Справа № 211/7533/23
Провадження № 1-в/211/37/26
24 лютого 2026 року Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі: головуючого судді ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши в м. Кривому Розі подання про звільнення від подальшого відбування покарання по закінченні строку випробування
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешкає за адресою : АДРЕСА_1 , суд, -
Вироком Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу від 12 02 2024 року ОСОБА_3 засуджений за ст. 336 КК України до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном в 2 роки.
Довгинцівський РВ Філії ДУ « Центр пробації» у Дніпропетровській області звернувся до суду з поданням про звільнення від подальшого відбування покарання по закінченні строку випробування, посилаючись на те, що за період відбування покарання засуджений зарекомендував себе позитивно, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався. Іспитовий строк закінчився .
ОСОБА_3 до суду не з"явився, про день слухання повідомлений .
Представник РВ Філії ДУ « Центр пробації» на задоволенні подання наполягає.
Прокурор ОСОБА_4 надала клопотання про розгляд подання у її відсутність , подання підтримує у повному обсязі.
Дослідивши надані до клопотання матеріали, суд вважає, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.
У відповідності до ст. 78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.
Суд враховує ті обставини, що засуджений за період відбування покарання зарекомендував себе позитивно, до кримінальної , адміністративної відповідальності не притягувався, іспитовий строк закінчився , суд вважає за можливе звільнити його від призначеного покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку.
Керуючись ст.78 КК України, ст.165 Кримінально-виконавчого кодексу України, ст.537, 539 КПК України, суд, -
Подання про звільнення ОСОБА_3 від подальшого відбування покарання по закінченні строку випробування задовільнити.
Звільнити ОСОБА_3 від покарання, призначеного вироком Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 12 лютого 2024 року , яким він засуджений за ст. 336 КК України до 3 років позбавлення волі з випробувальним терміном в 2 роки, у зв'язку з закінченням іспитового строку.
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом семи діб з дня її ухвалення.
Суддя: ОСОБА_1