Ухвала від 24.02.2026 по справі 640/19901/21

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ОКРЕМА УХВАЛА

24 лютого 2026 року м. Київ 640/19901/21

Київський окружний адміністративний суд у складі судді Жукової Є.О., ознайомившись із заявою позивача, поданою у порядку статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративній справі

за позовом ОСОБА_1

до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві;

Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області

про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, в якому просила суд:

- визнати протиправним та скасувати рішення про відмову в перерахунку пенсії від 08.07.2021 року №131/03.15-24;

- винести рішення, яким зобов'язати Головне управління пенсійного фонду України в м. Києві призначити ОСОБА_1 пенсію держслужбовця та зробити перерахунок пенсії згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII "Про державну службу" з 01.07.2021 року.

Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 26.04.2022 у справі №640/19901/21 визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління ПФУ в Рівненській області про відмову в перерахунку пенсії ОСОБА_1 від 08.07.2021 року №131/03.15-24; зобов'язано Головне управління пенсійного фонду України в м. Києві призначити ОСОБА_1 пенсію держслужбовця та зробити перерахунок пенсії згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу» з 01.07.2021 року.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19.08.2022 у справі №640/19901/21 рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 квітня 2022 року залишено без змін.

26 вересня 2022 року Окружним адміністративним судом м. Києві видані виконавчі листи у справі №640/19901/21.

Відповідно до Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" від 13.12.2022 №2825-ІХ ліквідовано Окружний адміністративний суд міста Києва; утворено Київський міський окружний адміністративний суд із місцезнаходженням у місті Києві; визначено територіальну юрисдикцію Київського міського окружного адміністративного суду, яка поширюється на місто Київ.

Пунктом 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" від 13 грудня 2022 року №2825-ІХ установлено, що з дня набрання чинності цим Законом: до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.

На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду" від 13 грудня 2022 року №2825-ІХ, супровідним листом Окружного адміністративного суду м. Києва від 17.01.2023 №03-19/2887/23 матеріали адміністративної справи скеровані до Київського окружного адміністративного суду за належністю.

У подальшому, ОСОБА_1 подано заяву про встановлення судового контролю за виконанням рішення в адміністративній справі №640/19901/21.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 12.03.2024 у справі №640/19901/21 відмовлено у задоволенні клопотання гр. ОСОБА_1 про встановлення судового контролю та надання звіту про виконання судового рішення.

Постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19.11.2024 апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишено без задоволення, а ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 12 березня 2024 року - без змін.

У подальшому, ОСОБА_1 подано до Київського окружного адміністративного суду заяву у порядку статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України, в якій просить суд:

- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо не виконання рішення Окружного адміністративного суду м.Києва від 22.04.2022 року у справі N 640/19901/22 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м.Києві;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м.Києві перерахувати пенсію ОСОБА_1 у розмірі 60 % відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, - посади судді Деснянського районного суду м.Києва, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за довідками, виданими Державною судовою адміністрацією м.Києва №333 та 334 від 24.06.2021, з подальшими перерахунками в разі підвищення середнього заробітку посади судді районного суду м.Києва.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 21.11.2025 призначено розгляд заяви ОСОБА_1 про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання рішення суду в порядку письмового провадження.

Вказаною ухвалою зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві в десятиденний строк з дня отримання ухвали надати суду документально підтверджені відомості про виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 26.04.2022 у справі №640/19901/21 та детальний розрахунок пенсії ОСОБА_1 після проведеного перерахунку такої пенсії на виконання рішення суду разом з усіма доданими документами, розрахунок з відповідними поясненнями щодо розміру, складових та порядку обчислення пенсії позивачу.

03 грудня 2025 року через систему «Електронний суд» від представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві надійшли пояснення по суті поданої заяви.

Відповідно до ч. 1 ст. 383 Кодексу адміністративного судочинства України, особа-позивач, на користь якої ухвалено рішення суду, має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такого рішення суду, або порушення прав позивача, підтверджених таким рішенням суду.

Відповідно до ч. 6 ст. 383 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що за відсутності обставин протиправності відповідних рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень - відповідача та порушення ним прав, свобод, інтересів особи-позивача, суд залишає заяву без задоволення. За наявності підстав для задоволення заяви суд постановляє ухвалу в порядку, передбаченому статтею 249 цього Кодексу.

Згідно з ч. 1 ст. 249 Кодексу адміністративного судочинства України суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним суб'єктам владних повноважень для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону.

Отже, суд застосовує до суб'єкта владних повноважень - відповідача положення ст. 383 Кодексу адміністративного судочинства України та постановляє окрему ухвалу в разі встановлення факту невиконання відповідачем дій зобов'язального характеру, визначених рішенням суду.

Згідно з ч. ч. 2, 3 ст. 14 Кодексу адміністративного судочинства України, судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Крім того, ст. 370 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що судове рішення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами.

Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

Як зазначено вище, рішенням Окружного адміністративного суду від 26.04.2022, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суд від 19.08.2022, було зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві призначити ОСОБА_1 пенсію держслужбовця та зробити перерахунок пенсії згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу» з 01.07.2021 року.

Тобто, судом захищено право позивача на отримання перерахунок пенсії згідно ст. 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу».

Заявник зазначає, Головним управлінням Пенсійного фонду України неналежно виконано рішення суду. Зокрема, згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХІІ «Про державну службу» призначається у розмірі 60 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Позивач акцентує, остання її робота на держслужбі - це посада судді районного суду. Довідки для призначення пенсії держслужбовця були видані Державною судовою адміністрацією міста Києва за письмовою заявою позивача. Вказані довідки по формі 333 та 334 від 24.06.2021 позивач надала в Головне управління ПФУ України у м Києві ще до звернення в суд 30 червня 2023 року. Натомість, Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві призначило пенсію ОСОБА_1 , проте, не врахувало означені довідки, що значно зменшило належний розмір пенсійних виплат.

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві у поданих поясненнях зазначає, рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 квітня 2022 року виконано - 07 березня 2023 року. Розмір пенсії з 01.07.2021 - 1854,00 грн., з 01.12.2021 - 1934,00 грн., з 01.07.2022 - 2027,00 грн., з 01.12.2022 - 2093,00 грн.

Як повідомляє відповідач, Головним управлінням було розраховано розмір пенсії враховуючи резолютивну частину рішення суду та листом від 18 листопада 2022 року № 2600-0307-8/151646 повідомлено гр. ОСОБА_1 про зменшення розміру пенсії у разі виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва №640/19901/21. Зазначає, що обчислення пенсії проведено без врахування довідки про заробітну плату державного службовця, оскільки судом не зобов'язано врахування довідки про заробітну плату.

Дослідивши вказану заяву та додані до неї документи, пояснення Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, суд дійшов таких висновків.

Як зазначив суд апеляційної інстанції в постанові від 19.08.2022 у справі, що розглядається, на момент звернення позивача до органу Пенсійного фонду України позивач досягла пенсійного віку, мала страховий стаж, стаж державної служби станом на 01.05.2016 - понад 20 років на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, а відтак, відповідачем безпідставно відмовлено у призначенні позивачу пенсії згідно Закону України «Про державну службу», що є підставою для визнання такої відмови протиправною.

Колегією суддів визнано безпідставними твердження відповідача, що посади які обіймав позивач, не віднесено до жодної з категорій встановлених статтею 25 Закону України «Про державну службу», оскільки за правилами Закону №889-VIII для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених як статтею 25 Закону України «Про державну службу» так і актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу» у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців. При цьому, на день набрання чинності Законом №889-VIII позивач мав не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених актами Кабінету Міністрів України, а саме Постановою №283.

Наявність у позивача права на отримання пенсії відповідно до статті 37 Закону № 3723-ХІІ встановлено рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 26.04.2022, що набрало законної сили 19.08.2022.

У контексті заяви, що розглядається, ключовим питанням є неврахування пенсійним органом довідок про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в м. Києві, при обчисленні розміру призначеної ОСОБА_1 пенсії державного службовця.

Відповідно до частини восьмої статті 37 Закон №3723-ХІІ визначення заробітної плати для обчислення пенсій державним службовцям здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 622 затверджено Порядок призначення пенсій деяким категоріям осіб (далі Порядок № 622).

Згідно з пунктом 4 Порядку № 622 пенсія державним службовцям призначається в розмірі 60 відсотків суми їх заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та відповідного рангу за останнім місцем роботи на державній службі, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. При цьому посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років враховуються в розмірах, установлених на день звернення за призначенням пенсії за останньою займаною посадою державної служби; розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за будь-які 60 календарних місяців роботи на посаді державної служби підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв починаючи з 1 травня 2016 р. Середньомісячна сума зазначених виплат за 60 календарних місяців визначається шляхом ділення загальної суми цих виплат на 60. За бажанням особи неповні місяці роботи на посаді державної служби враховуються як повні; у разі коли в осіб, зазначених в пункті 2 цього Порядку, станом на дату звернення немає 60 календарних місяців роботи на посаді державної служби підряд перед зверненням за пенсією починаючи з 1 травня 2016 року, середньомісячна сума виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років) визначається шляхом ділення загальної суми таких виплат за наявні місяці роботи починаючи з 1 травня 2016 року на кількість таких місяців. За бажанням особи неповні місяці роботи на посаді державної служби враховуються як повні. При цьому, для державних службовців, які звернулися за призначенням пенсії у травні 2016 року, а також для осіб, які не працювали починаючи з 1 травня 2016 року на посадах державної служби, сума виплат (крім посадових окладів, надбавок за ранг та вислугу років) визначається з розрахунку таких виплат за травень 2016 року як за повний місяць; матеріальна допомога та виплати, які нараховуються за період, що перевищує календарний місяць, враховуються в частині, що відповідає кількості місяців у розрахунковому періоді.

За бажанням осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, і які на момент виходу на пенсію не перебувають на державній службі, розмір зазначених в абзацах третьому - п'ятому цього пункту виплат визначається в середніх розмірах відносно визначених законодавством таких виплат за місяць, що передує місяцю звернення за призначенням пенсії, але не раніше травня 2016 р., за відповідною (прирівняною) посадою (посадами) за останнім місцем роботи на державній службі.

Згідно з п 5 Порядку № 622 форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України за погодженням із Мінсоцполітики.

Постановою Правління Пенсійного фонду України від 17 січня 2017 року № 1-3 «Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08 лютого 2017 року за № 180/30048 затверджені форми довідок про заробітну плату для призначення згідно з пунктами 10 і 12 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» пенсії відповідно до статті 37 Закону України від 16 грудня 1993 року №3723-XII «Про державну службу» (далі - Постанова № 1-3).

Такими довідками є:

про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років);

про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь- які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією);

про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби.

Тобто, нормами чинного законодавства встановлено вимоги щодо необхідності подання довідок для призначення пенсії державного службовця та визначено їх форми.

Суд зауважує, що ні Законом № 889-VIII, ні Законом № 3723-XII, ні Порядком № 622 не передбачена можливість призначення пенсії державного службовця без урахування довідок про заробітну плату.

Як зазначає позивач, що не спростовано відповідачем, вказані довідки надавалися ОСОБА_1 при зверненні до відповідача із заявою щодо переведення її з пенсії по інвалідності на пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу».

Також, суд зазначає, довідка від 24.06.021 №333 про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця, видана ОСОБА_1 про те, що вона працювала в Деснянському районному суді м. Києві на посаді судді, містить відомості заробітної плати на травень 2021 року: посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років, на які нараховано єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Довідка від 24.06.2021 №334, видана ОСОБА_1 для призначення згідно з пунктами 10,12, розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державну службу» пенсії відповідно до статті 37 Закону України від 16 грудня 1993 року №3723-ХІІ «Про державну службу» про середні розміри надбавок, премії та інших виплат за травень 2021 року.

У свою чергу, відповідач не надав жодного доказу невідповідності вказаних довідок вимогам законодавства щодо форми чи змісту, а також, не навів правових підстав для неврахування таких при обрахунку пенсії державного службовця.

Поряд з цим, суд враховує висновки Верховного Суду у постанові від 12 вересня 2023 року у справі № 560/8328/22, а саме: для призначення пенсії за віком за Законом №3723-ХІІ особі, яка на час звернення за її призначенням не є державним службовцем, проте відповідає критеріям, визначеним у пункті 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону №889-VIII, використовується розмір заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та відповідного рангу за останнім місцем роботи на державній службі, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а не розмір заробітної плати, яку така особа отримувала під час перебування на державній службі.

Отже, у спірному випадку обчислення позивачу пенсії державного службовця з 01 липня 2021 року повинно здійснюватися з урахуванням довідок про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в м. Києві.

Відповідач не надав доказів правомірності дій щодо не взяття до уваги вказаних довідок при призначенні пенсії позивачу на виконання рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 26.04.2022 у справі №640/19901/21, що свідчить про протиправність дій, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання рішення суду.

Поряд з вказаним, суд враховує, ОСОБА_1 зверталась до Київського окружного адміністративного суду з новим позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, в якому позивачка просила суд зобов'язати Головне управління пенсійного фонду України в м. Києві зробити ОСОБА_1 перерахунок пенсії держслужбовця згідно статті 37 Закону України від 16.12.1993 № 3723-ХІІ «Про державну службу» з 01.07.2021 згідно рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 26.04.2022 за довідками, виданими Територіальним управлінням Державної судової адміністрації у м. Києві № 333, 334 від 24.06.2021.

Київський окружний адміністративний суд ухвалою від 18.04.2023 у справі №320/9692/23 відмовив у відкритті провадження у справі, вказавши, що позов фактично спрямований на виконання іншого судового рішення, а саме рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 26.04.2022 у справі № 640/19901/21.

Згідно положень ч. 6 ст. 383 КАС України, за наявності підстав для задоволення заяви суд постановляє ухвалу в порядку, передбаченому статтею 249 цього Кодексу.

У відповідності до положень ч. 1 та 4 ст. 249 КАС України, суд, виявивши під час розгляду справи порушення закону, може постановити окрему ухвалу і направити її відповідним суб'єктам владних повноважень для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону.

В окремій ухвалі суд має зазначити закон чи інший нормативно-правовий акт (у тому числі його статтю, пункт тощо), вимоги яких порушено, і в чому саме полягає порушення.

З метою забезпечення виконання вказівок, що містяться в окремій ухвалі, суд встановлює у ній строк для надання відповіді залежно від змісту вказівок та терміну, необхідного для їх виконання (ч. 5 ст. 249 КАС України).

У діях відповідача, вчинених на виконання рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 26.04.2022 у справ №640/19901/21, суд встановив порушення норм частини першої статті 37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу», а саме: відповідач здійснив призначення пенсії ОСОБА_1 згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу» з 01.07.2021 року, протиправно не урахувавши довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в м. Києві.

З урахуванням викладеного, суд вбачає підстави для зобов'язання відповідача вжити заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону, та прав позивача, і встановлення йому строку для надання відповіді, у порядку ч. 2 ст. 249 КАС України на виконання вимог ч. 6 ст. 383 КАС України, шляхом зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 01.07.2021 перерахунок пенсії ОСОБА_1 , розраховуючи її виходячи із 60% заробітної плати, вказаної у довідках про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в місті Києві.

Щодо заяви ОСОБА_1 в частині «з подальшими перерахунками в разі підвищення середнього заробітку посади судді районного суду м.Києва.», суд зазначає, що у контексті заяви, поданої у порядку ст. 383 Кас України, суд надає оцінку виключно рішенням, діям, бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень на виконання рішення суду. Суд не надає оцінку іншим підставам, які ймовірно з'являться у майбутньому.

Відтак, вимоги позивача в означеній частині заяви є такими, що задоволенню не підлягають.

Керуючись ст. ст. 241 - 243, 248, 249, 256, 294, 295, 297, 383 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Заяву ОСОБА_1 про визнання протиправною бездіяльності, вчиненої суб'єктами владних повноважень - відповідачем на виконання рішення суду - задовольнити частково.

2. Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Києві щодо призначення пенсії ОСОБА_1 згідно ст.37 Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу» з 01.07.2021 року, без урахування довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорії посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби від 24.06.2021 №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в м. Києві.

3. Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 01.07.2021 перерахунок пенсії ОСОБА_1 , розраховуючи її виходячи із 60% заробітної плати, вказаної у довідках про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця від 24.06.2021 №333, про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорії посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби від 24.06.2021 №334, виданих Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в місті Києві.

4. Встановити Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві строк для надання відповіді про виконання вказівок цієї ухвали - 30 календарних днів з дня її отримання.

5. У задоволенні решти вимог заяви - відмовити.

Ухвала набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтями 256, 295 КАС України, і може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складання повного тексту ухвали.

Суддя Жукова Є.О.