Справа № 209/830/26
Провадження № 1-кп/209/196/26
27 лютого 2026 року м. Кам'янське
Суддя Дніпровського районного суду міста Кам'янського ОСОБА_1 , розглянувши матеріали кримінального правопорушення, внесеного в ЄРДР за №12026041790000009 від 03.01.2026, які надійшли з обвинувальним актом стосовно,
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця міста Дніпродзержинська, Дніпропетровська області, громадянина України, професійна технічна освіта, не одружений, не має на утриманні малолітніх дітей, офіційно не працює, зареєстрований та проживаючий за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимий, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України, -
26.02.2026 року до Дніпровського районного суду міста Кам'янського надійшли матеріали кримінального правопорушення, внесеного в №12026041790000009 від 03.01.2026, з обвинувальним актом, щодо ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України, яке було передано на розгляд судді ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України, після отримання обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Згідно ч. 2 ст. 314 КПК України, підготовче судове засідання відбувається за участю прокурора, обвинуваченого, захисників, потерпілого, його представника та законного представника, цивільного позивача, його представника та законного представника, цивільного відповідача та його представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, згідно з правилами, передбаченими цим Кодексом для судового розгляду.
Перевіривши матеріали кримінального провадження, суд вважає за можливе призначити підготовче судове засідання по вказаному кримінальному провадженню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 314 КПК України, суд -
Призначити підготовче судове засідання по кримінальному провадженню, внесеному в ЄРДР за №12026041790000009 від 03.01.2026, яке надійшло з обвинувальним актом стосовно, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України на 09 березня 2026 року о 11 год. 20 хв., яке відбудеться у приміщенні Дніпровського районного суду міста Кам'янського за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам'янське, вул. Тритузна, 166, 2-й поверх, каб. № 10.
В підготовче судове засідання викликати учасників кримінального провадження, явка яких є обов'язковою.
Суддя ОСОБА_1