Ухвала від 05.03.2026 по справі 688/630/26

Справа 688/630/26

№ 2-о/688/43/26

УХВАЛА

Іменем України

05 березня 2026 року м. Шепетівка

Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Стаднічук Н. Л., розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа ОСОБА_2 про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

18.02.2026 до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшла заява ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, що ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 , є її сестрою.

Подана заява відповідає вимогам статті 293 ЦПК України.

Відповідно до частини першої статті 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позо вної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Таким чином, справу слід призначити до судового розгляду за правилами окремого провадження.

В заяві заявниця клопотала про витребування з першої Шепетівської державної нотаріальної контори належним чином завірену копію спадкової справи № 27/2026.

Клопотання заявниці про витребування доказів підлягає задоволенню відповідно до статті 84 ЦПК України.

Керуючись статтями 187, 294, 315 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа ОСОБА_2 про встановлення факту родинних відносин.

Призначити розгляд справи у відкритому судовому засіданні на 1 квітня 2026 року о 14:00 в приміщенні Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області (м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 30).

Витребувати з Першої Шепетівської державної нотаріальної контори належним чином завірену копію спадкової справи № 27/2026.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати особам, які беруть участь у справі, заінтересованій особі - також копію заяви та доданих до неї документів.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою сторінки Шепетівського міськрайонного суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://sh.km.court.gov.ua/sud2220/60/csz/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н. Л. Стаднічук

Попередній документ
134605225
Наступний документ
134605227
Інформація про рішення:
№ рішення: 134605226
№ справи: 688/630/26
Дата рішення: 05.03.2026
Дата публікації: 09.03.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (01.04.2026)
Результат розгляду: заяву задоволено повністю
Дата надходження: 18.02.2026
Предмет позову: про встановлення факту родинних стосунків
Розклад засідань:
01.04.2026 14:00 Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
СТАДНІЧУК НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА
суддя-доповідач:
СТАДНІЧУК НАТАЛІЯ ЛЕОНІДІВНА
заінтересована особа:
Пенчук Степан Григорович
заявник:
Шпирко Ольга Андріївна
представник заявника:
Спеціальний Сергій Павлович