Постанова від 23.02.2026 по справі 463/929/26

Справа №463/929/26

Провадження №3/463/452/26

ПОСТАНОВА

про привід

23 лютого 2026 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Мармаш В.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові справу про адміністративне правопорушення відносно Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого за ч.1 ст. 41 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

в провадженні Личаківського районного суду м. Львова перебуває справа про адміністративне правопорушення відносно Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 за ч.1 ст. 41 КУпАП.

Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності у судове засідання не прибув, про причини неявки суд не повідомив, заяви про відкладення судового засідання чи розгляд справи без його участі не подавав.

Відповідно до ст. 268 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення за ст. 51 КУпАП розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.

Враховуючи те, що у судове засідання особа, яка притягається до адміністративної відповідальності не прибула без поважних причин, суд, вважає, що останній допустив ухилення від явки на виклик судді, тому його слід доставити приводом до суду в наступне судове засідання.

Керуючись ст. 268 КУпАП, суд -

постановив:

доручити працівникам Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області доставити приводом в судове засідання 09 березня 2026 року на 10:10 год. особу, яка притягається до адміністративної відповідальності Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого за ч.1 ст. 41 КУпАП.

Виконання постанови доручити Львівському районному управлінню поліції № 1 ГУ НП у Львівській області.

Суддя: Мармаш В.Я.

Попередній документ
134316775
Наступний документ
134316777
Інформація про рішення:
№ рішення: 134316776
№ справи: 463/929/26
Дата рішення: 23.02.2026
Дата публікації: 26.02.2026
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Личаківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі охорони праці і здоров’я населення; Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (09.03.2026)
Дата надходження: 03.02.2026
Розклад засідань:
23.02.2026 09:45 Личаківський районний суд м.Львова
09.03.2026 10:10 Личаківський районний суд м.Львова
Учасники справи:
головуючий суддя:
МАРМАШ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
суддя-доповідач:
МАРМАШ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Патик Христина Володимирівна