Ухвала від 25.02.2026 по справі 420/31576/24

Справа № 420/31576/24

УХВАЛА

25 лютого 2026 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Потоцької Н.В.

розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (в порядку ст. 262 КАС України в письмовому провадженні) матеріали звіту Військової частини НОМЕР_1 за вхід. №10008/26 від 27.01.2026 року щодо виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебувала справа за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 , Військово-медичного клінічного центру Південного регіону про визнання протиправними дій та зобов'язання здійснити перерахунок грошового забезпечення.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року - задоволено частково.

Визнано протиправними дії Військової частини НОМЕР_1 , Військово-медичного клінічного центру Південного регіону щодо обчислення та виплати ОСОБА_1 грошового забезпечення з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, без врахування розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року.

Зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 , Військово-медичний клінічний центр Південного регіону здійснити перерахунок ОСОБА_1 грошового забезпечення з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року (2481 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та провести їх виплату з урахуванням раніше виплачених сум, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до пункту 2 «Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового начальницького складу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №44.

Визнано протиправними дії Військової частини НОМЕР_1 , Військово-медичного клінічного центру Південного регіону щодо обчислення та виплати ОСОБА_1 грошового забезпечення з 01.01.2023 року по 19.05.2023 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2023 рік, без врахування розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" станом на 01.01.2023 року.

Зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 , Військово-медичний клінічний центр Південного регіону здійснити перерахунок ОСОБА_1 грошового забезпечення з 01.01.2023 року по 19.05.2023 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2023 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" станом на 01.01.2023 року (2684 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та провести їх виплату з урахуванням раніше виплачених сум, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до пункту 2 «Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового начальницького складу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №44.

В решті позовних вимог - відмовлено.

Рішення суду набрало законної сили 23.07.2025 року.

Одеським окружним адміністративним судом 14.08.2025 року видані виконавчі листи.

Ухвалою суду від 17.09.2025 року задоволено заяву представника ОСОБА_1 (адвоката Чернохатнього Д.А.) в порядку ст. 382 КАС України за вхід. №83182/25 від 14.08.2025 року. Встановлено судовий контроль за виконанням рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24 шляхом зобов'язання Військової частини НОМЕР_1 подати до суду у шістдесятиденний строк звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі № 420/31576/24 з дня отримання копії ухвали, а також зобов'язання Військово-медичного клінічного центру Південного регіону подати до суду у шістдесятиденний строк звіт про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі № 420/31576/24 з дня отримання копії ухвали.

Ухвалою суду від 26.11.2025 року прийнято в частині звіт Військової частини НОМЕР_1 за вхід. №118164/25 від 07.11.2025 року та встановлено новий строк для подання звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24 протягом шістдесяти днів з дня отримання копії ухвали.

27.01.2026 року надійшла заява Військової частини НОМЕР_1 про надання на виконання рішення суду звіту, в якій зазначено:

«…На виконання вищевказаних судових рішень військовою частиною НОМЕР_1 здійснено перерахунок грошового забезпечення ОСОБА_1 за періоди:

- з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року (2481 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та провести їх виплату з урахуванням раніше виплачених сум, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до пункту 2 «Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового начальницького складу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №44.

- з 01.01.2023 року по 19.05.2023 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2023 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" станом на 01.01.2023 року (2684 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та провести їх виплату з урахуванням раніше виплачених сум, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до пункту 2 «Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового начальницького складу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №44 (копія розрахунку додається).

Загальна різниця між фактично виплаченими та перерахованими сумами, яка підлягає доплаті ОСОБА_1 , складає 14513 гривень 61 копійку.

Відповідно до вимог п.п. 3.2, 5.3 Інструкції «Про організацію претензійної та позовної роботи, самопредставництва, представництва інтересів Міністерства оборони України та Збройних Сил України у судах та інших державних органах, виконання судових рішень», затвердженої наказом Міністерства оборони України від 30.12.2016 №744 (зі змінами внесеними наказом Міністерства оборони України від 19.02.2020 №53), п. 4.3 Алгоритму опрацювання документів щодо не оскарження рішень судів, виконання рішень судів, які набрали законної сили та потребують видатків державного бюджету для виплати грошового забезпечення та підйомної допомоги військовослужбовцям від 23.02.2024 р.№ 220/13/1587 (далі - Алгоритм), 25.10.2025 військовою частиною НОМЕР_1 відповідні розрахунки направлені на погодження до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (вих.№592/6122) та до ІНФОРМАЦІЯ_1 (вих.№592/6123).

29.10.2025 військова частина НОМЕР_1 отримала лист Командувача Медичних сил Збройних Сил України №510/20/19253 від 28.10.2025 та висновок фінансово економічного управління щодо фінансових розрахунків військової частини НОМЕР_1 , згідно з якими розрахунок сум, що підлягають виплаті ОСОБА_1 відповідає рішенню Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24.

06.11.2025 військова частина НОМЕР_1 звернулась до Військово-медичного клінічного центру Південного регіону з поданням про здійснення виплати нарахованої суми ОСОБА_1 згідно з долученим розрахунком, який був погоджений фінансово економічним управлінням ІНФОРМАЦІЯ_1 (вих. №592/6382).

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 26.11.2025 прийнято в частині звіт військової частини НОМЕР_1 про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24.

Мотивувальна частина ухвали містить висновок суду про те, що «на виконання рішення суду Військовою частиною НОМЕР_1 надані невірні розрахунки сум грошового забезпечення».

При цьому будь-яких фактичних доказів, окрім позиції сторони Позивача, які свідчили би про невірність здійснення військовою частиною НОМЕР_1 перерахунків, як, наприклад, судових експертиз, які потребують спеціальних знань у фінансовоекономічній та бухгалтерській сферах, матеріали справи не містять.

Слід зауважити, що позивач, вільно та на власний розсуд обираючи спосіб захисту своїх прав, самостійно прийняв рішення про звернення до суду з позовною заявою немайнового характеру. При цьому будь-які попередні розрахунки недовиплачених сум стороною позивача при зверненні до суду з позовною заявою не подавались, відповідні позовні вимоги майнового характеру щодо стягнення конкретних сум, розрахованих вірно на думку Позивача, не заявлялись та судом не задовольнялись.

У свою чергу суд, розглядаючи справу в межах заявлених позовних вимог (в яких, до речі, містяться ідентичні вимоги щодо застосування складових грошового забезпечення для здійснення його перерахунку) та задовольняючи ці позовні вимоги, у резолютивній частині рішення зазначив конкретні складові грошового забезпечення, що повинні бути враховані при перерахунку грошового забезпечення, та порядок його перерахунку, тому військовою частиною НОМЕР_1 здійснено відповідні розрахунки з чітким дотриманням вимог резолютивної частини рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24.

Таким чином, припис резолютивної частини рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24 щодо вчинення військовою частиною конкретної дії, а саме - здійснення перерахунку ОСОБА_1 грошового забезпечення з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року (2481 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», - виконані в повному обсязі.

Більш того, здійснені військовою частиною НОМЕР_1 перерахунки сум грошового забезпечення були перевірені та погоджені як вірні органом вищого військового управління - Командуванням медичних Сил Збройних Сил України.

На підставі викладеного повідомляю, що військовою частиною НОМЕР_1 в межах компетенції та наданих повноважень здійснені усі дії, направлені на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24, подальше виконання судового рішення в частині здійснення виплат ОСОБА_1 належить до компетенції Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.»

05.02.2026 року до суду за вхід. №ЕС/13429/26 від представника позивача надійшли заперечення на поданий звіт, в яких представник просив:

- відмовити у прийнятті звіту військової частини НОМЕР_1 про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24;

- встановити військовій частині НОМЕР_1 новий строк у 30 днів з дати отримання ухвали на подання звіту про виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24, зі здійсненням перерахунку всіх складових грошового забезпечення позивача;

- накласти на командира військової частини НОМЕР_1 підполковника медичної служби ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ) штраф за неповне виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 у справі №420/31576/24 в частині перерахунку грошового забезпечення.

В обґрунтування поданої заяви зазначено, що відповідачів було зобов'язано перерахувати грошове забезпечення з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням. Натомість, військовою частиною НОМЕР_1 вказане було проігноровано, фактично перераховано лише власне посадовий оклад та оклад за військовим званням, без перерахунку решти складових грошового забезпечення, чим не в повному обсязі виконано рішення суду у даній справі в частині перерахунку грошового забезпечення.

Відповідно до ч. 1 ст. 382-2 КАС України суд розглядає звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.

Розглянувши заяву представника відповідача, суд виходить з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 382 КАС України суд, який розглянув адміністративну справу як суд першої інстанції і ухвалив судове рішення, за письмовою заявою особи, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб'єктом владних повноважень, або за власною ініціативою може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

В адміністративних справах з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту та пільг за письмовою заявою заявника суд зобов'язує суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати звіт про виконання судового рішення.

Частинами 2 та 3 статті 382-2 КАС України визначено, що звіт суб'єкта владних повноважень про виконання судового рішення має містити:

1) найменування суду першої інстанції, до якого подається звіт;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) особи, яка подає звіт, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв'язку та електронної пошти (за наявності), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб);

4) номер справи, в межах якої ухвалено відповідне судове рішення;

5) відомості про виконання суб'єктом владних повноважень судового рішення, строк, порядок та спосіб його виконання;

6) у разі невиконання судового рішення: орієнтовні строки виконання такого рішення та їх обґрунтування; відомості про обставини, які ускладнюють виконання судового рішення суб'єктом владних повноважень, які заходи вжито та вживаються ним для їх усунення;

7) перелік документів та інших матеріалів, що додаються до звіту та підтверджують обставини, зазначені у ньому.

До звіту додаються:

1) довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо звіт поданий представником і такі документи раніше не подавалися;

2) докази направлення копій звіту та доданих до нього матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 44 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 382-3 КАС України за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу.

Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.

Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.

Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.

Якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб'єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.

Частиною 2 ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Як вбачається з резолютивної частини рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року, судом зобов'язано Військову частину НОМЕР_1 , Військово-медичний клінічний центр Південного регіону здійснити перерахунок ОСОБА_1 грошового забезпечення з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року (2481 грн.), а з 01.01.2023 року по 19.05.2023 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2023 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" станом на 01.01.2023 року (2684 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», та провести їх виплату з урахуванням раніше виплачених сум, із одночасною компенсацією сум податку з доходів фізичних осіб, відповідно до пункту 2 «Порядку виплати щомісячної грошової компенсації сум податку з доходів фізичних осіб, що утримуються з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового начальницького складу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2004 року №44.

Крім того, судом, розглядаючи справу в межах заявлених позовних вимог та задовольняючи позовні вимоги, враховані висновки Великої Палати Верховного Суду, які викладені у постанові від 11.12.2019 по справі № 240/4946/18, щодо застосування норм права, а саме п. 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» №1774-VІІІ від 06.12.2016.

В Рішенні від 10.02.2025 року суд дійшов висновку, що згідно з Постановою №704, розрахунковою величиною для визначення розмірів посадових окладів та окладів за спеціальним (військовим) званням, як складових грошового забезпечення військовослужбовців, що проходять військову службу, є саме розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, визначений законом на 01 січня відповідного року, а мінімальна заробітна плата (чи її частина) для розрахунків розмірів цих окладів не застосовується.

Таким чином, судом в межах розгляду даної справи розглянуто питання врахування для розрахунку розміру посадового окладу та окладу за військовим званням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік.

Разом з тим, питання протиправності дій Відповідача щодо порядку проведення відповідних розрахунків та застосування розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб для визначення розміру інших складових грошового забезпечення до предмету розгляду справи №420/31576/24 не входили та не могли входити, як такі що не існували на момент звернення до суду.

Судом встановлено, що на виконання вищевказаного судового рішення військовою частиною НОМЕР_1 здійснено перерахунок грошового забезпечення ОСОБА_1 з 23.08.2022 року по 31.12.2022 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2022 рік, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань за 2022 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" станом на 01.01.2022 року (2481 грн.), а з 01.01.2023 року по 19.05.2023 року включно, грошової допомоги для оздоровлення за 2023 рік, з урахуванням посадового окладу та окладу за військовим званням, визначеного шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2023 рік" станом на 01.01.2023 року (2684 грн.), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1 і 14 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб».

Загальна різниця між фактично виплаченими та перерахованими сумами, яка підлягає доплаті ОСОБА_1 , складає 14513 гривень 61 копійку.

З огляду на вищенаведене, суд погоджується з аргументами Відповідача, що суд, задовольняючи позовні вимоги, розглянув справу в межах заявлених Позивачем вимог і зазначив, що при проведенні перерахунку розрахунковою величиною для визначення розміру посадового окладу та окладу за спеціальним (військовим) званням, як складових грошового забезпечення, повинно бути визначене шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт.

Таким чином, відповідно, відхиляються зауваження представника позивача, що військовою частиною НОМЕР_1 фактично перераховано лише власне посадовий оклад та оклад за військовим званням, без перерахунку решти складових грошового забезпечення, чим не в повному обсязі виконано рішення суду у даній справі в частині перерахунку грошового забезпечення.

Також, як установлено судом та не заперечується сторонами, Військова частина НОМЕР_1 не є розпорядником коштів і перебуває на фінансовому забезпеченні у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону.

Таким чином, позовні вимоги щодо зобов'язання здійснити перерахунок стосуються Військової частини НОМЕР_1 , а щодо здійснення виплати перерахованих сум, відповідно, стосуються ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Також, з аналізу наданих доказів судом встановлено, що Військовою частиною НОМЕР_1 проведені відповідні перерахунки, а позовні вимоги в частині здійснення виплати перерахованих сум, відповідно, стосуються ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Отже, подальше виконання судового рішення у повному обсязі не залежить від дій військової частини, у зв'язку із чим остання просить суд прийняти звіт установи та завершити процедуру судового контролю.

На підставі викладеного, суд, приходить до висновку про задоволення заяви Військової частини НОМЕР_1 , шляхом прийняття звіту.

З огляду на прийняття звіту, не підлягають задоволення вимоги представника позивача про накладення штрафу.

Керуючись статтями 2-9, 167, 241-245, 248, 256, 293-297, 382-382-3Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Прийняти звіт Військової частини НОМЕР_1 за вхід. №10008/26 від 27.01.2026 року щодо виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 10.02.2025 року по справі №420/31576/24.

Ухвала набирає законної сили відповідно до вимог ст. 256 КАС України та може бути оскаржена у порядку та строки визначені статтею 293-297 КАС України.

Головуючий суддя Нінель ПОТОЦЬКА