про прийняття справи до свого провадження та призначення до розгляду
04 березня 2026 року Справа № 640/13151/20
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Шаповал М.М., перевіривши матеріали адміністративної справи за позовом акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" до Головного управління ДПС у м. Києві як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
Акціонерне товариство "державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва із позовною заявою до Головного управління ДПС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 11.03.2020 № 0268680406.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12.03.2025 зазначену справу було передано на розгляд судді Сумського окружного адміністративного суду Савицькій Н.В.
Ухвалою суду 19.03.2025 прийнято справу № 640/13151/20 до провадження судді Савицької Н.В. Замінено відповідача Головне управління ДПС у м. Києві (04116, місто Київ, вул. Шолуденка, будинок 33/19, код ЄДРПОУ 43141267) на правонаступника - Головне управління ДПС у м. Києві як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України (04116, місто Київ, вул. Шолуденка, будинок 33/19, код ЄДРПОУ 44116011). Витребувано у позивача в 15-денний строк з дня отримання даної ухвали пояснення та за наявності докази, щодо спору та процесуальної позиції по суті заявлених позовних вимог на даний час. Витребувано у відповідача в 15-денний строк з дня отримання даної ухвали пояснення та за наявності докази, щодо спору та процесуальної позиції по суті заявлених позовних вимог на даний час.
На підставі Указу Президента України "Про призначення судді" № 171/2026 від 24.02.2026 та наказу в.о. голови Сумського окружного адміністративного суду від 02.03.2026 № 12-ОС "Про відрахування зі штату суду Савицької Наталії у зв'язку з призначенням на посаду судді Шостого апеляційного адміністративного суду", на підставі розпорядження керівника апарату № 1341 від 03.03.2026 призначено повторний автоматизований розподіл судової справ № 640/13151/20.
Справа розподілена автоматизованою системою документообігу суду судді Шаповалу М.М.
Відповідно до, ч. 2 ст. 35 КАС України передбачено, що у разі зміни складу суду розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, визначених цим Кодексом.
Крім того, відповідно до п.14 ст. 31 КАС України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне прийняти дану адміністративну справу до свого провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 29, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Прийняти справу № 640/13151/20 за позовом акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" до Головного управління ДПС у м. Києві як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення до свого провадження.
2. Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження.
3. Копію даної ухвали направити учасникам справи.
4. Роз'яснити сторонам, що інформацію у справі, що розглядається, можна отримати в мережі Інтернет на офіційному вебпорталі судової влади України на вебсторінці http://adm.su.court.gov.ua/sud1870/.
5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя М.М. Шаповал