Виноградівський районний суд Закарпатської області
Справа № 299/65/26
23.02.2026 м.Виноградів
Виноградівський районний суд Закарпатської області в складі:
головуючого судді Надопта А.А.,
секретар судового засідання Стрижак О.М.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Виноградів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 третьої особи, якане заявляє самостійних вимог на стороні позивача, Виноградівської державної нотаріальної контори про визнання права власності на спадкове майно,
06.01.2026 року позивач ОСОБА_1 звернулася із вказаними позовними вимогами до суду.
23.01.2026 року відкрито провадження у справі і призначено підготовче засідання
19.02.2026 року представник позивача, адвокат Продан О.В. направила до суду клопотання про розгляд справи у їх відсутності.
Відповідачка ОСОБА_2 в підготовче засідання не з'явилася, направила до суду заяву про розгляд справи у її відсутності, не заперечила проти задоволення вимог позовної заяви
Третя особа, державний нотаріус Виноградівської державної нотаріальної контори в підготовче засідання не з'явилася, причини неявки суд не повідомила.
У ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання у даній справі проведено підготовчі дії, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України. При цьому, підстав для залишення заяви без розгляду, закриття провадження у справі чи ухвалення рішення у підготовчому засіданні не встановлено.
Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Завдання підготовчого провадження виконані, суд вважає, що наявні підстави для призначення справи до судового розгляду по суті в порядку загального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.149, 150, 153, 200 ЦПК України, суд, -
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 третьої особи, якане заявляє самостійних вимог на стороні позивача, Виноградівської державної нотаріальної контори про визнання права власності на спадкове майно
Справу призначити до судового розгляду по суті Дата призначення до судового розгляду 23.03.2026 о 13:30 год.
В судове засідання викликати сторони по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею
Суддя А. А. Надопта