Ухвала від 11.02.2026 по справі 456/7237/25

Справа № 456/7237/25

Провадження № 2/456/759/2026

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи до судового розгляду

11 лютого 2026 року місто Стрий

Стрийський міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючої судді Гули Л. В. ,

з участю секретаря Дверій Ю.Р.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення неустойки (пені) за несвоєчасну сплату аліментів на утримання дитини,

ВСТАНОВИВ:

Представниця позивачки ОСОБА_1 адвокат Плат Є.І. подала до суду позовну заяву, в якій просить стягнути зі ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 пеню за несвоєчасну сплату аліментів на утримання дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в розмірі 647329,09 грн.

Представниця позивачки подала клопотання про проведення підготовчого судового засідання за її та позивачки відсутності.

Відповідач, будучи належним чином повідомлений про місце, дату і час розгляду справи, в підготовче судове засідання не прибув, про причини неявки суд не повідомив.

У зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу в порядку ст. 247 ЦПК України за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Заяв про бажання укласти мирову угоду, передачу справи на розгляд третейського суду або врегулювання спору за участю судді, вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об'єднання справ і роз'єднання позовних вимог, зустрічного позову до суду не надходило.

Підстав для вирішення питань, визначених пунктами 11-14 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, не встановлено.

Підстав для відкладення підготовчого провадження немає.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного суд вважає, що в підготовчому судовому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду по суті за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст. 197-198, 200 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження в справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення неустойки (пені) за несвоєчасну сплату аліментів на утримання дитини.

Справу призначити до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 27.02.2026 о 12:30 в приміщенні Стрийського міськрайонного суду Львівської області за адресою: Львівська область, місто Стрий, вул. Шевченка, 89.

Про дату, час і місце проведення судового засідання повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В.Гула

Попередній документ
134317173
Наступний документ
134317175
Інформація про рішення:
№ рішення: 134317174
№ справи: 456/7237/25
Дата рішення: 11.02.2026
Дата публікації: 26.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Стрийський міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (03.03.2026)
Дата надходження: 23.12.2025
Предмет позову: про стягнення неустойки за несвоєчасну сплату аліментів на утримання дитини
Розклад засідань:
27.01.2026 12:00 Стрийський міськрайонний суд Львівської області
11.02.2026 11:00 Стрийський міськрайонний суд Львівської області
27.02.2026 12:30 Стрийський міськрайонний суд Львівської області
13.03.2026 12:30 Стрийський міськрайонний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГУЛА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
суддя-доповідач:
ГУЛА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
відповідач:
Швабик Роман Васильович
позивач:
Остапчук Ірина Богданівна
представник позивача:
ПЛАТ ЄЛИЗАВЕТА ІГОРІВНА