Ухвала від 09.03.2026 по справі 204/1508/26

Справа № 204/1508/26

Провадження № 2/204/2341/26

ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДНІПРА

49006, м. Дніпро, проспект Лесі Українки 77-б тел. (056) 767 00 00, inbox@kg.dp.court.gov.ua

УХВАЛА

ро відкриття спрощеного позовного провадження по справі

09 березня 2026 року суддя Чечелівського районного суду міста Дніпра Чудопалова С.В., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 (адреса знаходження: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), ОСОБА_3 (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_3 ) про стягнення заборгованості за договором про виконання ремонтних робіт, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за договором про виконання ремонтних робіт.

24.02.2026 було здійснені запити до ЦНАП щодо реєстрації відповідачів, відповіді не отримано. Згідно відомостей ЄДДР, зробленого повторно 09.03.2026 вбачається, що громадин ОСОБА_2 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 по теперішній час.

Позовна заява відповідає вимогам статей 175-177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні, заява подана з додержанням правил підсудності.

Справа за даним позовом є малозначною відповідно до ч. 6 ст. 19 ЦПК України та згідно ч. 4 ст. 19, ст. 274 ЦПК України підлягає розгляду у спрощеному позовному провадженні з повідомленням та викликом сторін.

Таким чином, вважаю, що по справі слід призначити судове засідання та надати відповідачу строк для подання відзиву на позов.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.19,175,177,187 ,274 ЦПК України, суддя,-

Ухвалив:

Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 (адреса знаходження: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ), ОСОБА_3 (адреса місця реєстрації: АДРЕСА_3 ) про стягнення заборгованості за договором про виконання ремонтних робітта відкрити провадження по справі.

Призначити судове засідання у справі на 08.04.2026 року о 13 год. 30 хв. в залі судових засідань Чечелівського районного суду міста Дніпра (пр.Л.Українки,77Б м.Дніпро).

Розгляд справи здійснити за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Ухвалу про відкриття провадження направити учасникам справи.

Визначити відповідам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої, п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачам п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої, п'ятої ст. 178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб порталі судової влади України за веб-адресою : http://kg.dp.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С.В. Чудопалова

Попередній документ
134657121
Наступний документ
134657123
Інформація про рішення:
№ рішення: 134657122
№ справи: 204/1508/26
Дата рішення: 09.03.2026
Дата публікації: 11.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чечелівський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (01.05.2026)
Дата надходження: 01.05.2026
Предмет позову: про стягнення заборгованості за договором про виконоання ремонтних робіт
Розклад засідань:
08.04.2026 13:30 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська
29.04.2026 14:00 Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська