 06.08.2025р.;
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 13.11.2025, на 3 аркушах;
-Повідомлення про надання інформації, на 2 аркушах;
-Платіжна інструкція № 1725, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1926, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1927, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1928, на 1 аркуші;
-Протокол огляду речей і документів від 14.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_48 , на 2 аркушах;
-Копія протоколу огляду телефону ОСОБА_11 від 27.11.2024р. на 18 аркушах та додатки до нього на 3000 аркушах;
-Копія протоколу огляду телефону та речей ОСОБА_12 від 17.03.2025р. на 3 аркушах та додатки до нього на 344 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів ,які були вилучені в ході обшуку 11.08.2025р. за адресою: АДРЕСА_6 на 14 аркушах;
-Копія протоколу мобільного телефону Samsung Galaxy A12, який було вилучено в ході обшуку 11.08.2025р. за адресою: АДРЕСА_7 у ОСОБА_13 на 82 аркушах;
-Копія протоколу речей та документів , які були вилучені в ході обшуку 11.08.2025рза адресою: АДРЕСА_7 , за якою проживає ОСОБА_13 на 164 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової експертизи відео, звукозапису на 4 аркушах;
-Копія висновка експерта від 13.10.2025р. № CE-19/104-25/39096-В3 на 20 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової почеркознавчої експертизи на 4 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія висновка експерта від 06.11.2025р. № CE-19/104-25/42659-ПЧ на 16 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової почеркознавчої експертизи на 4 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія висновка експерта від 05.11.2025р. №CE-19/104-25/42662-ПЧ на 27 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів на 10 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_49 від 27 листопада 2025 року на 4 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів на 4 аркушах
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія постанови про призначення судової експертизи відео, звукозапису на 3 аркушах;
-Копія клопотання про продовження строку досудового розслідування на 25 аркушах;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_49 від 08 січня 2026 року;
-Копія постанови про зміну групи прокурорів на 2 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_14 від 14.08.2025р. на 6 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_15 від 29.08.2025р. на 6 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_16 від 08.09.2025р. на 2 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_17 від 23.09.2025р. на 16 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_18 від 26.09.2025р. на 12 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_19 від 26.09.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_20 від 26.09.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_21 від 26.09.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_22 від 13.10.2025р. на 4 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_23 від 13.10.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_24 від 16.10.2025р. на 4 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_25 від 23.10.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_26 від 24.10.2025р. на 11 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_27 від 29.10.2025р. на 8 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_28 від 29.10.2025р. на 8 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_29 від 30.10.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_30 від 04.11.2025р. на 9 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_31 від 04.11.2025р. на 9 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_32 від 04.11.2025р.;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_13 від 21.11.2025р. на 7 аркушах
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_11 від 16.12.2025р. на 50 аркушах;
-Копія протоколу одночасного допиту підозрюваних ОСОБА_7 та
-ОСОБА_5 від 05.12.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту підозрюваного ОСОБА_7 від 29.12.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту підозрюваного ОСОБА_7 від 02.01.2026р. на 10 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Доручення на 2 аркушах;
-Лист УСР до прокуратури на 1 аркуші;
-Доручення на 2 аркушах ;
-Лист УСР до прокуратури із додатком на 4 аркушах;
-Лист УСР до прокуратури на 1 аркуші;
-Рапорт УСР на 2 аркушах;
-Договір про надання послуг №12/12-2 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » на 5 аркушах;
-Відомості з державного реєстру речових прав на 4 аркушах;
-Постанова про визначення зміни групи прокурорів на 3 аркушах;
-Ухвала суду на 18 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку за адресою АДРЕСА_8 від 14.04.2025р. на 4 аркушах;
-Протоколи обшуку на 8 аркушах;
-Відписки печатки №2 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » на 4 аркушах;
-Протокол обшуку з додатком про вилучений флеш-носій на 8 аркушах;
-Постанова про визначення зміну групу прокурорів процесуальних керівників у кримінальному провадженні на 6 аркушах;
-Протокол обшуку на 8 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку на 1 аркушах;
-Додаток №1-2 грошові кошти вилучені у ОСОБА_33 на 2 аркушах;
-Ордер на надання правничої допомоги ОСОБА_34 на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 2 аркушах;
-Протокол огляду речей ОСОБА_35 на 17 аркушах;
-Протокол огляду речей та документів на 8 аркушах
-Лист від ІНФОРМАЦІЯ_50 до прокуратури на 3 аркушах;
-Постанова про призначення ( зміну ) групи прокурорів у кримінальному провадженні на 3 аркушах;
-Лист про ІНФОРМАЦІЯ_50 до прокуратури на 2 аркушах ;
-Постанова про визнання речовими доказами на 17 аркушах;
-Клопотання про арешт майна від Слідчого судді Дзержинського районного суду м. Кривий ріг на 4 аркушах;
-Клопотання про арешт майна на 20 аркушах;
-Ухвала суду з клопотання про арешт майна на 9 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку на 5 аркушах;
-Лист від ІНФОРМАЦІЯ_51 з додатком на 6 аркушах;
-Витяг з ЄРДР на 2 аркушах;
-Реєстр переданих документів адресату №188337 на 1 аркуші;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 1 аркуші;
-Лист ІНФОРМАЦІЯ_52 до прокуратури про повернення постанови без виконання на 1 аркуші;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 3 аркушах;
-ІНФОРМАЦІЯ_52 до прокуратури на 1 аркуші;
-Лист Судовому експерту ОСОБА_36 додаток 3 постанови прокурора на 14 аркушах;
-Лист Судовому експерту ОСОБА_36 на 1 аркуші;
-Лист ІНФОРМАЦІЯ_53 на 2 аркушах;
-Лист від Слідчого СВ ВП №2 Криворізького РУП ГУНП до прокурора на 1 аркуші;
-Зауваження до протоколу тимчасового вилучення речей і документів саме мобільного телефону на 3 аркушах;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 2 аркушах;
-Рапорт на 3 аркушах;
-Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю №1277 на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 1 аркуші;
-Ордер на надання правничої правової допомоги на 1 аркуші;
-Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 3 аркушах;
-Копія паспорт ОСОБА_37 на 2 аркушах;
-Копію висновку експерта № СЕ-19/104-26/1038-ВЗ від 19.01.2026р. на 10 аркушах;
-Постанова прокурора про залучення в якості потерпілого на 2 арк. від 19.01.2026р.
Враховуючи викладене, з метою підтвердження причетності ОСОБА_4 до скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, а також встановленні інших осіб причетних до вчинення кримінального правопорушення, у органів досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі до оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю та які знаходяться у володінні юридичної особи - ІНФОРМАЦІЯ_54 (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_9 ), юридичною та фактичною адресою якого є: АДРЕСА_9 , та містяться у матеріалах кримінального провадження №42023040000000115, відомості про яке до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 01.02.2023 року, за ознаками складів кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.28, ч.1 ст.366 КК України, з можливістю вилучення належним чином завірених копій вказаних вище документів.
Вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та які будуть використані у кримінальному провадженні в якості доказів встановлення події кримінального правопорушення, встановлення осіб, які вчинили правопорушення та їх винуватості, встановлення осіб, які могли відігравати активну або пасивну участь у злочинній схемі із легалізації (відмиванні) грошових коштів, що не можливо довести іншим способом.
Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що з матеріалів кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи самі по собі та в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, окрім того, відомості, що містяться в речах та документах, можуть бути використані як докази у даному кримінальному провадженні, слідчий просить клопотання задовольнити.
Слідчий та прокурор при розгляді справи присутніми не були.
Клопотання розглядається в порядку ст.163 ч.2 КПК України.
Положення ст.91 КПК України зобов'язує орган досудового розслідування у кримінальному провадженні встановити час, місце, спосіб та інші обставини вчинення злочину, а також вид і розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
У відповідності до ст.84 ч.1 КПК України доказами в кримінальному провадженні є фактичні дані, отримані у передбаченому цим Кодексом порядку, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлюють наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.
Повно, всебічно та об'єктивно дослідивши матеріали клопотання та додані до нього додатки, слідчий суддя приходить до висновку, що заявлене клопотання є таким, що підлягає задоволенню з урахуванням наступного.
Тимчасовий доступ до речей і документів є одним із заходів забезпечення кримінального провадження, який застосовується з метою дієвості цього провадження (ст.131 КПК України).
Відповідно до положень ст.159 ч.1 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі документи, можливості ознайомлення з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ст.159 ч.2 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документі здійснюється на підставі ухвали слідчого судді.
Положеннями ст.160 ч.2 КПК України передбачено, що у клопотанні зазначаються: 1) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв'язку з яким подається клопотання; 2) правова кваліфікація кримінального правопорушення із зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 3) речі і документи, тимчасовий доступ до яких планується отримати; 4) підстави вважати, що речі і документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 5) значення речей і документів для встановлення обставин у кримінальному провадженні; 6) можливість використання як доказів відомостей, що містяться в речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів, у випадку подання клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю; 7) обґрунтування необхідності вилучення речей і документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.
Відповідно до ст.163 ч.2 КПК України, якщо сторона кримінально провадження, яка звернулась з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Згідно ст.163 ч.5 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи.
Згідно зі ст.163 ч.6 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Згідно зі ст.163 ч.7 КПК України, слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Враховуючи те, що документи, до яких просить надати тимчасовий доступ слідчий, знаходяться у володінні юридичної особи - ІНФОРМАЦІЯ_54 (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_9 ), юридичною та фактичною адресою якої є: АДРЕСА_9 , відповідно до ст.162 ч.1 КПК України, становлять охоронювану законом таємницю, вважаю, що слідчий, згідно ст.163 ч.6 КПК України, довів можливість використання як доказів вказаних документів, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.
Слідчий суддя, дослідивши витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025041710000906 від 06.10.2025 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 ч.5, ст.28 ч.3 ст.366 ч.1 КК України, надані докази, вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, оскільки слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що вказані у клопотанні речі та документи знаходиться у володінні юридичної особи - ІНФОРМАЦІЯ_54 (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_9 ), юридичною та фактичною адресою якої є: АДРЕСА_9 , та відносяться до охоронюваної законом таємниці, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Також мотиви клопотання підтверджуються наданими до клопотання копіями матеріалів кримінального провадження.
Відповідно до ст.164 ч.1 п.7 КПК України, в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів має бути зазначено строк дії ухвали, який не може перевищувати двох місяців з дня постановлення ухвали, за виключенням ухвал, постановлених на виконання вимог частини другої статті 562 цього Кодексу.
Враховуючи викладене, з метою досягнення дієвості кримінального провадження, керуючись ст.ст.107, 110, 159-164, 165, 166, 309, 369-372 та 395 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області капітана поліції ОСОБА_2 , погоджене прокурором першого відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_3 , винесене в рамках кримінального провадження №12025041710000906 від 06.10.2025 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 ч.5, ст.28 ч.3 ст.366 ч.1 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, - задовольнити.
Надати слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_2 та слідчим, які входять до складу слідчої групи у кримінальному проваджені
№1202504171000906, дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у матеріалах кримінального провадження №42023040000000115, відомості про яке до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 01.02.2023 року, за ознаками складу кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ст.28 ч.1 ст.366 КК України, з можливістю вилучення копій наступних документів:
- копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів ІНФОРМАЦІЯ_22 від 05.08.2025р.;
- Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_23 від 06.08.2025р.;
- Копія протоколу тимчасового доступу до речей та документів від 02.10.2025р.;
- Копія відповіді ІНФОРМАЦІЯ_24 ;
-Копія справи №100_224_104168_02 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_25 ;
-Копія справи №100_224_084979_28 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »;
-Копія справи №100_224_096752_62 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_27 »;
-Копія справи №100_224_093787_ 00 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_26 »;
-Копія справи №100_224_094282_17 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 »;
-Копія справи №100_224_0992122_95 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_29 ;
-Копія справи №100_224_097609_90 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 »;
-Копія справи №100_224_096294_80 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_30 ;
-Копія справи №100_224_098767_51 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_31 »;
-Копія справи №100_224_100982_96 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_32 »;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » від 25.11.2025р.;
-Копія супровідного листа;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу
від 27.11.2025р.;
-Копія протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » від 25.12.2025р.;
-Копія інформації АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » на СD-R диску;
-Копія додаток до протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 »;
-Копія протоколу огляду речей та документів від 30.12.2025р. разом з додатками на 85 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000192592.UAH), на 13 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000179586.UAH) на 15 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26003200414.UAH), на 30 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26004179618.UAH), на 28 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26005179640.UAH), на 156 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » файл 26008179595, на 2 аркушах;
-Додаток до протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 152 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » файл 26000206745, на 2 аркушах;
-Додаток до протоколу огляду речей та документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу в АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 144 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 6 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу від 03.09.2025р., на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 3 аркушах від 02.10.2025р.;
-Копія додатку до протоколу тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 на 184 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 7 аркушах від 25.11.2025р.;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу від 27.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р. у володіння ІНФОРМАЦІЯ_35 », на 4 аркушах;
-Копія листа повідомлення, на 1 аркуші;
-Копія документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 148 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 24.10.2025р., на 34 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 24.10.2025р., на 10 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., на 25 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 30.12.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_36 » 25.12.2025р., на 175 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_37 , на 6 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали Металургійного районного суду міста Кривого Рогу суду, на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 25.11.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_37 15.12.2025р., на 7 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 5 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_38 на 2 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 25.11.2025р., на 4 аркушах;
-Копія повідомлення про надання інформації, на 1 аркушах;
-Копії документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 », на 30 аркушах;
-Копія протокол огляду речей і документів від 30.12.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_34 » 18.12.2025р., на 15 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 », на 7 аркушах;
-Копія ухвали Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу
від 14.03.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів, разом з:
-Описом у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » від 17.06.2025р., на 3 аркушах;
-CD-диск, DVD - диск з інформацію що надана АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_40 » від 17.06.2025р.;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 » разом з додатками на 213 аркушах;
-Копія додатку до протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_39 », на 270 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 », на 6 аркушах;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали суду Металургійного районного суду м. Кривого Рогу
від 16.10.2025р., на 5 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів
від 14.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія інформації ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 », на СD-R диску;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 » 14.11.2025р., на 2 аркушах;
-Копія додатку до протоколу огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_41 » 14.11.2025р., на 218 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 11 аркушах від 26.09.2025р.;
-Копія ухвала на тимчасовий доступ до речей, що перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 », на 4 аркушах від 27.09.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів, які були вилучені у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » разом з описом, на 3 аркушах 25.12.2025р.;
-CD-диск з інформацією вилученої у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 »
-Копія інформаційної довідки, на 3 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів, які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_33 » (файл 26000189925.UAH), на 240 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у власності АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 4 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів
від 25.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія опису речей і документів, на 2 аркушах;
-Копія документів АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 », на 82 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_42 » 25.09.2025р., на 39 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_43 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривиго Рогу, на 4 аркушах від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_43 » 26.09.2025р., на 6 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_44 », на 6 аркушах від 26.08.2025р.;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 4 аркушах від 28.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_44 » 26.09.2025р., на 5 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 », на 6 аркушах від 24.09.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 8 аркушах;
-Копія ухвали металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 28.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 24.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » 24.09.2025р., на 19 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_46 », на 6 аркушах від 05.08.2025р.;
-Копія супровідного листа, на 1 аркуші;
-Копія ухвали Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, від 06.08.2025р.;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів від 24.09.2025р., на 4 аркушах;
-Копія повідомлення АТ « ІНФОРМАЦІЯ_46 », на 2 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей і документів від 25.10.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_45 » 24.09.2025р., на 32 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_37 , на 7 аркушах від 05.08.2025р.;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 27.08.2025р
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 26.09.2025р., на 5 аркушах;
-Повідомлення щодо виконання ухвали, на 8 аркушах;
-Протокол огляду речей і документів від 15.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_47 » 14.11.2025р., на 116 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_22 , на 5 аркушах від 02.10.2025р.;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 2 аркушах, від 11.10.2025р.;
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 03.11.2025р., на 3 аркушах;
-Копія справа № 1_224_093635_27 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 », на 78 аркушах;
-Протокол огляду речей і документів від 05.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_22 , на 3 аркушах;
-Клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_48 , на 7 аркушах від 05.08.2025р.;
-Супровідний лист, на 1 аркуші;
-Ухвала Металургійного районного суду м. Кривого Рогу, на 3 аркушах від 06.08.2025р.;
-Протокол тимчасового доступу до речей і документів від 13.11.2025, на 3 аркушах;
-Повідомлення про надання інформації, на 2 аркушах;
-Платіжна інструкція № 1725, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1926, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1927, на 1 аркуші;
-Платіжна інструкція № 1928, на 1 аркуші;
-Протокол огляду речей і документів від 14.11.2025р., які були отримані в ході проведення тимчасового доступу у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_48 , на 2 аркушах;
-Копія протоколу огляду телефону ОСОБА_11 від 27.11.2024р. на 18 аркушах та додатки до нього на 3000 аркушах;
-Копія протоколу огляду телефону та речей ОСОБА_12 від 17.03.2025р. на 3 аркушах та додатки до нього на 344 аркушах;
-Копія протоколу огляду речей та документів ,які були вилучені в ході обшуку 11.08.2025р. за адресою: АДРЕСА_6 на 14 аркушах;
-Копія протоколу мобільного телефону Samsung Galaxy A12, який було вилучено в ході обшуку 11.08.2025р. за адресою: АДРЕСА_7 у ОСОБА_13 на 82 аркушах;
-Копія протоколу речей та документів , які були вилучені в ході обшуку 11.08.2025рза адресою: АДРЕСА_7 , за якою проживає ОСОБА_13 на 164 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової експертизи відео, звукозапису на 4 аркушах;
-Копія висновка експерта від 13.10.2025р. № CE-19/104-25/39096-В3 на 20 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової почеркознавчої експертизи на 4 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія висновка експерта від 06.11.2025р. № CE-19/104-25/42659-ПЧ на 16 аркушах;
-Копія постанови про призначення судової почеркознавчої експертизи на 4 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія висновка експерта від 05.11.2025р. №CE-19/104-25/42662-ПЧ на 27 аркушах;
-Копія клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів на 10 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_49 від 27 листопада 2025 року на 4 аркушах;
-Копія протоколу тимчасового доступу до речей і документів на 4 аркушах
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Копія постанови про призначення судової експертизи відео, звукозапису на 3 аркушах;
-Копія клопотання про продовження строку досудового розслідування на 25 аркушах;
-Копія ухвали ІНФОРМАЦІЯ_49 від 08 січня 2026 року;
-Копія постанови про зміну групи прокурорів на 2 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_14 від 14.08.2025р. на 6 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_15 від 29.08.2025р. на 6 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_16 від 08.09.2025р. на 2 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_17 від 23.09.2025р. на 16 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_18 від 26.09.2025р. на 12 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_19 від 26.09.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_20 від 26.09.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_21 від 26.09.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_22 від 13.10.2025р. на 4 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_23 від 13.10.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_24 від 16.10.2025р. на 4 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_25 від 23.10.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_26 від 24.10.2025р. на 11 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_27 від 29.10.2025р. на 8 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_28 від 29.10.2025р. на 8 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_29 від 30.10.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_30 від 04.11.2025р. на 9 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_31 від 04.11.2025р. на 9 аркушах;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_32 від 04.11.2025р.;
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_13 від 21.11.2025р. на 7 аркушах
-Копія протоколу допиту свідка ОСОБА_11 від 16.12.2025р. на 50 аркушах;
-Копія протоколу одночасного допиту підозрюваних ОСОБА_7 та
-ОСОБА_5 від 05.12.2025р. на 5 аркушах;
-Копія протоколу допиту підозрюваного ОСОБА_7 від 29.12.2025р. на 7 аркушах;
-Копія протоколу допиту підозрюваного ОСОБА_7 від 02.01.2026р. на 10 аркушах;
-Копія супровідного листа на 1 аркуші;
-Доручення на 2 аркушах;
-Лист УСР до прокуратури на 1 аркуші;
-Доручення на 2 аркушах ;
-Лист УСР до прокуратури із додатком на 4 аркушах;
-Лист УСР до прокуратури на 1 аркуші;
-Рапорт УСР на 2 аркушах;
-Договір про надання послуг №12/12-2 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_18 » на 5 аркушах;
-Відомості з державного реєстру речових прав на 4 аркушах;
-Постанова про визначення зміни групи прокурорів на 3 аркушах;
-Ухвала суду на 18 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку за адресою АДРЕСА_8 від 14.04.2025р. на 4 аркушах;
-Протоколи обшуку на 8 аркушах;
-Відписки печатки №2 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_28 » на 4 аркушах;
-Протокол обшуку з додатком про вилучений флеш-носій на 8 аркушах;
-Постанова про визначення зміну групу прокурорів процесуальних керівників у кримінальному провадженні на 6 аркушах;
-Протокол обшуку на 8 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку на 1 аркушах;
-Додаток №1-2 грошові кошти вилучені у ОСОБА_33 на 2 аркушах;
-Ордер на надання правничої допомоги ОСОБА_34 на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 2 аркушах;
-Протокол огляду речей ОСОБА_35 на 17 аркушах;
-Протокол огляду речей та документів на 8 аркушах
-Лист від ІНФОРМАЦІЯ_50 до прокуратури на 3 аркушах;
-Постанова про призначення ( зміну ) групи прокурорів у кримінальному провадженні на 3 аркушах;
-Лист про ІНФОРМАЦІЯ_50 до прокуратури на 2 аркушах ;
-Постанова про визнання речовими доказами на 17 аркушах;
-Клопотання про арешт майна від Слідчого судді Дзержинського районного суду м. Кривий ріг на 4 аркушах;
-Клопотання про арешт майна на 20 аркушах;
-Ухвала суду з клопотання про арешт майна на 9 аркушах;
-Зауваження до протоколу обшуку на 5 аркушах;
-Лист від ІНФОРМАЦІЯ_51 з додатком на 6 аркушах;
-Витяг з ЄРДР на 2 аркушах;
-Реєстр переданих документів адресату №188337 на 1 аркуші;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 1 аркуші;
-Лист ІНФОРМАЦІЯ_52 до прокуратури про повернення постанови без виконання на 1 аркуші;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 3 аркушах;
-ІНФОРМАЦІЯ_52 до прокуратури на 1 аркуші;
-Лист Судовому експерту ОСОБА_36 додаток 3 постанови прокурора на 14 аркушах;
-Лист Судовому експерту ОСОБА_36 на 1 аркуші;
-Лист ІНФОРМАЦІЯ_53 на 2 аркушах;
-Лист від Слідчого СВ ВП №2 Криворізького РУП ГУНП до прокурора на 1 аркуші;
-Зауваження до протоколу тимчасового вилучення речей і документів саме мобільного телефону на 3 аркушах;
-Доручення про проведення слідчих розшукових дій на 2 аркушах;
-Рапорт на 3 аркушах;
-Свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю №1277 на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 1 аркуші;
-Ордер на надання правничої правової допомоги на 1 аркуші;
-Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю на 1 аркуші;
-Договір про надання правничої допомоги на 3 аркушах;
-Копія паспорт ОСОБА_37 на 2 аркушах;
-Копію висновку експерта № СЕ-19/104-26/1038-ВЗ від 19.01.2026р. на 10 аркушах;
- Постанова прокурора про залучення в якості потерпілого на 2 арк. від 19.01.2026р.,
які знаходяться у володінні юридичної особи - ІНФОРМАЦІЯ_54 (ідентифікаційний код юридичної особи НОМЕР_9 ), юридичною та фактичною адресою якої є: АДРЕСА_9 .
Здійснення тимчасового доступу та вилучення копій вищевказаних документів доручити старшому слідчому СВ ВП №2 Криворізького РУП ГУНІ в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_38 , старшому слідчому СВ ВП №2 Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_39 , старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_40 та слідчим, які входять до складу слідчої групи у кримінальному проваджені №12025041710000906, а саме: старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області підполковнику поліції ОСОБА_41 , старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_42 , старшому слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області капітану поліції ОСОБА_43 , слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_44 , слідчому відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_45 .
Строк дії даної ували, - до 08 травня 2026 року включно.
Невиконання даної ухвали з боку осіб, яким надано розпорядження, зазначене в увалі, тягне за собою наслідки, передбачені ст.166 КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1