Справа № 126/640/25
Провадження № 22-ц/801/817/2026
Категорія: 76
Головуючий у суді 1-ї інстанції Рудь О. Г.
Доповідач :Сало Т. Б.
26 лютого 2026 рокуСправа № 126/640/25м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд, суддя Сало Т.Б., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Бершадського районного суду Вінницької області від 06 лютого 2026 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти та спорту Бершадської міської ради, Бершадського ліцею № 1 імені Анатолія Матвієнка про поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди,
встановив:
Рішенням Бершадського районного суду Вінницької області від 06 лютого 2026 року відмовлено у задоволенні позову у даній справі.
24 лютого 2026 року від ОСОБА_1 через електронний суд надійшли доповнення на апеляційну скаргу, у яких зазначено, що 16 лютого 2026 року ним було подано апеляційну скаргу на рішення Бершадського районного суду Вінницької області від 06 лютого 2026 року у даній справі.
Вимоги до апеляційної скарги визначені статтею 356 ЦПК України.
Подання доповнення апеляційної скарги врегульовано статтею 364 ЦПК України, яка передбачає, що доповнення подаються у разі подання особою апеляційної скарги.
Разом з тим, апеляційна скарга від ОСОБА_1 не надходила, відтак йому слід подати апеляційну скаргу з урахуванням положень статті 356 ЦПК України.
У п. 2 ч. 4 ст. 356 ЦПК України також зазначено, що до апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, якщо така скарга та додані матеріали подаються до суду в електронній формі через електронний кабінет. У разі подання скарги та доданих матеріалів в електронній формі через електронний кабінет до неї додаються докази надсилання її копії та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.
Відтак, разом із апеляційною скаргою ОСОБА_1 слід надати докази надсилання її копії та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи.
Оскільки апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції не відповідає вимогам Закону, то відповідно до вимог статей 185, 357 ЦПК України, її необхідно залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення зазначених в ухвалі недоліків.
Керуючись ст. 185, 357 ЦПК України,
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Бершадського районного суду Вінницької області від 06 лютого 2026 року - залишити без руху.
Надати строк протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали для усунення зазначених в ній недоліків, в іншому випадку скарга буде вважатися неподаною та буде повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.Б. Сало