06 березня 2026 року
Єдиний унікальний № 501/924/26
Провадження № 1-кп/501/121/26
06 березня 2026 року, м. Чорноморськ
Суддя Чорноморського міського суду Одеської області ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні №42026162160000002 від 05 січня 2026 року за обвинуваченням:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця м. Іллічівська (на теперішній час - м. Чорноморськ) Одеської обл., на момент інкримінованого кримінального правопорушення військовослужбовець ЗСУ, не одружений, зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимий:
02 червня 2025 року вироком Чорноморського міського суду Одеської області за ч. 1 ст. 309 КК України до покарання у виді штрафу розміром 17000,00 грн,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
До суду надійшов вищезазначений обвинувальний акт.
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України, після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Враховуючи вищевикладене, необхідно призначити підготовче судове засідання.
Керуючись ч. 1 ст. 314 КПК України,
Підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, призначити на 13:00 год 08 квітня 2026 року.
В підготовче судове засідання викликати учасників судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її оголошення.
Заперечення проти ухвали можуть бути включені до апеляційної скарги на вирок.
Суддя