Справа № 686/10532/25
Провадження № 2/686/2861/26
06 березня 2026 року
Хмельницький міськрайонний суд у складі судді Павловської А.А., ознайомившись в порядку письмового провадження в приміщенні суду у м. Хмельницький з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Офісу Генерального прокурора, Державної казначейської служби України про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів, що здійснюють досудове розслідування, -
Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 19.02.2026 позовну заяву було залишено без руху, надано строк на усунення недоліків - 5 днів з дня вручення ухвали позивачеві.
04.03.2026 позивачем подано до суду заяву про усунення недоліків, викладено позовну заяву в новій редакції.
Відповідно до ч. 12 ст.187 ЦПК України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків.
Враховуючи, що позивач усунув визначені судом недоліки, суд доходить висновку, що розгляд справи слід продовжити.
Керуючись ч. 12 ст. 187 ЦПК України, -
Продовжити розгляд справи за ОСОБА_1 до Офісу Генерального прокурора, Державної казначейської служби України про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів, що здійснюють досудове розслідування.
Призначити у справі підготовче судове засідання в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду (2-ий пов., к. 7, вул. Кам'янецька, 117, м. Хмельницький) на 31.03.2026 об 11.00.
Про час і місце проведення судового засідання повідомити сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: