вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
про повернення без розгляду
"02" березня 2026 р. Справа № 911/2418/25
Господарський суд Київської області у складі судді Гребенюк Т.Д., розглянувши клопотання боржника про скасування арешту, накладеного постановою про відкриття виконавчого провадження (вх.№9069 від 23.02.2026)
у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1
У провадженні Господарського суду Київської області перебуває справа про неплатоспроможність ОСОБА_1 (далі - боржник) на стадії виконання плану реструктуризації. Ухвалою Суду від "18" лютого 2026 затверджено план реструктуризації боргів боржника.
23.02.2026 до Суду від боржника надійшло клопотання про скасування арешту, розглянувши яке, Суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 2 ст. 170 ГПК України, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, що подається на стадії виконання судового рішення, у тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надсилання (надання) іншим учасникам справи (провадження) з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.
Заявником не надано суду доказів направлення клопотання приватному виконавцю виконавчого округу Київської області Рибчинському О.В. разом з додатками.
Відповідно до ч. 4 ст. 170 ГПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що клопотання боржника про скасування арешту, накладеним Постановою про відкриття виконавчого провадження підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Керуючись ст.ст. 12, 13, 14, 42, 170, 234-235 ГПК України та Кодексом України з процедур банкрутства Суд, -
Повернути без розгляду клопотання боржника про скасування арешту, накладеним Постановою про відкриття виконавчого провадження (вх.№9069 від 23.02.2026).
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в порядку, передбаченому статтями 255-257 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
Суддя Т.Д. Гребенюк