Справа № 951/85/26
Провадження №2/951/138/2026
25 лютого 2026 року
Козівський районний суд Тернопільської області
у складі головуючої судді Гриновець О. Б.
з участю секретаря судового засідання Галаса В. І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Кредит-Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості
належним чином повідомлені учасники справи в судове засідання 25.02.2026 не з'явилися.
Представник позивача у позовній заяві, серед іншого, просить здійснювати розгляд справи у його відсутності.
Оскільки учасники справи в судове засідання не з'явилися, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксація судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Згідно з ч. 4 ст. 223 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
Як видно з довідки АТ «Укрпошта» відповідач відсутня за вказаною адресою.
Тож згідно з вимог ч. 4 ст. 223 ЦПК України суд вважає необхідним відкласти розгляд справи й повторно повідомити відповідача про дату, час і місце наступного судового засідання.
Згідно з ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Керуючись ст. ст. 223, 247 ЦПК України
постановив:
відкласти розгляд цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Кредит-Капітал» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості на 11.03.2026 10:00.
Повторно повідомити учасників справи належним чином про дату, час і місце наступного судового засідання.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: https://kz.te.court.gov.ua/sud1908/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. Б. Гриновець