Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/1646/26
Номер провадження 2/711/1546/26
про відкриття провадження в справі
02 березня 2026 року м. Черкаси
Суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси Казидуб О.Г., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Представник Жабченко Тетяна Миколаївна, яка діє в інтересах позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» (04112, м. Київ, вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 8, ЄДРПОУ 43453613) через систему «Електронний суд» звернулась до Придніпровського районного суду м. Черкаси з позовом до ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Позовна заява відповідає вимогам статей 175, 177 ЦПК України. Підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Звертаючись до суду представник Жабченко Тетяна Миколаївна, яка діє в інтересах позивача Товариство з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» в прохальній частині позовної заяви просив витребувати доказиів.
Враховуючи, що розгляд клопотання про витребування доказів не потребує виклику сторін в судове засідання, а докази, які просить витребувати позивач мають істотне значення при вирішенні справи, суд вважає за необхідне клопотання задоволити.
Відповідно до ст. 274 ЦПК України, дана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 19, 27, 175, 177, 187, 274, 277-279, 353 ЦПК України, суддя
Відкрити спрощене позовне провадження у цивільній за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором
Призначити судове засідання (з викликом сторін) у приміщенні Придніпровського районного суду м. Черкаси на 02 квітня 2026 року о 12-15 год.
Зобов'язати АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (ЄДРПОУ: 14352406) надати розрахунок заборгованості та виписку по рахунках боржника ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 ) за кредитним договором № 26259053146602 від 15.08.2017 р.
Роз'яснити АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (ЄДРПОУ: 14352406) надати інформацію що особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Учасникам справи надіслати копії ухвали про відкриття провадження у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.
Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.
Відповідач має право протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.
Відповідач зобов'язаний в цей же строк надіслати позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.
Роз'яснити відповідачу, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud2314/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: О. Г. Казидуб