Ухвала від 09.03.2026 по справі 369/11475/25

Справа № 369/11475/25

Провадження № 2/369/4700/26

УХВАЛА

09.03.2026 м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Мартиненко В. С. , розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИЛА:

До Києво-Святошинського районного суду Київської області з вказаним позовом звернулася ОСОБА_1 .

Відповідно до ч. 1 ст. 27 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Судом встановлено, що зареєстрованим місцем проживання відповідача є АДРЕСА_1 , що підтверджується відомостями з Єдиного державного демографічного реєстру. Відповідно до відомостей з Єдиної інформаційної системи соціальної сфери відповідач не теперішній час не є внутрішньо переміщеною особою.

Пунктом 1 частини 1 статті 31 ЦПК України передбачено, що суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду.

Оскільки судом встановлено, що зареєстрованим місцем проживання позивача є Запорізька область, Запорізький район, м. Запоріжжя, Хортицький район суд дійшов висновку про необхідність передати вказану справу до Хортицького районного суду м. Запоріжжя.

Керуючись ст. ст. 31, 260, 261, 353 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав передати на розгляд за територіальною підсудністю до Хортицького районного суду м. Запоріжжя.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення або якщо розгляд справи (вирішення питання) здійснювався без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Передача справи на розгляд іншого суду здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п'яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги - не пізніше п'яти днів після залишення її без задоволення.

Суддя Мартиненко В.С.

Попередній документ
134659722
Наступний документ
134659724
Інформація про рішення:
№ рішення: 134659723
№ справи: 369/11475/25
Дата рішення: 09.03.2026
Дата публікації: 11.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (27.06.2025)
Дата надходження: 27.06.2025