Ухвала від 19.02.2026 по справі 206/5264/25

Справа № 206/5264/25

Провадження № 2/206/275/26

УХВАЛА

19.02.2026 року Самарський районний суд міста Дніпра у складі:

головуючий суддя Сухоруков А.О.,

секретар судового засідання Савчукова В.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: служба у справах дітей та сім'ї Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав,

ВСТАНОВИВ:

До Самарського районного суду міста Дніпра надійшла зазначена позовна заява. В прохальній частині позову позивач просить суд:

- позбавити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , батьківських прав відносно дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Ухвалою суду від 15 жовтня 2025 року відкрито загальне позовне провадження у цивільній справі, розпочато підготовче провадження у справі.

У підготовчому судовому засіданні 19.02.2026 представник позивача до суду не з'явилась, повідомлена про розгляд справи належним чином. До суду надійшла заява представника позивача про проведення підготовчого засідання без її участі та без участі позивача, просила суд закрити підготовче засідання та призначити розгляд справи по суті позовних вимог.

Відповідач у судове засідання не з'явився. Повідомлений про розгляд справи належним чином, шляхом опублікування оголошення про виклик особи зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідомо. Причини неявки суду невідомі. Отже, відповідно до ч. 11 ст. 128 ЦПК України, з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Представник третьої особи служба у справах дітей та сім'ї Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації у судове засідання не з'явився, згідно поданої заяви просив проводити розгляд справи за відсутності представника.

Пунктом 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України передбачено, що у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду справи по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декілька судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановлює ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

В підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, клопотань про залучення до участі у справі відповідачів, третіх осіб та інших клопотань до суду не надійшло. Підстав для відкладення підготовчого засідання не встановлено.

У зв'язку із чим, підготовче засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду.

Керуючись ст. ст. 197-200, 223, 260 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: служба у справах дітей та сім'ї Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації про позбавлення батьківських прав, до судового розгляду по суті на 26 березня 2026 року о 13 год. 00 хв.

Ухвала окремо від рішення оскарженню не підлягає.

Суддя А.О. Сухоруков

Попередній документ
134340765
Наступний документ
134340767
Інформація про рішення:
№ рішення: 134340766
№ справи: 206/5264/25
Дата рішення: 19.02.2026
Дата публікації: 26.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Самарський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (25.02.2026)
Дата надходження: 16.09.2025
Предмет позову: про позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
13.11.2025 11:30 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
11.12.2025 10:30 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
22.01.2026 10:30 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
19.02.2026 14:00 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
26.03.2026 13:00 Самарський районний суд м.Дніпропетровська