61022, м. Харків, пр. Науки, 5
по справі про банкрутство
03.03.2026 Справа № 5006/5/110б/2012
Господарський суд Донецької області у складі:
судді Фурсової С.М.
за участю секретаря судового засідання Ревенко Д.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за заявою кредитора (заявника) Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі
про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (85113, Донецька область, місто Костянтинівка, вулиця Громова, будинок №12, квартира №5; код ЄДРПОУ 30415469)
ліквідатор - арбітражний керуючий Петросян А.С.
за відсутності учасників справи
Господарським судом Донецької області 25.12.2012 порушена справа про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДР 30415469).
Постановою Господарського суду Донецької області від 03.01.2013 Приватне підприємство «ВІТ» визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура та ліквідатором призначено ініціюючого кредитора - Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі.
Ухвалою суду від 26.09.2013 припинено повноваження Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі, як ліквідатора по справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Кравченка Руслана Юрійовича, свідоцтво №592 від 18.03.2013р. (адреса: 84313, Донецька обл., м.Краматорськ, бульвар Машинобудівників, буд.63, кв.35; ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).
Дана справа перебувала на стадії ліквідаційної процедури та її розгляд не завершено.
При цьому, у зв'язку з проведенням антитерористичної операції на території м.Донецька та Донецької області відповідно до Указу Президента України від 14.04.2014 №405/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.04.2014 «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», справа №5006/5/110б/2012 за заявою кредитора Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» була втрачена.
24.07.2015 до Господарського суду Донецької області надійшла заява Костянтинівського міського центру зайнятості про визнання кредитором з майновими вимогами до боржника.
05.08.2015 до Господарського суду Донецької області надійшло клопотання управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі Донецької області про відновлення втраченої справи.
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 23.11.2015 відмовлено у задоволенні клопотання Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі Донецької області про відновлення втраченої справи №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ», заяву Костянтинівського міського центру зайнятості визнання кредитором з майновими вимогами до боржника Приватного підприємства «ВІТ» залишено без розгляду.
03.10.2016 до Господарського суду Донецької області повторно надійшло клопотання Костянтинівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області про відновлення втраченої справи №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ».
Ухвалою господарського суду від 31.01.2017:
- відновлено окремі матеріали втраченої справи №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» в частині наявних матеріалів та судових рішень;
- припинені повноваження арбітражного керуючого Кравченка Руслана Юрійовича в якості ліквідатора у справи про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ», у зв'язку з анулюванням його ліцензії на здійснення діяльності арбітражного керуючого;
- зобов'язано кредиторів: Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі; Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Костянтинівці Донецької області, Костянтинівський міський центр зайнятості, Костянтинівське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, до 01.03.2017 надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором по справі за його письмовою згодою.
Листом господарського суду від 23.03.2017 зобов'язано кредиторів: Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі; Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Костянтинівці Донецької області, Костянтинівський міський центр зайнятості, Костянтинівське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, до 20.05.2017 надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором по справі за його письмовою згодою.
Ухвалою господарського суду від 29.05.2017 зобов'язано кредиторів: Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі; Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Костянтинівці Донецької області, Костянтинівський міський центр зайнятості, Костянтинівське відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором по справі за його письмовою згодою.
Ухвалою суду від 29.01.2018 здійснено заміну кредиторів у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ, а саме: замінено кредиторів, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Костянтинівці Донецької області та Костянтинівську міську виконавчу дирекцію Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на правонаступника - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в особі Костянтинівського відділення.
Провадження у справі №5006/5/110б/2012 здійснювалось за спрощеною процедурою на підставі ст.52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції Закону України №784-XIV від 30.06.99 (зі змінами; чинний з 01.01.2000), яка регулює особливості банкрутства відсутнього боржника.
21 жовтня 2019 року введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства, відповідно до п.2 Прикінцевих та перехідних положень якого, з дня введення його в дію визнано таким, що втратив чинність Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, встановлено, що з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.
З огляду на зазначене, подальший розгляд справи №5006/5/110б/2012 здійснюється відповідно до норм Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою суду від 27.07.2020 здійснено заміну кредитора у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ», а саме: замінено кредитора - Управління Пенсійного фонду України в м.Костянтинівці та Костянтинівському районі на правонаступника - Костянтинівсько-Дружківське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області (код ЄДРПОУ 42171400).
Ухвалою суду від 01.11.2021 здійснено заміну кредитора у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469), а саме: Костянтинівсько-Дружківське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області (ЄДРПОУ 42171400) на Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (ЄДРПОУ 13486010).
У зв'язку з поданням заяви у відставку судді ОСОБА_1 , на підставі розпорядження керівника апарату Господарського суду Донецької області від 02.03.2023, справу №5/145б передано на повторний автоматичний розподіл.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 02.03.2023 для розгляду даної справи визначено суддю Господарського суду Донецької області Фурсову С.М.
Справу прийнято для подальшого розгляду суддею Фурсовою С.М.
Станом на день постановлення ухвали кредиторами до суду не подано кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469), у відповідності до приписів п. 5 ч. 5 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, за його письмовою згодою.
Ухвалою суду від 18.11.2025 зобов'язано комітет кредиторів до 12.12.2025 надати суду кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469), у відповідності до приписів п. 5 ч. 5 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, за його письмовою згодою. Також, постановлено застосувати автоматизовану систему вибору кандидатури арбітражного керуючого.
18.11.2025 судом здійснений електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого у відповідності до ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.
Господарським судом 18.11.2025 отримана довідка щодо кандидатури арбітражного керуючого, якою визначено для участі у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) арбітражного керуючого Олійник Євгенія Олександрівна (свідоцтво №2008 від 09.11.2021).
Ухвалою суду від 19.11.2025 запропоновано арбітражному керуючому Олійник Євгенії Олександровичі надати господарському суду заяву про згоду (при її наявності) на участь у справі в якості ліквідатора.
Відповіді від арбітражного керуючого Олійник Євгенії Олександрівни у встановлений судом строк не отримано.
04.12.2025 судом здійснений повторний електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого у відповідності до ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.
Господарським судом 04.12.2025 отримана довідка щодо кандидатури арбітражного керуючого, якою визначено для участі у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) арбітражного керуючого Чупруна Євгена Вікторовича (свідоцтво №424 від 06.03.2013).
Ухвалою суду від 05.12.2025 запропоновано арбітражному керуючому Чупруну Євгену Вікторовичу надати господарському суду заяву про згоду (при її наявності) на участь у справі в якості ліквідатора.
Відповіді від арбітражного керуючого Чупруна Євгена Вікторовича у встановлений судом строк не отримано.
08.12.2025 до суду надійшла заява арбітражного керуючого Петросяна Армана Саркісовича про згоду на участь у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) в якості ліквідатора.
Ухвалою суду від 15.12.2025 призначено ліквідатором Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) арбітражного керуючого Петросяна Армана Саркісовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №2061 від 21.12.2021). Зобов'язано арбітражного керуючого Петросяна Армана Саркісовича у строк до 29.01.2026 закінчити виконання ліквідаційної процедури банкрута та за результатами роботи по ліквідації підприємства-банкрута надати суду обґрунтований звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури та ліквідаційний баланс банкрута.
До суду 14.01.2026 надійшов поточний звіт ліквідатора за грудень 2025 року та актуалізований реєстр вимог кредиторів.
Ліквідатором 29.01.2026 подано пояснення щодо неможливості виконання вимог ухвали суду від 15.12.2025 в частині подання звіту за результатами ліквідаційної процедури до 29.01.2026. Зазначено, що на 09.02.2026 призначені збори кредиторів на яких має бути розглянутий такий звіт та, у випадку відсутності заперечень з боку кредиторів, він буде поданий на затвердження до суду.
Від ліквідатора - арбітражного керуючого Петросяна Армана Саркісовича 24.02.2026 отримано клопотання про затвердження звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу банкрута та закриття провадження у справі, а також клопотання про затвердження звіту ліквідатора про нарахування та виплату грошової винагороди, відшкодування понесених витрат.
Ухвалою суду від 24.02.2026 призначено звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс боржника, а також звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, відшкодування понесених витрат до розгляду в судовому засіданні на 03.03.2026.
Від Головного управління ПФУ в Донецькій області 26.02.2026 отримано заяву про неможливість покладення оплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого за виконання повноважень ліквідатора на кредитора.
Учасники справи в судове засідання не з'явились, про дату час розгляду справи повідомлялись завчасно та належним чином. Клопотань про відкладення судового засідання не надходило.
Відповідно до частини 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Згідно із частиною 1 статті 202 Господарського процесуального кодексу України, неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
Поряд з цим суд зазначає, що процедури банкрутства, мають строковий характер. Відтак, всі учасники провадження у справі про банкрутство, мають належним чином користуватися наданими Законом правами та власними повноваженнями сприяти дотриманню визначених строків судових процедур, задля зменшення негативних наслідків надмірною тривалістю цих процедур як для кредиторів так і боржника.
Враховуючи належне повідомлення учасників справи про місце, час та дату засідання суду, не визнання явки учасників справи обов'язковою, про що безпосередньо доводилось до відома учасників справи ухвалою суду, поточну ситуацію щодо введення на території України воєнного стану, а також тривалість здійснення провадження у даній справі, з огляду на наявність у справі позицій кредиторів щодо поданого ліквідатором на затвердження звіту, суд розглядає звіт та ліквідаційний баланс за відсутності представників учасників справи за наявними в матеріалах справи документами.
Дослідивши звіт ліквідатора за результатами проведеної процедури, ліквідаційний баланс та інші надані документи, перевіривши наявні матеріали справи, оцінивши подані докази та надавши їм правову оцінку, суд встановив.
Згідно з частиною 1 статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатор з дня свого призначення здійснює, зокрема, такі повноваження: приймає у своє відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та визначає початкову вартість майна банкрута; аналізує фінансовий стан банкрута, складає висновок про наявність або відсутність ознак доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій під час провадження у справі про банкрутство за результатом його проведення; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; формує ліквідаційну масу; заявляє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом; веде реєстр вимог кредиторів; здійснює дії щодо скасування реєстрації випуску акцій, передбачені законодавством, якщо організаційно-правовою формою юридичної особи - банкрута є акціонерне товариство; здійснює інші повноваження, передбачені цим Кодексом.
Відповідно до частини 1 статті 62 Кодексу України з процедур банкрутства усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання, включаються до складу ліквідаційної маси.
На виконання вимог статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства в ході ліквідаційної процедури з метою встановлення належних банкруту всіх видів майнових активів (майна та майнових прав), які належать йому на праві власності або повного господарського відання на дату відкриття ліквідаційної процедури та які в подальшому підлягають реалізації з метою задоволення вимог кредиторів та витрат, пов'язаних з процедурою ліквідації, ліквідатором вжито всіх необхідних заходів з пошуку, виявлення та повернення майнових активів банкрута.
Відповідно до п. 8 Положення про проведення активів та зобов'язань, затвердженого Міністерством фінансів України від 02.09.2014 № 879 (зі змінами) підприємства, які з дати початку тимчасової окупації мали місцезнаходження на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, території проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та підприємства, які мали (мають) місцезнаходження в районах проведення воєнних (бойових) дій у період дії воєнного стану, або підприємства, структурні підрозділи (відокремлене майно) яких розташовані на (в) таких територіях (районах), проводять інвентаризацію у разі можливості безпечного та безперешкодного доступу уповноважених осіб до активів, первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку, в яких відображені зобов'язання та власний капітал підприємства.
Слід зазначити, що Приватне підприємство «ВІТ» зареєстровано за адресою: 85113, Донецька область, місто Костянтинівка, вулиця Громова, будинок №12, квартира №5 - в районі проведення воєнних (бойових) дій, у зв'язку з чим інвентаризація не проводилась, майно виявлялось на підставі довідок, отриманих від реєструючих органів, щодо реєстрації майна за боржником.
З метою належного виконання повноважень ліквідатора банкрута та виявлення майна ПП «ВІТ», 19.12.2025 ліквідатором направлено запити до державних органів та установ (за місцем реєстрації банкрута), які мають право реєстрації активів, а саме, до ГУ Держгеокадастру у Донецькій області, ГУ ДПС у Донецькій області, ГУ ПФУ в Донецькій області, Державної служби статистики України, Державної митної служби України, Державної інспекції архітектури та містобудування України, Державної служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України, Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, Державного космічного агентства України, Тернопільської митниці Держмитслужби, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку, ДП «Держреєстри України, ДП «Український державний центр радіочастот», ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», ПАТ «Укрзалізниця», РСЦ ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, АРК та м. Севастополі, Фонду державного майна України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГУ ДСНС України у Донецькій області та ГУ статистики в Донецькій області, у відповідь на які:
- листом від 22.12.2025 ДП «Український державний центр радіочастот» повідомило ліквідатора, що станом на 22.12.2025 для радіообладнання ПП «ВІТ» в АІСУРС ДП «Український державний центр радіочастот» присвоєння радіочастот із статусом «задіяні» не обліковуються;
- листом від 23.12.2025 ГУ Держгеокадастру у Донецькій області повідомило ліквідатора, що відповідно до даних ДЗК відомості про земельні ділянки, зареєстровані на праві власності або користування на території області за ПП «ВІТ» відсутні;
- листом від 23.12.2025 Держпродспоживслужба повідомила ліквідатора, що згідно з даними уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарська техніка та інші механізми станом на дату надання відповіді за ПП «ВІТ» не зареєстровані та на обліку раніше не перебували. Разом із тим повідомило, що згідно з даними уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи сільськогосподарська техніка в період з 01.01.2010 по дату надання відповіді ПП «ВІТ» не була зареєстрована та з обліку не знімалась;
- листом від 24.12.2025 Державне космічне агентство України повідомило ліквідатора, що зареєстрованих унікальних об'єктів космічної діяльності у ПП «ВІТ» немає;
- листом від 24.12.2025 ГУ ДСНС України у Донецькій області повідомило ліквідатора, що матеріали ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки до ГУ від ПП «ВІТ» не надходили;
- листом від 25.12.2025 Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила ліквідатора, що ПП «ВІТ» за період з 31.12.2013 по 30.09.2017 станом на кінець кожного кварталу цього періоду, серед власників, які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу), за період з 31.12.2017 по 31.12.2018 станом на кінець кожного кварталу цього періоду серед власників, які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше акцій приватних акціонерних товариств та 5 відсотків і більше публічних акціонерних товариств) емітентів та за період з 31.03.2019 по 30.09.2025 станом на кінець кожного кварталу цього періоду, серед власників пакетів голосуючих акцій (5 відсотків і більше) акціонерних товариств відсутнє. Додатково повідомила, що за період з 01.01.2013 по теперішній час, інформація щодо укладених та виконаних договорів/біржових контрактів з цінними паперами, стороною яких є ПП «ВІТ», відсутня;
- листом від 25.12.2025 РСЦ ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, АР Крим та м. Севастополі повідомило, що станом на 25.12.2025 інформація про реєстрацію, перереєстрацію та зняття з обліку транспортних засобів ПП «ВІТ», відсутня;
- листом від 25.12.2025 ПАТ «Укрзалізниця» повідомила ліквідатора, що інформації про вагони за ПП «ВІТ», як власника, в АБДПВ немає. Також повідомляємо, що в інформаційних базах філії «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця» відсутні відомості про зареєстровані локомотиви ПП «ВІТ». Довело до відома, що інформаційні бази стосовно реєстрації іншого залізничного транспорту філією «ГІОЦ» АТ «Укрзалізниця» не ведуться. За даними Автоматизованої системи паспортизації, експлуатації, контролю під'їзних колій промислових підприємств (АС ПЕКП) дані щодо наявності під'їзних колій власності ПП «ВІТ» відсутні;
- листом від 24.12.2025 ДП «Держреєстри України» повідомило ліквідатора, що згідно даних основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, станом на 24.12.2025 ПП «ВІТ» не зберігає зерно на зернових складах, підключених до основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання;
- листом від 24.12.2025 Державна митна служба України повідомила ліквідатора, що ПП «ВІТ» не перебувало на централізованому обліку в Держмитслужбі в реєстрі осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи. Даних щодо митного оформлення товарів зазначеним підприємством у період з 01.01.2015 до 24.12.2025 не знайдено. За даними АСМО «Інспектор», станом на 24.12.2025 у підприємства кошти передоплати (авансованих платежів) не обліковуються;
- листом від 26.12.2025 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку повідомила ліквідатора, що станом на 25.12.2025 ПП «ВІТ» до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг не включено, ліцензії на користування радіочастотним спектром України та дозволи на користування ресурсом нумерації не видавалися;
- листом від 26.12.2025 Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях повідомило ліквідатора, що на сьогодні відомості про нерухоме майно, яке перебуває на балансі ПП «ВІТ» від суб'єктів управління до Фонду, з метою внесення до Реєстру, не надавалися;
- листом від 29.12.2025 ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» повідомило ліквідатора, що в інформаційній системі «Єдиний державний реєстр тварин» відсутні відомості про наявність тварин у ПП «ВІТ», оскільки даний суб'єкт господарювання не зареєстрований в Реєстрі тварин як власник (утримувач) тварин;
- листом від 29.12.2025 Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці повідомило ліквідатора, що відповідно до даних Уніфікованої автоматизованої електронно-облікової системи великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, відносно ПП «ВІТ» у період з 01.01.2015 по 07.05.2025 в Міжрегіональному управлінні не здійснювались. Використати архівні дані до початку 2015 року неможливо у зв'язку з тим, що архіви Територіальних управлінь Держгірпромнагляду по Донецькій та Луганській областях залишились на територіях, які непідконтрольні державній владі України. Також повідомило, що за період з 01.01.2015 по 07.05.2025 вищезазначене підприємство із заявами та доданими до них пакетами документів на зняття з обліку будь-яких технологічних транспортних засобів до Міжрегіонального управління не зверталось. Також, Міжрегіональне управління повідомило про відсутність інформації щодо об'єктів підвищеної небезпеки, а також ділянок надр, наданих для експлуатації та будівництва підземних споруд, зареєстрованих за ПП «ВІТ»;
- листом від 30.12.2025 Тернопільська митниця Держмитслужби повідомила ліквідатора, станом на 30.12.2025 ПП «ВІТ» на обліку осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи не перебуває. Інформація про здійснення митного оформлення експортних та імпортних операцій ПП «ВІТ» відсутня, на спеціальному рахунку митниці немає коштів передоплати з метою здійснення зовнішньоекономічного діяльності чи переміщення товарів через митний кордон України;
- листом від 30.12.2025 Державна служба статистики України повідомила ліквідатора, що згідно із затвердженою статистичною методологією ПП «ВІТ» не залучався до проведення державних статистичних спостережень у 2010-2025 роках і, відповідно, не подавав статистичну звітність. Стосовно фінансової звітності повідомило, що ПП «ВІТ» не подавав на адресу органів державної статистики фінансову звітність за наведені періоди. Станом на 30.12.2025 в ЄДРПОУ немає відомостей щодо відокремлених підрозділів запитуваного суб'єкта. Також повідомило, що інформаційний фонд ЄДРПОУ не містить відомостей щодо відчуження корпоративних прав (часток у СК, акцій тощо);
- листом від 02.01.2026 Державна інспекція архітектури та містобудування України повідомила ліквідатора, що шляхом перевірки відомостей, які містяться в Реєстрі будівельної діяльності, за параметром пошуку «замовник будівництва - ПП «ВІТ»», інформації та документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, та документів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, змін до них, їх скасування чи анулювання на дату надання відповіді не виявлено;
- листом від 24.12.2025 ГУ ПФУ в Донецькій області повідомило ліквідатора, що по даними інформаційних систем Пенсійного фонду України станом на 24.12.2025 по ПП «ВІТ» останній звіт надано за лютий 2007 року з середньообліковою чисельністю штатних працівників - 2 застраховані особи на загальну суму фактичних витрат на оплату праці та інших виплат, пов'язаних з відносинами трудового найму 800,00 грн (електронна копія звіту додана до листа). Страхові внески підприємством сплачено в повному обсязі по травень 2006 року. Переплата по внескам відсутня. Обліковується заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в сумі 1900,72 грн, з яких: 366,20 грн недоїмка по страхових внесках; фінансові санкції 1046,53 грн; пеня 487,99 грн та заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування складає 1693,21 грн, в тому числі по страховим внескам на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання - 1614,67 грн; по страховим внескам на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності - 75.85 грн (картки особового рахунку додані до листа);
- листом від 07.01.2026 Державна служба морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України повідомила ліквідатора, що за наявною інформацією, яка міститься у електронних версія Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, відсутні відомості щодо зареєстрованих суден, власником або судновласником яких є/було ПП «ВІТ»;
- листом від 09.01.2026 ГУ статистики у Донецькій області повідомило ліквідатора, що філій, відокремлених підрозділів, дочірніх підприємств та інших юридичних осіб, для яких ПП «ВІТ» є головним, в ЄДРПОУ по Донецькій області не значиться. Проінформувало, що згідно з Указом Президента України від 14.11.2014№ 875/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України» від 4 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях» ГУС у Донецькій області в грудні 2014 року було переміщено до міста Бахмута. Усі архівні документи залишились на тимчасово окупованій території в місті Донецьку, тому надати інформацію щодо подання ПП «ВІТ» статистичної та фінансової звітності за період з 2010-2014 роки до ГУС у Донецькій області неможливо. ПП «ВІТ» фінансову та статистичну звітність у період з 2015 року по теперішній час до ГУС у Донецькій області не надавало;
- листом від 31.12.2025 ГУ ДПС в Донецькій області надало ліквідатору станом на 29.12.2025 наявну інформацію про рахунки ПП «ВІТ» у фінансових установах (відкриті рахунки відсутні). Згідно з даними інформаційно-комунікаційної системи ДПС, станом на 23.12.2025 за ПП «ВІТ» заборгованість з податків, зборів та платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, не обліковується. ГУ ДПС у Донецькій області не здійснювало заходи, спрямовані на накладення податкової застави на майно ПП «ВІТ», майно не перебуває в податковій заставі. За даними ІКС ДПС у ПП «ВІТ» відсутні переплати. З питань подання ПП «ВІТ» звітів про фінансові результати порекомендувало звернутись до органів статистики, які є розпорядниками такої інформації. Додатково повідомило, що ПП «ВІТ» з 2010 року податкова та фінансова звітність не надавалась. За даними ІКС ДПС керівник та засновник ПП «ВІТ» ОСОБА_2 . В ГУ ДПС в Донецькій області відсутня інформація про відокремлені підрозділи юридичної особи. ПП «ВІТ» не є засновником юридичних осіб, які перебувають на податковому обліку в ГУ ДПС в Донецькій області. Реєстрацію платника податку на додану вартість ПП «ВІТ» анульовано 28.08.2008;
За результатами перегляду та аналізу автоматизованої системи виконавчого провадження, ліквідатором ПП «ВІТ» встановлено, що в АСВП відсутня інформація про завершені / відкриті виконавчі провадження, де стягувачем / боржником значиться ПП «ВІТ».
Відповідно до довідки отриманої з офіційного веб-сайту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, станом на 30.09.2025 ПП «ВІТ» серед власників пакетів голосуючих акцій (5% і більше) акціонерних товариств відсутнє.
Відповідно до інформації наявної на офіційному веб-сайті СІС УКРНОІВІ, об'єкти інтелектуальної власності за ПП «ВІТ» не значаться.
Відповідно до отриманого витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №560724701983, ПП «ВІТ» не значиться засновником суб'єктів господарської діяльності.
Відповідно до інформаційної довідки №100761131 з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, за ПП «ВІТ» рухоме майно не зареєстровано.
Відповідно до інформаційної довідки №457050314 з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта за ПП «ВІТ» не зареєстровано на праві власності нерухоме майно.
Отже, за результатами проведеної інвентаризації та пошуку майнових активів банкрута, будь-яких активів ПП «ВІТ», які можуть бути включені до складу ліквідаційної маси, не виявлено.
В ході виконання повноважень ліквідатора ПП «ВІТ», арбітражним керуючим Петросяном А.С. встановлено, що станом дату відкриття провадження у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство ПП «ВІТ» керівником останнього значився громадянин України ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ).
Ліквідатором ПП «ВІТ», арбітражним керуючим Петросяном А.С. видано наказ №1 від 17.12.2025 про скасування усіх без виключень довіреностей на представництво інтересів ПП «ВІТ», що видані до 15.12.2025.
17.12.2025 ліквідатором направлено запит до колишнього керівника ПП «ВІТ» ОСОБА_2 про передачу бухгалтерської та іншої документації, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей ПП «ВІТ», у термін до 26.12.2025.
26.12.2025 ліквідатором направлено повторний запит до колишнього керівника ПП «ВІТ» ОСОБА_2 про передачу бухгалтерської та іншої документації, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей ПП «ВІТ», у термін до 05.01.2026.
Вказані запити залишені без належного реагування, на зв'язок колишній керівник банкрута не виходив.
17.12.2025 ліквідатором направлено запит до попереднього ліквідатора, арбітражного керуючого Кравченка Р.Ю. про передачу бухгалтерської та іншої документації, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей ПП «ВІТ», у термін до 26.12.2025.
26.12.2025 ліквідатором направлено повторний запит до попереднього ліквідатора, арбітражного керуючого Кравченка Р.Ю. про передачу бухгалтерської та іншої документації, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей ПП «ВІТ», у термін до 05.01.2026.
Вказані запити залишені без належного реагування, на зв'язок попередній ліквідатор банкрута не виходив.
Відповідно до абз. 5 ч. 1 ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства ліквідатор аналізує фінансовий стан банкрута.
Аналіз фінансово-господарської діяльності, інвестиційного становища та становища на ринках ПП «ВІТ» в порядку, визначеному Методичними рекомендаціями щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, затвердженими Наказом Міністерства економіки України 19.01.2006 №14 (у редакції наказу Міністерства економіки України 26.10.2010 №1361) ліквідатором банкрута не проводився, у зв'язку із неможливістю отримання фінансової звітності банкрута за три роки до відкриття провадження у справі про банкрутство.
Частиною друга статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства, передбачено, що під час здійснення своїх повноважень ліквідатор має право заявити вимоги до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника у зв'язку з доведенням його до банкрутства. Розмір зазначених вимог визначається з різниці між сумою вимог кредиторів і ліквідаційною масою. У разі банкрутства боржника з вини його засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі з вини керівника боржника, які мають право давати обов'язкові для боржника вказівки чи мають можливість іншим чином визначати його дії, на засновників (учасників, акціонерів) боржника-юридичної особи або інших осіб у разі недостатності майна боржника може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобов'язаннями. Стягнені суми включаються до складу ліквідаційної маси і можуть бути використані тільки для задоволення вимог кредиторів у порядку черговості, встановленому цим Законом.
Визначене частиною другою статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства господарське правопорушення, за вчинення якого засновники (учасники, акціонери), керівник боржника та інші особи, які мають право давати обов'язкові для боржника вказівки чи мають можливість іншим чином визначати його дії, можуть бути притягнуті до субсидіарної відповідальності поряд з боржником у процедурі банкрутства у разі відсутності майна боржника, має обґрунтовуватися сторонами через встановлення складу такого правопорушення (об'єкта, об'єктивної сторони, суб'єкта та суб'єктивної сторони).
Відповідно до ч. 2 ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства обов'язковою складовою для настання субсидіарної відповідальності є доведенням боржника до банкрутства, тобто обов'язковою умовою висунення субсидіарних вимог у процедурі банкрутства є те, що їх стягують лише у випадку підтвердження факту доведення до банкрутства. Іншої підстави для застосування субсидіарної відповідальності законом не передбачено.
Тлумачення положень частини другої статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства із застосуванням філологічного, системного та телеологічного (цільового) способів її інтерпретації свідчить, що у ній закріплено припис згідно з яким суб'єктами субсидіарної відповідальності за доведення до банкрутства є: 1) засновники (учасники, акціонери); 2) керівники боржника; 3) інші особи, які мають право давати обов'язкові для боржника вказівки чи мають змогу іншим чином визначати його дії.
До третіх осіб, які несуть субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника, у зв'язку з доведенням його до банкрутства частини другої статті 61 Кодексу України з процедур банкрутства відносяться будь-які особи, наслідком дій або бездіяльності яких стало банкрутство юридичної особи (висновки, викладені у постанові Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 22.04.2021 у справі № 915/1624/16).
Отже субсидіарна відповідальність у справах про банкрутство є самостійним цивільно-правовим видом відповідальності, який за заявою ліквідатора покладається на засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі керівника боржника при наявності підтвердження вини вказаних осіб у доведенні юридичної особи (боржника у справі про банкрутство) до стану неплатоспроможності. Для застосування такої відповідальності необхідним є встановлення судом складових елементів господарського правопорушення як об'єкт, об'єктивна сторона, суб'єкт та суб'єктивна сторона правопорушення.
Згідно позиції Верховного Суду, викладеної у постанові від 10.12.2020 у справі №922/1067/17, доведення до банкрутства для покладення субсидіарної відповідальності має відбуватись на підставі документів та фактичних даних, здобутих у процедурах банкрутства.
Водночас, слід наголосити, що сама по собі неплатоспроможність боржника не може однозначно свідчити про наявність причинно-наслідкового зв'язку із діями керівника/засновника (учасника) боржника.
При цьому, слід зазначити, що з'ясування ліквідатором можливості покладення солідарної та субсидіарної відповідальності у разі недостатності майна боржника для задоволення вимог кредиторів в повному обсязі відображає всю повноту дій та заходів з боку ліквідатора на виявлення та повернення активів боржника.
Доказова база застосування зазначених видів відповідальності значною мірою базуються насамперед на результатах фінансового аналізу звітності та діяльності Боржника за три роки до порушення справи про банкрутства із виявлення ознак фіктивного банкрутства, приховуванням банкрутства та доведення до банкрутства.
Як було зазначено вище, аналіз фінансово-господарської діяльності, інвестиційного становища та становища на ринках ПП «ВІТ», у визначеному законодавством Порядку, ліквідатором банкрута не проводився, у зв'язку із неможливістю отримання фінансової звітності банкрута за три роки до відкриття провадження у справі про банкрутство.
При цьому, ліквідатор вказує, що залишок непогашених вимог кредитора становить 5 149,89 гривень. Формальне виконання ліквідатором визначеного КУзПБ обов'язку зі звернення до суду із заявою про покладення солідарної/субсидіарної відповідальності - створення легітимного вигляду дотримання/виконання вимог закону (вчинення дій «про людське око») за своєю суттю не свідчить про наявність підстав для притягнення визначених ним в заяві осіб до солідарної/субсидіарної відповідальності. Ліквідаційна процедура ПП «ВІТ» триває вже понад 13 років. Станом на сьогодні в межах ліквідаційної процедури ПП «ВІТ» здійснено всі заходи. Навіть у разі формального подання до господарського суду ліквідатором/кредитором заяви про покладення солідарної/субсидіарної відповідальності, судовий розгляд цієї заяви із можливим апеляційним та касаційним оскарженнями рішення суду першої інстанції триватиме щонайменше понад півтора року, наслідком чого буде продовження строку ліквідаційної процедури банкрута та виникненням додаткових витрат ліквідаційної процедури (зокрема в частині оплати основної грошової винагороди ліквідатора, яка за цей період становитиме щонайменше 432 тис.грн), які в подальшому будуть покладені на кредиторів.
Відтак, у зв'язку із відсутністю належних підстав для подання заяви про покладання солідарної/субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями ПП «ВІТ», недоцільністю та з метою не затягування строків ліквідаційної процедури у справі про банкрутство, уникнення додаткових витрат кредиторів на здійснення ліквідаційної процедури банкрута (зокрема в частині оплати основної грошової винагороди ліквідатора), ліквідатором (за погодженням із комітетом кредиторів) прийнято рішення не заявляти вимоги до осіб, які відповідно до законодавства несуть солідарну / субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника.
Відповідно до ч.1 ст.61 Кодексу ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов'язковому зберіганню.
Згідно з ч.1 ст.65 Кодексу після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додається в т.ч. довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.
Колишнє керівництво ПП «ВІТ», арбітражному керуючому Петросяну А.С. документи постійного терміну зберігання банкрута (трудовий архів) не передавало, такі документи протягом ліквідаційної процедури не виявлялися, що підтверджується поданою до суду довідкою.
У зв'язку з відсутністю у банкрута будь-якого майна, яке підлягало б продажу на даний момент, та грошових коштів, які можливо б було спрямувати на погашення вимог кредиторів, та тим, що усі вимоги щодо ліквідаційної процедури ліквідатором виконано, ліквідатор дійшов висновку про наявність підстав вважати процедуру ліквідації ПП «ВІТ» завершеною.
28.01.2026 ліквідатором направлено на адресу кредитора запрошення на засідання комітету кредиторів банкрута, яке призначено на 09.02.2026 з порядком денним, крім іншого, питання щодо розгляду звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу банкрута та вирішення питання щодо уповноваження ліквідатора на подання до суду звіту ліквідатора, ліквідаційного балансу банкрута та клопотання про закриття провадження у справі про банкрутство.
На засідання комітету кредиторів Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) було прийнято рішення, оформлене Протоколом від 09.02.2026, зокрема, схвалити звіт ліквідатора від 09.02.2026 вих.№02-25/36 та погодити дії арбітражного керуючого щодо подання до Господарського суду Донецької області звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу ПП «ВІТ», а також клопотання про їх затвердження та закриття провадження у справі про банкрутство №5006/5/110б/2012.
У зв'язку з викладеним, згідно ст. 65 Кодексу ліквідатором подано до Господарського суду Донецької області звіт, ліквідаційний баланс та інші відповідні документи і клопотання про завершення ліквідаційної процедури у справі №5006/5/110б/2012 про банкрутство Приватного підприємства «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469).
Заперечень від кредиторів щодо звіту ліквідатора до суду не надходило.
Скарг на дії ліквідатора до суду не надходило.
Розглянувши ліквідаційний баланс та звіт про проведену роботу, дослідивши матеріали ліквідаційної процедури, суд вважає, що ліквідатором вжито всіх встановлених Кодексом України з процедур банкрутства заходів по здійсненню та завершенню ліквідаційної процедури. Згідно з матеріалами справи та документами, що підтверджують проведену ліквідаційну процедуру, нерухоме майно, земельні ділянки за боржником не зареєстровані, виконавчих документів в органах ДВС не перебуває.
Проведеною ліквідатором роботою встановлено, що майно банкрута, за рахунок якого можливо було б погасити кредиторську заборгованість, відсутнє, що підтверджено матеріалами ліквідаційної процедури. У ліквідаційному балансі підприємства-банкрута відображено відсутність майнових активів.
Ведення реєстру вимог кредиторів, згідно з положеннями частини першої статті 61 КУзПБ належить до компетенції ліквідатора, який відповідно до статті 65 КУзПБ, подає до суду дані про розміри погашених вимог кредиторів після завершення всіх розрахунків з кредиторами разом зі звітом та ліквідаційний балансом.
Кредиторські вимоги:
ГУ ПФУ в Донецькій області (код ЄДРПОУ 13486010) на суму основного боргу 2 056,72 гривень друга черга погашення, неустойка (штраф, пеня) у сумі 1 534,52 гривень шоста черга погашення;
Костянтинівського міського центру зайнятості (код ЄДРПОУ 23119554) на суму 1 558,65 гривень неустойка (штраф, пеня) шоста черга погашення;
залишилися непогашеними в зв'язку з відсутністю у боржника будь-якого майна, за рахунок якого було б можливе задоволення вимог кредиторів, і це підтверджується матеріалами справи.
Згідно з ч. 2 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна або майно не виявлено чи відсутнє, господарський суд постановляє ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали надсилається державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи - банкрута, а також власнику майна.
Частиною 6 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що ліквідатор виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Кодексом.
Виходячи з того, що вимоги кредиторів не задоволені, боржник не вільний від боргів і не може продовжувати свою підприємницьку діяльність, Приватне підприємство «ВІТ» (код ЄДРПОУ 30415469) підлягає ліквідації.
Відповідно до ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.
Звіт ліквідатора про проведену роботу (загальний) та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню судом.
Згідно з п. 7 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, затвердження звіту ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом, є підставою для закриття провадження у справі.
Відповідно до ч. 3 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, про закриття провадження у справі про банкрутство постановляється ухвала.
Відповідно до ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених пунктами 5-8 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
Керуючись статтями 2, 9, 58-65, 90 Кодексу України з процедур банкрутства, статями 233-234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Затвердити звіт ліквідатора арбітражного керуючого Петросяна Армана саркісовича та ліквідаційний баланс Приватного підприємства «ВІТ» (85113, Донецька область, місто Костянтинівка, вулиця Громова, будинок №12, квартира №5; код ЄДРПОУ 30415469).
2. Ліквідувати юридичну особу - Приватне підприємство «ВІТ» (85113, Донецька область, місто Костянтинівка, вулиця Громова, будинок №12, квартира №5; код ЄДРПОУ 30415469).
3. Вимоги, що не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.
4. Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
5. Зобов'язати ліквідатора, орган державної реєстрації провести відповідні дії по виключенню юридичної особи банкрута - Приватного підприємства «ВІТ» (85113, Донецька область, місто Костянтинівка, вулиця Громова, будинок №12, квартира №5; код ЄДРПОУ 30415469) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
6. Закрити провадження у справі №5006/5/110б/2012.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення. Ухвали, постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена до Східного апеляційного господарського суду протягом десяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.
Суддя С.М. Фурсова